Šta je novo?

Telenor/Yettel. - rebranding

To je zvanicna info, na sajtu, kao i da ce HU i BG takodje postati Yettel.
 
Prvi mart je bio datum najavljen.
 
Makar da su neku drugačiju boju fonta izabrali...
 
U čemu je fora sa ovom tačkom na kraju reči ?!?
 
Yettel i tačka. Samo Yettel i niko drugi. Podseća me to na nešto.
Boja fonta je super. Videh bas na ovoj prodavnici kod Begradjanke. Em zrači em privlači. Sta ste navrzli sa negativnim komentarima? Dokle god je kvlaitet usluga isti, može da se zove i samo Tačka! :) meni se recimo ne sviđa što Plavi petak menja ime u Yettel petak, gubi se ona bazična ideja/ asocijacija ne čekajte Crni petak u Telenoru je svaki petak Plavi petak ili kako su već najavljivali uslugu.
 
Telenor no more
 

Prilozi

  • 20220224_144522.jpg
    20220224_144522.jpg
    443.9 KB · Pregleda: 219
Nije me briga imena, ne vezujem se ni za ime devojaka kamo li operatera, samo atributi, a vise ih yetel nema kao ranije. Na zalost postaju prosecna mreza.
 
Uvek se kritikuje Telenor, ali ja na svojoj kozi ne osetim zasto. Stabilna je mreza, brzina 4g je dobra, reaguju brzo, podrska je dobra. Cena paketa sa 50% popusta je vise nego dobra. Sta jos treba ili sta imaju drugi sto nema Telenor?
 
Nikad ih nisam ucenio, pisao sam im na Twitteru gde sam naveo od kada sam na mrezi i kakve pakete drugi imaju. Nikad se nisam previse gombao.
 
Kao neko ko koristi sve tri mreže u isto vreme (razlog nebitan :ROFLMAO:), Telenor/Yettel se kod mene pokazao najbolje, daleko ispred MTS-a i A1, u smislu pokrivenosti, kvaliteta razgovora, brzine interneta, ali i komunikacije sa biz menadžerima, reklamacijama, itd. Naravno ovo je moj slučaj i moje mišljenje, verujem da je kod nekog drugog redosled drugačiji ;)
 
Uvek se kritikuje Telenor, ali ja na svojoj kozi ne osetim zasto. Stabilna je mreza, brzina 4g je dobra, reaguju brzo, podrska je dobra. Cena paketa sa 50% popusta je vise nego dobra. Sta jos treba ili sta imaju drugi sto nema Telenor?

Samo da promene malo sajt. Nekako mi je konfuzan. Inače planiram prelazak sa MTS a kod njih.
 
Kritikuje se telenor jer su bili vrhunski. Ako zelim u prosecnu mrezu otici cu kod mts ili bos prosecniju A1 ili globaltel.
Telenor he bio vrh i zato sam god tamo. Kazem bio.
 
Opet kazem, ne razumem u cemu su prosecni ili losi ili sta treba da bude bolje?
 
Jeste kad ti ponude, a nakon sto ih ucenis prelaskom u drugu mrezu.
Zvanicno, to ne postoji, samo onaj cenovnik na sajtu.
Ovo nije istina,na tri broja redovno i bez ikakvih problema već godina produžavam ugovor sa 50% popusta bez ikakvih ucena,kolega na četiri broja.U svakom slučaju po isteku ugovora pređeš na pripaid i posle par dana ti se u aplikaciji MojTelenor pojavi opcija 50% popusta.
 
Ovo nije istina,na tri broja redovno i bez ikakvih problema već godina produžavam ugovor sa 50% popusta bez ikakvih ucena,kolega na četiri broja.U svakom slučaju po isteku ugovora pređeš na pripaid i posle par dana ti se u aplikaciji MojTelenor pojavi opcija 50% popusta.
Hah, pa ako to nije ucena, ne znam sta je.

Probaj ti da odes u poslovnicu kada ti istekne ugovor i trazi produzenje i tih 50% pa javi sta su ti rekli.
 
Ucena nije svakako,to je regularna ponuda na njihovoj aplikaciji.
 
I ja godinama produžavam ugovor sa 50% popusta bez ikakvih ucena,
Dali jos neko ima problem sa Moj Telenor na kompu , imam nekoliko broja kojih pratim ali nemogu dase ulogujem.
 
Ne mogu ni ja na kompu da se ulogujem,verovatno rade prelazak na novi sajt.
 
Ja 10 godina, i ne vidim nikakve posebne promene nagore.
 
Evo jedne. Ni na jednom zvanicnom kanalu nije najavljena nedostupnost opcija za danas.
Pa dobrodosao Yettel lepo ste krenuli.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220228_223453_rs.telenor.mymenu~2.jpg
    Screenshot_20220228_223453_rs.telenor.mymenu~2.jpg
    80.7 KB · Pregleda: 95
Nisu najavili. Nemoj da smo smesni. Ne zanima me puno sto najavljuju rebrending, u obavezi su da najave ovako nesto.
 
Zasto bi bili u obavezi da najave? Verovatno je ogroman proces... Sajt im cesto ne radi poslednjeg dana u mesecu kada dodaju nove promocije... Sve opcije mreze, usluge koje placamo rade. Nemojmo traziti "dlaku u jajetu". Isto je bilo i kada je vip prelazio na a1.
 
Vrh Dno