Šta je novo?

Televizori iz Madjarske?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa ja sam kupio novi TV koje je stigao pokvaren, i morao sam da ga vratim u radnju u kojoj je kupljen i izvršena je zamena bez problema. A za popravke ne znam, možda je moguće i kod nas obaviti popravke ako kažu da važi u Srbiji.
 
Za LG sam ispusio...jel vazi Panasonic internacionalna? :)
 
prochitao, fala :)
 
Поздрав,јел може ко детаљније да ме упути око куповине тв-а у Мађарској,повратка АФЕ,преношења преко границе...?Хвала унапред!
 
U ove 32 strane je sve vise puta objasnjeno ,ostaje ti samo da ih procitas.
 
Ма прочитах,ал ми није једно јасно,да ли могу да пређем границу у Србију,па дасе одмах,рецимо пешке вратим по афу?
 
Nisi lepo procitao.
 
A kako ocekujes da se sa tv-om setas tek tako gore dole? nema tu "e brate secas se mene, ja sam pre sat vremena prolazio"
 
Naručen LG 42LM640 po neverovatnoj ceni od 710e!! :banana:

p.s. Po rečima trgovca, model LM620S je prepakovani LW model sa starijim panelom i zato je garancija 2 god.

620s je ojađeni 660, koji nema taj glossy premaz i wifi. sve ostalo je isto. razlika u garanciji je baš zbog tog cinema screen-a jer ovi glossy modeli svi imaju 5 godina a mat dve.
reci mi za 640-ku, jesi dobio magic remote? vidim da ima i wifi
 
Ма не шетам са тв-ом,оставим га у колима у Србији,па се вратим...
 
Нисмо се разумели,враћам се ја на почетак па редом све да прочитам,натенане!
 
Да ли да се одлучим за LG 660S 24 инча?
 
Juce bio u segedinu sa drustvom, selo nas 4voro u kola i otisli da vidimo sta ima.

I naletim ja na Samsung tv 40" full HD(Ne znam koji je model), za 350e, sa porezom, znaci kad povratim porez izadje me ispod 300e.

Evo celo jutro kukam sto nisam imao para kod sebe da ga pazarim odma. :(
 
Грешком написа 24 уместо 42 инча!Године ме сустигле!Да ли за тај lg 660s 42 да се одлучим?
 
Uz LM640 neide Magicni daljinski. Ja resio pred novu godinu da kupim LM620 od trgovaca KP. Lep mi je 660 ali neopravdano puno skuplji. Doduse nekrivim ja ove nase trgovce jer gledao sa na Agrep-u. I u Madjarskoj je ogromna razlika cene 620 i 640,660. Cak je ovaj 660 ista cena kao i 640 sto kod nasih trgovac nije slucaj.

Prostudirao sve modele po britanskim i nasim sajtovima ova 3 modela imaju istu platformu hardver razlika je sto 640 ima ugradjen wifi , 660 wifi i magicni daljinski. Ali su zato puno skuplji doduse i naj lepsi mi je model 660 al nebi da za lepotu dam vise 150eura. Ja odlucio da uzmem LM620 a wifi i magicni cu doneti am iz Segedina kad budem otisao tako da cu proci jeftinije a imati i wifi i magicni daljinac
 
Za buduce kupce ,bio jos jednom ponovio ,da dobro pogledaju sve cene tv-a,koji se donose iz Madjarske kod raznih prodavaca,i da ih uporede sa nasim cenama u radnjama.Moj komsija je pre nedelju dana narucio ,46es5500 samsung tv,i platio ga 730 eura,a evo sada gledam za skoro isti novac ima da se nadje u radnji,/ustedeo je bednih 3k/.
http://www.emmi.rs/televizori-tv-46-led-samsung-ue46es5500-.11.html?productId=24271
Naravno ovo zavisi od modela do modela ,ali za ovako mizeran novac ,pa i dosta veci ,ne vredi se cimati.
 
Za buduce kupce ,bio jos jednom ponovio ,da dobro pogledaju sve cene tv-a,koji se donose iz Madjarske kod raznih prodavaca,i da ih uporede sa nasim cenama u radnjama.Moj komsija je pre nedelju dana narucio ,46es5500 samsung tv,i platio ga 730 eura,a evo sada gledam za skoro isti novac ima da se nadje u radnji,/ustedeo je bednih 3k/.
http://www.emmi.rs/televizori-tv-46-led-samsung-ue46es5500-.11.html?productId=24271
Naravno ovo zavisi od modela do modela ,ali za ovako mizeran novac ,pa i dosta veci ,ne vredi se cimati.

prodavac ga za*ebao samo tako, to je u pitanju. verovatno je video da se čovek ne razume, jer je za istu lovu mogao uzeti Panasonic TX-L47E5E koji je bolji od Samsunga.
 
Poslednja izmena:
Pa nije ga prodavac za*ebo nego se sam za*ebo (ako se uopšte za*ebo). Prodao mu je ono što je ovaj tražio, inače se ne bi zvao prodavac nego savetnik za televizore
 
Pa nije ga prodavac za*ebo nego se sam za*ebo (ako se uopšte za*ebo). Prodao mu je ono što je ovaj tražio, inače se ne bi zvao prodavac nego savetnik za televizore
Bas tako ,i kada mi je kasnije pricao o ovome ,setio sam se izreke jednog pisca
"Nije sramota i nije šteta ne znati, ali i sramota je i šteta je pretvarati se da znaš ono što ne znaš."

Odoh u off ali morao sam.
 
Poslednja izmena:
Ja sam oko prosle nove godine trazio da kupim plazmu Samsung 43D450. Razlika u ceni izmedju "Madjara" i nasih radnji uopste nije bila velika. Na kraju sam kupio u Neptunu koji je tada davao popust od 10% na Samsung televizore i platio 3000 dinara vise nego da sam kupovao preko Subotice. U mom slucaju konkretno se vise isplatila kupovina kod nas jer sam dobio nasu garanciju sa fiskalnim racunom.
Zato, slazem se sa clanom Dijabolik, da sve zavisi od modela do modela i da dobro treba pogledati ponudu kod svih nasih prodavaca i pratiti razne akcije jer ne vredi se cimati za ustedu od par hiljada dinara.
A jos da dodam, da mi je i jedan prodavac na KP (koji je tada imao najpovoljnije cene i dosta prodatih televizora) na moje pitanje u vezi garancije i sta ako se televizor pokvari, da li ga on nosi u Madjarsku, odgovorio kategoricno da on to ne radi i da na to gledam kao da sam ga ja sam kupio u Madjarskoj i da ga posle sam nosim na reklamaciju. Ljubazno sam mu se zahvalio i odlucio da ipak TV kupim kod nas.
 
Zdravo drugari,ja sam nov clan,vrlo interesantna tema,ali ima ljudi sto nisu za ovu temu,ja bih jedno pitanje,sutura bi isao za Segedin,interesuje me da li neko zna broj telefona od radnje 220 VOLTI u Segedinu,ja imam medjutim to je centrala,interesuje me licno u radnji telefon,kupio bih SAMSUNG ES 5500 ili ES 6100. Da li neko zna o ovim modelima nesto? hvala unapred
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno