Šta je novo?

Telenor Smart HD

Ima li bar neka insajderska informacija ili glasina kada ce icecream na ovaj fon. naravno od strane telenora?
 
Lol nikad... povucen je iz prodaje.
 
Kad su ga povukli iz prodaje? :smash:
Ja taman mislio da ga uzmem,ali sada sigurno necu,hehe... :d
 
Sad zvao telenor, nisu ga povukli iz prodaje, ima mestimicno, a novi kontingent stize od 14 aprila.
 
Da li neko ima problem sa ovim telefonom iz telenora,posto sam citao komentare na facebook stranici telenora da mnogi traze reklamaciju,i da dosta njih nose u servis,pa me interesuje da li je ovaj telefon stvarno tako los ili je mozda "Druga klasa" u odnosu na "Pravi" Alcatel ot-995,kupljen u nekom mobilshop-u,ili je telefon ok,posto planiram da uzmem ovaj telefon u telenoru,pa ne znam sta da mislim zbog tih reklamacija? :trust:

dobar je fon. nećeš se pokajti...
 
Lol nikad... povucen je iz prodaje.

To što si napisao,nigde veze sa pameću.Da bi svoj telefon povukli iz prodaje,moraju da izbace njegovog naslednika.:whip:
@Ddo,kakav crni Blade 3,taj nema ni prednju,a praktički ni zadnju kameru.:d
 
Зашто када шаљем поруке на ћирилици, људима стижу празне поруке? Чак и када сам себи пошаљем, добијем празну...
 
Стави у подешавањима за поруке: input mode automatic
 
Moze li ovaj telefon da se dekodira bez nosenja u servis?
Na netu nalazim na vise mesta da traze ~5e, IMEI i neki kod proizvodjaca i oni ti posalju kod koji ukucas kada ubacis karticu drugog provajdera. Sa druge strane, ne mogu da nadjem nigde kako dolaze do tih kodova? Nasao sam samo uputstvo preko sigmakey-a, ali za takvo dekodiranje je potreban i neki dongle od ~100e.
isto pitanje :)
 
Ako je pitanje, u stvari, da li može DŽABE da se otključa, odgovor je: NE!

Mora da se plati, ili dako je preko telenora, da se čeka da im istekne obaveza, pa da se traži od njih.
 
Nije to pitanje.
Pitanje je da li moze da se otkljuca bez nosenja u servis, odnoso da li radi ovo 5e + kodovi, ili je to prevara?

Problem je sto se telefon nalazi u CG, tamo je i kupljen. Servisa mobilnih tel u tom malom gradu nema, provajder kaze da nije duzan da otkljuca tel posle isteka UO i ostala je samo ova opcija.
Dakle, imamo internet, telefon i pare, kako da ga otkljucamo?
 
Nema na čemu. Jednom sam slao 990 i neke nokie, drugom sam slao 995 i neke nokie ... pa ti sad prvo pitaj da li može bez slanja, objasni situaciju, pa vidite za dalje ....
 
jel ima neka informacija kada ce stici update za ovaj mob ?
 
jel neko imao problem sa mms porukama?npr kad hocu da posaljem sliku on je salje 5 dana i petog dana je posalje tako isto i kad meni neko salje mms.probao sam sve u podesavanjima ali i dalje isto.
 
Imam ovaj phone iz telenora, i instaliran 404 android, otkljuco sam ga za sve mreze, ali toliko je los telefon, laguje na odziv. igo navigacija se pokrene, pa onda nikako da proradi kad zadam destinaciju, ili pokrene se navodjenje, i onda se zaglupi ( igo je za tu rezoluciju ekrana ). Ako je ovo dobar telefon nekome, onda svaka cast. kod mene eno stoji u fioki, ne pada mi napamet da ga palim vise. samo mi je zao sto sam sad 2 god u nemogucnost da uzmem drugi mob kod telenora. LG L7 je mnogo bolji od njega, brat ga ima pa sam uporedjivo
 
Poslednja izmena:
Da li neko moze da mi pojasni u cemu je "Problem" sa ovim telefonom,pa ga ima dosta u oglasima,nameravao sam da ga uzmem,ali sad ne znam ni sam sta da radim,u svakom slucaju je bolji od mog trenutnog telefona(Samsung Galaxy Spica),koji je jedan od prvih android telefona koji su napravljeni,spor katastrofa....Kod OT 995 mi je ok sto ima da se nadje za 110-120eur po oglasima,ali ne znam da li ima neki fabricki problem,ili sta vec,pa se masovno prodaje,a takodje mi ovaj telefon odgovara,zato sto vise od 120eur ne mogu da izdvojim za telefon... :)
Hvala na odgovoru... :)
 
Imam ovaj phone iz telenora, i instaliran 404 android, otkljuco sam ga za sve mreze, ali toliko je los telefon, laguje na odziv. igo navigacija se pokrene, pa onda nikako da proradi kad zadam destinaciju, ili pokrene se navodjenje, i onda se zaglupi ( igo je za tu rezoluciju ekrana ). Ako je ovo dobar telefon nekome, onda svaka cast. kod mene eno stoji u fioki, ne pada mi napamet da ga palim vise. samo mi je zao sto sam sad 2 god u nemogucnost da uzmem drugi mob kod telenora. LG L7 je mnogo bolji od njega, brat ga ima pa sam uporedjivo

Ti što ne znaš da koristiš telefon,to ne znači da je telefon loš,nego da si ti u pitanju.Ako ti ne valja taj tvoj piratski IGO,stavi drugu verziju.Ili otplati tvoj ugovor kod Telenota,pa uzmi taj svemirski LG l7.Veće gluposti davno ne pročitah...:lupko:
:bottle:
@Dark Warrior,nema brate nikakvih tehničkih problema čim mu cena već godinu dana ne pada.Masovno se prodaje jer ga mnogo ljudi ima,a hoće telefon sa Jelly Bean androidom.BTW,koji inače ja već imam instaliran na OT-995 (CWM 10).Ova zadnja verzija (cm-10-20130413-UNOFFICIAL-cocktail) nema nijedan problem,pa će konačno da ga objave kao OFFICIAL,čim ga još malo istestiraju.
 
Poslednja izmena:
Ti što ne znaš da koristiš telefon,to ne znači da je telefon loš,nego da si ti u pitanju.Ako ti ne valja taj tvoj piratski IGO,stavi drugu verziju.Ili otplati tvoj ugovor kod Telenota,pa uzmi taj svemirski LG l7.Veće gluposti davno ne pročitah...:lupko:
:bottle:
@Dark Warrior,nema brate nikakvih tehničkih problema čim mu cena već godinu dana ne pada.Masovno se prodaje jer ga mnogo ljudi ima,a hoće telefon sa Jelly Bean androidom.BTW,koji inače ja već imam instaliran na OT-995 (CWM 10).Ova zadnja verzija (cm-10-20130413-UNOFFICIAL-cocktail) nema nijedan problem,pa će konačno da ga objave kao OFFICIAL,čim ga još malo istestiraju.

Ja vecu glupost od ove tvoje nisam procitao. Ti ako koristis GPS navigaciju ( IGO ) verovatno je regularna , kad bi se salili. a da ima da se kupi za android na google play ja bih je kupio. Vise je ne koristim na ovom telefonu. Posto je telefon toliko los hteo sam da ga koristim samomkao GPS uredjaj i posto ni to nije radilo kako treba , izbrisao sam ga, i sad je telefon u fioci i skuplja prasinu. Zali boze novca sto sam dao za njega :)
 
Ja ga koristim 6 meseci, stvarno mi je OK ... stavio sam 4.0.4, rutovan je, otključan je, radi mi navigacija, radi sve ...

Jedino me sada koči da ga upnem na svežiji softver, jer mi je bukvalno SVE namešteno kako mi treba, raspored ikonica, ebanking inteze, ebanking poštanske, ebay, itd itd itd tako da me stvarno jeza hvata kad pomislim da moram to sve da sredjujem ponovo kada reinstaliram FW....
 
@Dark Warrior,nema brate nikakvih tehničkih problema čim mu cena već godinu dana ne pada.Masovno se prodaje jer ga mnogo ljudi ima,a hoće telefon sa Jelly Bean androidom.BTW,koji inače ja već imam instaliran na OT-995 (CWM 10).Ova zadnja verzija (cm-10-20130413-UNOFFICIAL-cocktail) nema nijedan problem,pa će konačno da ga objave kao OFFICIAL,čim ga još malo istestiraju.

Cek to mislis da ce Telenor da ga pusti kao oficijalni update ili?
 
@Dark Warrior,nema brate nikakvih tehničkih problema čim mu cena već godinu dana ne pada.Masovno se prodaje jer ga mnogo ljudi ima,a hoće telefon sa Jelly Bean androidom.BTW,koji inače ja već imam instaliran na OT-995 (CWM 10).Ova zadnja verzija (cm-10-20130413-UNOFFICIAL-cocktail) nema nijedan problem,pa će konačno da ga objave kao OFFICIAL,čim ga još malo istestiraju.

Čekaj, zar se nisu ljudi žalili da ta verzija ima screen burn-in problem?

@SmartHD
Možda kao oficijelni CM10 mod, ali nema šanse da takvo šta bude pušteno kao apdejt od strane bilo kod proizvođača/provajdera.
 
Poslednja izmena:
Ne, to je kuvani ROM za ovaj telefon jelly bean cyanogenmod 10.
 
Kratko pitanje: Burazer dobio sluzbeni ovaj phone (telenorov) pa nista od roota, da li je moguce nekako ubaciti 4.0?
 
Nazad
Vrh Dno