Šta je novo?

Telenor OneTouch (Alcatel OT-990) - root, cwm i battery cal u 1. poruci

telefon od sutra cena na dole .... nekih 5000 jeftiniji uz pakete koji imaju net, dakle, ne i uz običan prenesi .... i dobili su u utelenor gumirane futrole, neke rupišaste, 990 dinara ..... valjda zato što je OT990 ... :) :) :)
 
Thanx, a koji si preset ti koristio, pa ti baterija tako dugo drži?
 
Conservative. Ono, malo telefon zalaguje ponekad, ali kada se zahukta nije problem. Igrice, net i ostalo bez kocenja. Nesto kao balanced profil na windowsu!
 
Ok, baš ću da probam, pa javljam rezultat posle nekoliko ciklusa baterije.
 
telefon od sutra cena na dole .... nekih 5000 jeftiniji uz pakete koji imaju net, dakle, ne i uz običan prenesi .... i dobili su u utelenor gumirane futrole, neke rupišaste, 990 dinara ..... valjda zato što je OT990 ... :) :) :)

Uh, pa već je bio best buy u Telenor ponudi. Jel samo on pojeftinjuje?
 
To ne znam ... znam da nisu planirali, da je odluka nekako neplanirano donesena, kao odgovor VIPu, koji ih remeti sa cenama .... :)

Glupo je što recimo uz paket Prenesi 200 koji nema net, i košta 4990, ostaje ista cena .... a uz one koji imaju net, ide dole .... tako je bilo reči, videćemo sutra ....
 
Mene zavrnuli za 5000din :( Smorio sam se :(
(ne za ovaj telefon, al nebitno)

Anyway, stavio zetu iGo My Way i sve radi ok.
Ako neko slucajno bude prilikom instalacije iGo-a dobio neki ffui error, da zna da treba pre pokretanja instalacije da vrati jezik na engleski, pokrene iGo, odradi inicijalno podesavanje, i onda vrati na Srpski... Ubih se sat vremena dok nisam nabasao na netu sta je problem.
 
Koja glupa fora... Aj ja za 2din al cale pre 10ak dana uzeo ChaCha i to za 9600 (dadose mu velikodusno na 6 rata jos) a sad 50eur manje! Ma daj...
 
He, he.
Pa kad izdignu cene posle NG ima da prodam svog OTa za pravo malo bogatstvo :d:d:d.
 
da li neko moze da mi napise koja su dobra podesenja za kameru na ot ,pozzz
 
sam integrisan software za kameru u ot ne daje dobre snimke, nadji na marketu LGcamera daje dobre video snimke, za fotografije nisam zadovoljan, mozda nisam dobro podesio u podesavanjima al sam zato sredio za video snimke.

Video resolution 800x480
Video encoder H.263
VIdeo file format MPEG4
Video bitrate 3Mbit
Video framerate 20
 
I ja sam se prije dva mjeseca zeznuo, uzeo cha cha za 9600 a sad 50 evra manje. Doduše to je moj zajeb ali za nekog sada prava prilika jer je telefon bolji od ot990 obzirom da sam i ja bio u dilemi alcatel ili htc
 
Batalite raspravu o pojeftinjenju.
Otvorite novu temu pa u plač.


Negoo, ima li podataka o izlasku 2.3.4 GBa za OTa?
Ja svakog dana bezuspešno pokrećem apdejt proveru ali izgleda da je bezuspešno...

Što se tiče boot animacije i boot screena ima na netu da se nađe gotov boot changer koji modifikuje to kako valja pa malo progooglajte i isprobajte (meni je ova O2 animacija sasvim OK, mada me smara bela boja ALCATEL Welcome Screena).
 
Jel probao neko da sinhronizuje podatke preko android manager-a? Ja ga povezem sa usb-om, i kad kliknem na sync, negde pred kraj mi izbaci gresku: "Failed to download contacts. Please check the interface setup between pc and the headset". A poruke vidim u menadzeru, samo ne mogu da prebacim kontakte. A koristim windows 7 x64.
 
Jel probao neko da sinhronizuje podatke preko android manager-a? Ja ga povezem sa usb-om, i kad kliknem na sync, negde pred kraj mi izbaci gresku: "Failed to download contacts. Please check the interface setup between pc and the headset". A poruke vidim u menadzeru, samo ne mogu da prebacim kontakte. A koristim windows 7 x64.

Isti sličaj i kod mene samo što nisam nešto pridavao pažnju tome :(
 
Nervira me, ne znam kako da prebacim kontakte. Uspeo sam da ih exportujem na sd karticu, kao neki .vcf fajl, ali kad ga otvorim u windowsu vidim samo telenor call centar tu.
 
Nervira me, ne znam kako da prebacim kontakte. Uspeo sam da ih exportujem na sd karticu, kao neki .vcf fajl, ali kad ga otvorim u windowsu vidim samo telenor call centar tu.

Kako to???
Ja sam odradio backup imenika na mSD i odatle prebacio na komp i svi kontakti su tamo.
Međutim ima 1 problem. Te kontakte možeš otvoriti only iz OutLook-a ili nekog vcf readera (verovatno).
 
Jel probao neko da sinhronizuje podatke preko android manager-a? Ja ga povezem sa usb-om, i kad kliknem na sync, negde pred kraj mi izbaci gresku: "Failed to download contacts. Please check the interface setup between pc and the headset". A poruke vidim u menadzeru, samo ne mogu da prebacim kontakte. A koristim windows 7 x64.

Neće android manager na Win 7 x64 zbog nekompletnih drajvera valjda. Instaliraj MyPhoneExplorer, on radi istu stvar, samo bolje. Nego, čisto znatiželje radi, što ne držite kontakte na Google-u?

Nervira me, ne znam kako da prebacim kontakte. Uspeo sam da ih exportujem na sd karticu, kao neki .vcf fajl, ali kad ga otvorim u windowsu vidim samo telenor call centar tu.

Taj fajl importuj u Outlook ili Gmail pa ćeš videti da li su svi kontakti tu, ne možeš tek tako da ga otvoriš.
 
Da, uspeo sam da ih importujem u google nalog, i tamo ih vidim sve. Sad cu da probam MyPhoneExplorer, hvala :)
 
Kako to???
Ja sam odradio backup imenika na mSD i odatle prebacio na komp i svi kontakti su tamo.
Međutim ima 1 problem. Te kontakte možeš otvoriti only iz OutLook-a ili nekog vcf readera (verovatno).

Mislim da mozes da ucitas na gmail te kontakte i onda preko sync opcije na account settingsu da ih uploadujes u telefon.
 
Mislim da mozes da ucitas na gmail te kontakte i onda preko sync opcije na account settingsu da ih uploadujes u telefon.

Thx.
Videh danas u Google Acounts Export i Import opciju sa .csv extenzijom pa je verovatno to to ;)
 
Jel probao neko da sinhronizuje podatke preko android manager-a? Ja ga povezem sa usb-om, i kad kliknem na sync, negde pred kraj mi izbaci gresku: "Failed to download contacts. Please check the interface setup between pc and the headset". A poruke vidim u menadzeru, samo ne mogu da prebacim kontakte. A koristim windows 7 x64.

Napisao sam vec....Ja pomocu onog Wi-Fi menagera uspeo sve.E sad ako nemas Wi-Fi ne znam..
 
Poslednja izmena:
Ja nikako da uspem da kalibrišem bateriju .... uvek mi samo do 95 puni ... i pimoću programa, i ulazak u recovery pa erase battery stats ... i ostavim ga i 2 i 3 i 4 i 5 sati na punjaču, i uvek samo do 95 posto ...
 
Ja sam morao da ga ostavim cirka 12-15 sati da bi mi dostigao 100%.
 
Nazad
Vrh Dno