Šta je novo?

Tenda w311r input erorr

dovla.

Slavan
Učlanjen(a)
27.12.2004
Poruke
120
Poena
319
Prikljucio sam ruter iz naslova na komp podesio user, sifru i pass. Posle nekog vremena, sam od sebe je prestao da radi i preusmeravao me na 192.168.0.1, tamo bih opet sve otkucao ali mi izbacuje sledeci ekran

Screenshot_1.jpg

nosio sam ga kod ortaka i isto je bilo i kod njega. Zatim ga je sestra odnela u servis tj gde ga je i kupila i kad se vratio, prikacio sam ga i sve je bilo normalno. Medjutim sifra nije bila podesena i nije mi dao da udjem u 192.168.0.1


Na kraju sam ga resetovao, posle cega sam mogao da udjem na 192.168.0.1 ali mi se ponavlja onaj problem odozgo tj izlazi mi konstantno input erorr

Ima neko ideju sta da radim?






jel ima neko ideju sta da mu radim?
 

Prilozi

  • Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    62.8 KB · Pregleda: 111
Na žalost, Tenda je brend koji spada u noname klasu uređaja i podrška za njih ne postoji. Verovatno vam je servis u Srbiji izmenio FW ali kako vidim ni to ne pomaže. Trađite da vam zamene ruter ili ga zamenite za neki drugi. Prilikom kupovine takvih uređaja gde je bitna podrška uvek treba birati ono što postoji dugo na tržištu, ima ime iza sebe i podršku što je najvašnije. Pre svega mislim na brendove kao što su D-Link, Linksys, TP-Link...
 
Hvala na odgovoru,
na kraju je zamenjen za drugi koji radi par dana. Valjda ce da potraje :D
 
Imam apsolutno isti problem sa modelom N3 i sve sam ubedjen da ja nesto ne znam da konfigurisem :) Jel ovo ipak znaci da nesto nije uredu sa ruterom i da bi trebalo da ga zamenim?
 
Na kutiji ti verovatno deklaracija sa nazivom uvoznika, pa probaj njega da kontaktiras kako bi resili problem.
Firma Gama Group iz Zemuna se bavi uvozom Tenda mrezne opreme, a koliko je no name brand na nasem trzistu ne bih komentarisao.
Uredjaj je veoma jednostavno podesiti, samo sto nakon podesavanja na svkoj strani mora da se klikne apply ili ok.
Za sva pitanja oko podesavanja stojim na raspola
 
Nazad
Vrh Dno