Šta je novo?

[Telenor] - Slanje fotki na FB

Aha, nije loše, a nije ni skupo 2.36din za mms. To su uveli malo pre nove godine. Jedino što ja imam da zamerim je onaj tekst što se ukuca u mms, e pa kad se slika pojavi na FB taj tekst u Caption delu bude sa nekim karakterima zabrljan pa mora da se edituje. Nisam probao skoro, možda su ispravili.
 
Poslednja izmena:
Aha, nije loše, a nije ni skupo 2.36din za mms. To su uveli malo pre nove godine. Jedino što ja imam da zamerim je onaj tekst što se ukuca u mms, e pa kad se slika pojavi na FB taj tekst u Caption delu bude sa nekim karakterima zabrljan pa mora da se edituje. Nisam probao skoro, možda su ispravili.

Plus ostvareni saobracaj prema tarifnom paketu ;) Kome treba i ne moze da zivi bez FB dao bi i 20din za uslugu :D. Mene licno ne zanima i ne bi je koristio ni da je za DZ :wave:
 
Plus ostvareni saobracaj prema tarifnom paketu ;) Kome treba i ne moze da zivi bez FB dao bi i 20din za uslugu :D. Mene licno ne zanima i ne bi je koristio ni da je za DZ :wave:

+1

Stvarno nemam reci, sem da su se ljudi dosetili kako da uzmu kintu. Sta ti je FB, ljudi ne izdrzavaju bez njega. ;) Strasno.
 
Poslednja izmena:
Citao sam juce da je neki Britanac ubio zenu zbog FBa. Ukratko, rastavili se, ona kod roditelja, ne odgovara na pozive, promeni status iz "udata" u "singl", muz se iznervira i izbode je na smrt u kuci njenih roditelja :S:.

*Nije offtopic, pricamo o FBu...
 
Poslednja izmena:
Da da za to je sigurno facebook kriv a ne on.
Ja mrzim facebook vise od svega ali to sto je neko poremecen nije facebook kriv.
 
Da da za to je sigurno facebook kriv a ne on.
Ja mrzim facebook vise od svega ali to sto je neko poremecen nije facebook kriv.

Promasio si moju poentu skroz. Nadovezao sam se na recenicu iz prethodnog posta o tome kako je nekome FB bitan i kako ljudi ne mogu da izdrze bez njega.

Tebi i meni je nebitan, ali vidis da svacega ima...
 
Pogresno sam protumacio tvoj post :)
To sto si reko je potpuno tacno neki ne mogu bez njega ni 10 minuta na mobu cesce proveravaju facebook nego bilo sta drugo... to je vec bolest a sve ih je vise
 
Sigurno je nekome JAAAAAAAAAKO hitno da čim uslika sliku baci je na facebook, ne može da čeka da dođe kući do kompa. Užas.

Imas i ljudi koji nemaju net kuci, nego na FB idu iz internet kafea i mobilnog, njima ova usluga koristi. A i ovo moze sa svih mreza, doduse place se puna cena mmsa, samo se registruje broj telefona na facebooku i onda se salje mms na neki mail, ne secam se tacno. Znam da sam drugarici to namestao pre nekog vremena.
 
Jako dobar nacin dodatnog skupljanja novca...
Iskreno im se divim do imbecilnosti!
 
Plus ostvareni saobracaj prema tarifnom paketu ;) Kome treba i ne moze da zivi bez FB dao bi i 20din za uslugu :D. Mene licno ne zanima i ne bi je koristio ni da je za DZ :wave:

Nisam odavno koristio Telenor karticu, ali sam uplatio danas kredit zbog onih 1000 minuta i eto probao ponovo ovo uslugu, ne plaća se protok!

pre slanja 105.29din
posle slanja 103.09din

Eto, naplaćuje se čak i manje nego što piše, 2.2 umesto 2.36din.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno