Šta je novo?

The Amazing Spider-Man 2

Emix

Čuven
Učlanjen(a)
26.03.2011
Poruke
10,743
Poena
570


http://www.theamazingspidermangame.com/
http://www.polygon.com/2014/4/4/5571546/the-amazing-spider-man-2-preview-connect-as-a-character


ASM2-Bus.jpg

ASM2---Aerial-Shot-2.jpg

ASM2-Night-Aerial-Shot.jpg

ASM2-Aerial-Shot-1.jpg

ASM2--Shocker.jpg

ASM2-Upper-Kick.jpg
 
Nije lose,mada mi borba i dalje deluje meh....:trust:
 
Nadam se da ce biti optimizovaniji od proslog!
 

Mora se priznati da igra za sada deluje jako fino..
 
Osim sto deluje kao ripoff Arkham serijala, mora se priznati da si poceo da malo preterujes sa ovim promovisanjem igara.
 
Poslednja izmena:
Ali zasto deluje kao Arkham ripoff??
Realno svaka SM igra lici jedna na drugu.
 
ma jok.. kellhus je samo "mladji gejmer", kako se sam izjasnjava... dobro je poznat clanovima na forumu SK... voli poprilicno da troluje... i sve mu poprilicno fino deluju...jerbo 90% njegovih "wau, ovo ce biti dobro" izjava se svodi na gledanje klipova... i sta drugo reci osim:

http://troll.me/images/ancient-aliens-guy/attention-whore.jpg
 
Molio bih te da ubuduce koristis termine kao sto su: decko, mladic, mladac, sinovac, balavac, klinja, guster itd.

Ovako kada kazes mali, svi misle na jednog drugog Malog :D
 
@Emix
Meni ipak vise lici na Batmana nego na prethodnog Spajdija. Sve sto su ubacili u taj gameplay video. Borba, kontra napadi, predatorski pristup, stealth takedowns i naravno ventilacioni otvori. :) Cak se cini da i sami potenciraju taj Batman vibe. Iz ociglednih razloga...
 
http://store.steampowered.com/app/267550

Minimum:
OS: Windows 7 or (Windows® XP (with Service Pack 3) and DirectX® 9.0c) or (Windows Vista® with Service Pack 2)
Processor: Intel Core® 2 Duo 2.6 GHz / AMD Athlon 64 X2 3800+
Memory: 3 GB RAM
Graphics: 512 MB 3D hardware accelerator card required – 100% DirectX® 9.0c with Shader Model 3 support. NVidia GeForce 8800 GT / AMD Radeon HD4770
DirectX: Version 9.0
Hard Drive: 9 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0 – compliant sound card
Additional Notes: Internet connection required for activation

Recommended:
OS: Windows 7 or (Windows® XP (with Service Pack 3) and DirectX® 9.0c) or (Windows Vista® with Service Pack 2)
Processor: Intel Core® 2 Quad 2.4 Ghz / AMD Athlon II X4 2.6 Ghz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 512 MB 3D hardware accelerator card required – 100% DirectX® 9.0c with Shader Model 3 support. Nvidia GeForce 285 GTX / AMD Radeon HD4830
DirectX: Version 9.0
Hard Drive: 9 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0 – compliant sound card
Additional Notes: Internet connection required for activation

ss_02166e617eec83bb794cb28e12572fd50ea4a8fc.1920x1080.jpg

ss_7cf46120d9a6348e147d2333b298c6ade9ad730b.1920x1080.jpg

ss_63216be0918d9772956d97c6dc725333ba9ce93e.1920x1080.jpg
 
@Emix
Meni ipak vise lici na Batmana nego na prethodnog Spajdija. Sve sto su ubacili u taj gameplay video. Borba, kontra napadi, predatorski pristup, stealth takedowns i naravno ventilacioni otvori. :) Cak se cini da i sami potenciraju taj Batman vibe. Iz ociglednih razloga...

I mene svi ovi gore pobrojani elementi podsecaju na Betmen igre. Mada sto se tice kontri Spajdermen ima realno uporiste (spajdi sens :) ) dok Betmen nema ;).

Ne mora ovo nuzno da bude lose ali ipak mogli su malo vise da se potrude.
 
Igra jos nije izasla. Ko zna sta si skinuo. Mozda prvi deo?
 
Ajde ko proba nek javi utiske, jel bolji od proslog dela, kako radi itd...
 
Za ono sto moze da se vidi radi bas lose.. A igra po meni nista posebno , oni stari od PS1 i PS2 su sto puta bolji...
 
Izgleda sasvim fino. Mada zvucna podloga je i dalje na "basic" nivou. Dosta lici na prvi deo.. a zasto i ne bi.
 
Da li je moguce da nisu naucili lekciju od prosle igre? Da li je neko licno probao da moze da napise kako igra radi?
Ja prvi deo nisam ni odigrao jer je i sa fix-om radila u 25-30 fps, kako mogu ovako neoptimizovanu igru da izbace za PC? Izgleda ih ne zanima uopste.

Prosle igre su bas dobro radile i na slabijim racunarima.
 
Katastrofa. Necu ni da skidam ovo, jadni ljudi sto su kupili.
 
Vidis da TB igra na Titanu i radi ko ona stvar... :)
 
Poslednja izmena:
Na dva Titana, ali SLI nije podrzan pa je iskljucio drugi GPU u drajverima.
 
Probao sam radi reda, inace meni je bezveze spajdermen osim (2 djela na PS2). Jadno radi i na mojoj masini, sve sam odvrnuo na max a fps je toliko nestabilan da nije normalno sa 60 padne na 30-40 pa se opet povisi i sve tako, probao sam i bez SLI-a ista stvar, uzas.
 
Nazad
Vrh Dno