Šta je novo?

The Dark Knight

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jerry[NS]

Slavan
Učlanjen(a)
03.04.2005
Poruke
941
Poena
319
Sta mislite o ovome?

Na IMDB je dobio 9.5 ocenu sa preko 90000 glasova,sto je retko koji noviji film uspeo... i pokupio je prvo mesto na IMDB,a verujem da nece spasti i da ce ostati na prvom mestu.
Koliko vidim pokupio je sve pozitivne kritike,gledao sam Full HD Trailer i mogu reci da ono izgleda fenomenalno,pogotovu Joker (Ledger,decko je 79 godiste),sva ona kola,motor,sve je fenomenalno odradjeno.
Ljudi kazu da je ovaj bolji od svih betmen nastavaka koji su bili.. Masterpiece.
Premijera je bila 18 Jula u Americi.

http://www.imdb.com/title/tt0468569/

Evo linkova za Full hd ko hoce nek skine i uveri se sta nas ceka :)

http://www.hd-trailers.net/preview.php?id=the_dark_knight






 
Poslednja izmena:
Sta mislite o ovome?

Na IMDB je dobio 9.5 ocenu sa preko 90000 glasova,sto je retko koji noviji film uspeo... i pokupio je prvo mesto na IMDB,a verujem da nece spasti i da ce ostati na prvom mestu.

Ne da je uspeo retko koji nego nikad ni jedan nije uspeo, pa je zato ovaj i prvi |))

Sta mislite o ovome?

Koliko vidim pokupio je sve pozitivne kritike,gledao sam Full HD Trailer i mogu reci da ono izgleda fenomenalno,pogotovu Joker (Ledger,decko je 79 godiste),sva ona kola,motor,sve je fenomenalno odradjeno.

RIP Ledger |(

Inace necu vise trailere da gledam, samo me pale...
jedva cekam da ga gledam i mada sam mrzitelj bioskopa (ovih u ns pogotovo), kontam da cu da se potrudim da odem da ga pogledam...
 
ja sam gledao HD prolog prvih 6 minuta filma :)
 
Što se ocene tiče mislim da je malo preterana. Mislim da su ljudi glasali i bez gledanja vođeni hype-om sanog filma. Što se mene tiče ja bih voleo da film ostane na prvom mestu.
Inače svaka preporuka za taj HD uvod u film . E ko će dočekati HD verziju filma :(.
A dotle pravac bioskop
 
Ocena je definitivno preterana. Imao sam prilike da pogledam film u Budvi.
Prva polovina filma je odlicna, ali potom sve sklizne u preterivanje/proseravanje/ljigavstinu.
Da nema Ledgera film bi bio prosek.
 
nisam gledao film ali sam gledao snimanje filma preko satelita...

i izgleda kao neki prosek. to sto je dobio 9,5 je verovatno zato sto su ga ocenili ispod-prosecni ljudi :p
 
Ocena je definitivno stvar hype-a, pomajvise zbog ledgera koji je bio po medijima zbog svog predoziranja...ovaj film nikao ne bi smeo da se nadje ispred jednog kuma po mom skromnom ali ispravnom :) misljenju. Inace slazem se da je steta sto nema pristojan bioskiop u kome se moze pogledati film u ns :(
 
Poslednja izmena:
Ledgerova smrt je samo dodala hype. Oce i posthumnog oskara da mu daju.

Bice super ovaj film, ali lozachki trejler je bio i za 300 pa se ispostavilo da se radi o jednom velikom sranju :)
 
Poslednja izmena:
Pa, ne moze biti los film kad ima onakvu glumacku ekipu...
 
Ocena je definitivno stvar hype-a, pomajvise zbog ledgera koji je bio po medijima zbog svog predoziranja...ovaj film nikao ne bi smeo da se nadje ispred jednog kuma po mom skromnom ali ispravnom :) misljenju. Inace slazem se da je steta sto nema pristojan bioskiop u kome se moze pogledati film u ns :(

Svaka ti cast!!!
Ja stvarno ne razumijem kako neko moze da digne u zvijezde lika koji je riknuo od OD-a?!
Pa nije on poginuo kao rudar, zatrpan tonama zemlje nego se gudrirao, pa je usledio OD.

Film ne da je izvikan nego previkan. Da nije Ledger riknuo, garantujem da bi imali daleko manju gledanost.
Ovde su se Australci nevidjeno palili, jer je "njihov" glumac "preminuo" pa su kao stoka navalili u bioskope da medju prvima pogledaju Betmena.


Ja se dvoumim izmedju Love Guru i Dark Knight, koji je gori film? Love Guru, pokusaj neke trule HA-HA komedije u indijskom stilu il ovaj visko-budzetni promasaj od filma.
 
Karbo, you are so full of ....

prvo - betmena nisi ochigledno video, da bi mogao da kazesh da je losh.

drugo - meni je Batman begins medju 10 najboljih filmova, a ljudi koji su gledali DK i u chiji ukus imam poverenja, kazu da je bolji od prvog dela obnovljene franshize, te mi nisi jasan sa ovim kontra komentarom koji si ostavio.

i, nije se predozirao, vec je bio na antidepresivima, koje nije uzimao uz recept, vec ispod zita, a uz njih je zgutao i dva razlichita leka za srce (torazepam i diazepam) a zaista ne znam koji to holivudski glumac nema za kokain, pa se roka antidepresivima, kad oce da bude high.

interviju PRE njegove smrti , poslednji sa njim iznosi jasne chinjenice da se lik preopteretio Joker-om, te nije spavao vishe od 4 sata dnevno, shto je i bez lekova dovoljno za smrt, ili teshko nervno oshtecenje. eto razloga da Dzek nikolson proguta svoje prljave gace, i izjavu da je on jedan jedini dzoker.

sa druge strane -

kum je tezak dresh od filma, i meni nikada nece biti jasan taj hype, a ne betmen. gluma je vrhunska, ali mi nije jasno da se ceo svet lozi na mafiju, i uziva u nepravdama, kojima je taj film prozet. shta, svi su se personifikovali sa kumom, i likovima u njemu, i to je super ?

degenerisana bica nastanjuju ovu planetu, definitivno. isti fazon kao i sashina ekipa - sasha je super, kosmos je car, a je*e vam se shto osnovne scene nisu prikazane, a naziru se - reketashenje, ugnjetavanje obichnog choveka, razaranje emotivnog statusa okolnog drushtva, i bahatost usled greha i sujete. kum je jedno teshko sra*je i svaki film sa tematikom mafije, i tough guys-a koji su proizvod kriminalnogh drushtva treba zauvek zabraniti!

na kraju krajeva, DK i treba da bude najbolji, makar kao omaz ovim filmskim legendama, koji su toliko lepih stvari predstavili u svojim delima, shto glumom, shto karakterom:

morgan frimen
C Bale
Hit Ledzer (sace neko pametan da spomene kako je on homos zbog brokeback mountain)
Majkl kejn
geri oldmen (car nad carevima)
 
Poslednja izmena:
cist hype. ko da je ocena sa IMDB-a imalo relevantna. ili je barem IZUZETNO retko.
ako cemo o batman-u samo su Tim Burton-ovi batmani - ono sto treba i kako treba. rest is junk.
(ahahahahhaha sad sam se setio jednog dela southpark-a kada traze od holivudskih rezisera da "rese" problem sa silama mraka u Imagination Land-u... uglavnom svaki je krenuo sa "lomljavama" --- da bi ih na kraju ipak isterali napolje sa sve onim: "those are not IDEAS! those are SPECIAL EFFECTS!".... tolko o tome i o holivudu...)
 
Za mene je Batman Begins trezak smor od filma,jedva sam ga odgledao.A Oldman jeste car:)
 
meni je Batman begins medju 10 najboljih filmova...

Verovatno fali na kraju "koji su snimljeni 2005" jer ako ti je BB u top 10 all times onda imamo problem :) i nemoj da pljujes kuma ako ga ne volis, meni je ideja o coveku-sismisu :d koji vraca tasne gospodjama i skace po krovovima u gumenom odelu totalno bezveze pa ne hejtujem kako je "tezak dresh", uostalom i Joker je krimos pa se lozis na njega :)
 
kum je tezak dresh od filma, i meni nikada nece biti jasan taj hype...
degenerisana bica nastanjuju ovu planetu, definitivno.

Posle ovakvog vredjenja i ignorantnosti zaista mi nije jasno ko bi se sa tobom upustao u dalju raspravu i uzeo tvoje misljenje za relevantno...
 
psaras, da, BB jeste medju 10 all time, kao shto je vecini foruma terminator 2 najbolji (njihove izjave) a to je takodje akcioni superhero (robot dodushe) film, sa podosta CGI-ja. ne vidim u chemu je tu problem ?

LiLa - zaista izvini shto se ne lozim na koncept mafije, o boze kako sam ogreshio! objasni mi samo, gde je "ignorantnost" u ne voljenju odredjenih zanrova, i reci mi, ako ti je i Scarface vrhunsko ostvarenje, i ako je Al Pacino i tu odradio "vrhunsku glumu" pa da ja takodje odradim ignor tvojih postova, i da zaobidjem tvoje mishljenje.
 
Igoritza slazem se sa tobom pogotovo kad se uzme u obzir kako se u ovoj zemlji zivi "dobro", bas se setih nekih drugova koji su obozavali kuma a sad rade preko veze kao direktorcici i kinje jadne radnike a dok oni licno nemaju tri cuke, a kad ih sretnes lebde od svoje visine.. :(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno