Šta je novo?

Tesla tablet L7

opa jos sad da overclockujes procesor pa da ne brines :)
 
da li neko zna jel se pojavio ovaj tesla u verziji od 10 inca? nesto sam se zagrejao za njega,posto je jeftin i ima solidne performanse,pa bih voleo da ima od 10 inca pa da ga pazarim :type: ,pa ako neko ima saznanja neka javi ili postavi neki link :rtfm:
 
ok,hvala na informaciji,nadam se da ce se uskoro pojaviti :wave:
 
od kud znas kakav je taj od 10 inc?
 
pa ne zna,zna kakav je 7.85 pa je predpostavio da ce 10 biti slican
 
Je li neko rutao ovo cudo?Ima li nade neke da ce se moci bar to u buducnosti posto procitah da nece biti oficijalnog update-a software-a!?
 
kako nece biti updatea? meni rekose da ce biti krajem novembra
 
Zna li neko neki mail za porsku za tesla tablete?Saljem 2x preko kontakt forme na sajtu njihovom ali ne j.be niko.Bas su bezze.Podrska shit zivi.
 
Nivla ljiljane moj!!!HVALA TI 1000X.Castim pivom poslije Nove G.Ostavi broj u inbox!Root uspjesan!

ma nema frke, nek se moze rutat, ja sad gledam mogul sta custom nabaciti na ovo, nerviraju me neka ogranicenja(sve app idu na internu memoriju)
 
Ako moze mala pomoc. Probao sam rutovati preko metode koju je postavio nivla. Problem je sto nikako ne moze da prepozna komp tablet. Stalno izbacuje DEVICE STATUS: UNKNOWN " , ukljucen usb debbuging, nece da se pokrene ona autorizacija, i kad preko windows manager pokusam da instaliram drivere kaze da ne moze da ih pronadje i da probam rucno, ubih se trazeci na netu, nigde nema...
 
Da li je iko uspio instalirati Instagram app na ovaj tablet (Your device isn't compatible with this version.)? Ili je i za to neophodan root?
 
Hvala na savjetu, proslo je sa apk-om. ;)
Cudno da samo na ovom primjerku nece da povuce kako treba sa PS-a, posto se niko vise nije zalio (mora da je zbog razlicitih serija ovog tableta i firmware-a u njima).
 
Ako moze mala pomoc. Probao sam rutovati preko metode koju je postavio nivla. Problem je sto nikako ne moze da prepozna komp tablet. Stalno izbacuje DEVICE STATUS: UNKNOWN " , ukljucen usb debbuging, nece da se pokrene ona autorizacija, i kad preko windows manager pokusam da instaliram drivere kaze da ne moze da ih pronadje i da probam rucno, ubih se trazeci na netu, nigde nema...
probaj sa ovim driverom
https://drive.google.com/file/d/0B4ate4-vEslkYUgxaHNMZGhPY3c
 
Poslednja izmena:
Ima li i ovaj tablet fabričku foliju preko ekrana kao injegov veći brat
 
Ima li i ovaj tablet fabričku foliju preko ekrana kao injegov veći brat
Ima, lako se grebe, ali odradjuje posao, nisam ni primetio da je ima.
Koristim l7 već 10ak dana, pa da napišem par rečenica.
Tablet izgleda veoma čvrsto, kompaktno, svidja mi se alu ledja, čak mi ni bezeli ne smetaju, idealni su za držanje dok se igra npr. Asphalt 8 :) Što se tiče samog UI, s obzirom da je bukvalno vanilla android, radi perfektno, sa 2gb, ne može bolje. Stucne tu i tamo pri zahtevnim igricama, ili malo bržem multitaskingu, ali mislim da je to više do soc. Antutu daje oko 15ak hiljada, ako nekog interesuje. Ekran je solidan, na suncu(kojeg nema, jelte) se slabo vidi na max brightness. Ja ga držim na minimumu, sasvim je dovoljno u kućnim uslovima. Nema gps(šteta), pronašao sam app za gps ako nekom bude trebalo (maps.me),rade i u offline, veoma korektno. Zvučnik je očajan, kao i kamera(i prednja i zadnja). Baterija traje sasvim solidnih 1,5 do 2 dana, sa 4h sot-a.
Sve u svemu jako sam zadovoljan Teslom, i mislim da je trenutno best buy što se tiče ovog cenovnog ranga(75e).
Root sam pokušao odraditi, nisam uspeo, jednostavno kompjuter ne prepoznaje u adb uopšte, ne može da pronađe odg. drajvere.

Toliko od mene, pozz
 
Definitivno mu je veliki plus 2 gb rama ,na telefonu sam stalno kuburio sa ramom ,džabe mu dual i quad kor procesori ako nema dovoljno rama.Inače koga interesuje može da instalira app koji reaguje na položaj telefona tj pali i gasi displej na pokret tako da dodatno štedi bateriju.
 
Od danas sam i ja vlasnik ovog tableta,sto se mene tice ja sam zadovoljan,za te pare ne moze bolje...
Nego zna li neko kako da opalim screenshot?neka aplikacija?(bez rutovanja)
Na s3 sam na cyanogenmod imao tu opciju u power options(zadrzim power dugme) ili home+volume down

Probah na teslu ali mi ne uspijeva
 
Od danas sam i ja vlasnik ovog tableta,sto se mene tice ja sam zadovoljan,za te pare ne moze bolje...
Nego zna li neko kako da opalim screenshot?neka aplikacija?(bez rutovanja)
Na s3 sam na cyanogenmod imao tu opciju u power options(zadrzim power dugme) ili home+volume down

Probah na teslu ali mi ne uspijeva
Volume - + power dugme :)
 
Evo tek sad probah volume down(u navbaru)+power i radi....Zahvaljujem :)
 
zna li se oce li nekad bit nekog custom roma ili kernela?
Pitam najvise zbog overclock-a,jer koliko skontah gpu je sa 500mhz downclock-ovan na 300

I od kojeg tableta bi mogao da pasuje skrin protektor?I neki case?Mozda nexus 7?
 
custom rom ce biti ako neko ko zna bude dokon pa ga napravi

nece ga sigurno praviti ko je izbacio tablet,tako da mozda nikad nece ni biti custom roma

uzmi neki protector za tablet od 7 inca koji ima odnos strana 16:9,posto mi se cini da l7 ima taj odnos
 
Nazad
Vrh Dno