Šta je novo?

Telekom Speed up korisnici uskraceni za povecanje brzina

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mitsuru

Slavan
Učlanjen(a)
13.01.2008
Poruke
381
Poena
319
Na forumu se u vise navrata govorilo da ce speed up korisnicima biti povecane brzine nakon sto se brzina poveca ostalima. Kako je djricky (admin sa elitesecurity-a) objavio vest da je akcija povecanja brzina zavrsena, morao sam da otvorim novu temu sa nadom da ce neko imati pouzdane informacije o tome da li ce i nama sa aktiviranom speed up uslugom biti povecana brzina jer kao sto vest kaze, akcija povecanja je zavrsena. Kod prethodnog povecanja u novembru, meni su povecali brzinu vec drugog dana iako sam imao aktiviranu speed up uslugu a sada nista. Ako je nekome sa aktiviranim speed up-om povecana brzina neka javi ovde.

Vest je preuzeta odavde: http://www.elitesecurity.org/t342438-41
 
strpi se malo..posle nove ces biti povecan sigurno..a to je cak za 2 dana
 
Ma kakvo obracanje provajderu,oni garant jos uvek nemaju zvanicno nista,nego cekacemo posle NG,pa tamo do sv Jovana valjda ce da bude :)
 
Ma sta panicite, sacekajte jos dva dana a ako onda nepovecaju, nema drugog - bacamo bombu na telekom. :D:D:D
 
Bas vam je hica pa ne mozete da sacekate dva dana?
 
Akcija povecanja brzina jos nije zavrsena. Na Telekomovom sajtu cak jos nema ni obavestenja da je akcija zvanicno i pocela.
Dakle, bice svima povecane brzine... nekima vec jesu, a neki ce sacekati jos par dana. Ja pitao i dobio ovo obavestenje :D
 
mene su povecali ali i dalje ne mogu da verujem koji su sabani
imam 1024/192 :d sve zbog speed up-a

 
Na forumu se u vise navrata govorilo da ce speed up korisnicima biti povecane brzine nakon sto se brzina poveca ostalima. Kako je djricky (admin sa elitesecurity-a) objavio vest da je akcija povecanja brzina zavrsena, morao sam da otvorim novu temu sa nadom da ce neko imati pouzdane informacije o tome da li ce i nama sa aktiviranom speed up uslugom biti povecana brzina jer kao sto vest kaze, akcija povecanja je zavrsena. Kod prethodnog povecanja u novembru, meni su povecali brzinu vec drugog dana iako sam imao aktiviranu speed up uslugu a sada nista. Ako je nekome sa aktiviranim speed up-om povecana brzina neka javi ovde.

Vest je preuzeta odavde: http://www.elitesecurity.org/t342438-41

kakva vest, vidis da covek prica napamet ili mu se javlja ili gleda u tarot... akcija povecanja ni ne stoji na telekomovom sajtu jer je zvanicno od 1. januara, takodje i ne pise nigde da je zavrsena tako da se ja stvarno divim nekim ljudima kako na njihovoj naivnosti tako i na nedostatku strpljenja i izmisljanju rupe na saksiji tamo gde je nema... strpite se ljudi, povecanje je najavljeno za sve korisnike osim za ove na start paketu, kome se ne poveca kad je najavljeno zovite podrsku i prijavite kvar ali to moze tek onda kada bude i zvanicno! umorili ste vise sa tom pricom o speed up-u i povecanju...
 
kakva vest, vidis da covek prica napamet ili mu se javlja ili gleda u tarot... akcija povecanja ni ne stoji na telekomovom sajtu jer je zvanicno od 1. januara, takodje i ne pise nigde da je zavrsena tako da se ja stvarno divim nekim ljudima kako na njihovoj naivnosti tako i na nedostatku strpljenja i izmisljanju rupe na saksiji tamo gde je nema... strpite se ljudi, povecanje je najavljeno za sve korisnike osim za ove na start paketu, kome se ne poveca kad je najavljeno zovite podrsku i prijavite kvar ali to moze tek onda kada bude i zvanicno! umorili ste vise sa tom pricom o speed up-u i povecanju...

Pa ako te umaramo ne moras da citas, preskoci temu.

I ja pocinjem da sumnjam da nesto nije u redu kod nas sa speedup-om i znajuci kakav je telekom moze da se desi svasta pa i to da budemo uskraceni za povecanje.
Proslog puta kad su povecavali brzinu meni su povecali posle 22h od pocetka akcije
bez obzira na speedup... a sada jos uvek nista iako je proslo 4 dana.
Nadam se da necu morati da se cimam sa teh. podrskom posle praznika posto svi znamo kakvi su oni "strucnjaci" i koliko su ekspeditivni.:wall:
 
ok onda nagadjajte i izmisljajte probleme tamo gde ih nema, to je sigurno od velike pomoci, i kukajte na svakom od 20 topica vezanih za povecanje kako vama sa speed up-om nece da dignu iz razloga _________________ (izmisliti po potrebi)... to je daleko konstruktivniji nacin trosenja energije od cekanja 1. januara i konkretnog resavanja problema ako ga zaista bude i bilo. jedino ako trazite saosecanje nama kojima su podigli brzinu pa donekle i da razumem to kukanje unapred....

ja se trudim da preskacem topice gde se ponavlja ova prica ali neki ljudi veruju samo u teorije zavere i sire se po topicima kao grip zimi, ovo se ne odnosi na tebe nego generalno. i kukas na ekspeditivnost tehnicke podrske a gledaj kakav si ti kao korisnik, ne mozes ni da ispostujes ono sto je zvanicno najavljeno pa da pljunes onda nego imas negativan pristup unapred po default-u valjda za svaki slucaj....da si platio to povecanje pa da razumem ovako mi je van pameti i da komentarisem.
 
Speed-up-ovci :D Ocekujte svakog casa povecanje,krenulo je: 768 na 1Mbit



P.S. Speedtest nesto zabagovao trenutno,ne daje onaj report za forume.
 
To da su šabani,jesu i to veliki.....sta su samo meni uradili jbt,zbog neobavestenosti.Udavio sam forum kao zmija zabu,ili grip zimu :)

I kome da verujem?



746/108 na speed testu a sa M$ sajta vucem brzinom od 90Kb/s

Ovi englezi su isto deo zavere Telekoma :)
 
Poslednja izmena:
ok onda nagadjajte i izmisljajte probleme tamo gde ih nema, to je sigurno od velike pomoci, i kukajte na svakom od 20 topica vezanih za povecanje kako vama sa speed up-om nece da dignu iz razloga _________________ (izmisliti po potrebi)... to je daleko konstruktivniji nacin trosenja energije od cekanja 1. januara i konkretnog resavanja problema ako ga zaista bude i bilo. jedino ako trazite saosecanje nama kojima su podigli brzinu pa donekle i da razumem to kukanje unapred....

ja se trudim da preskacem topice gde se ponavlja ova prica ali neki ljudi veruju samo u teorije zavere i sire se po topicima kao grip zimi, ovo se ne odnosi na tebe nego generalno. i kukas na ekspeditivnost tehnicke podrske a gledaj kakav si ti kao korisnik, ne mozes ni da ispostujes ono sto je zvanicno najavljeno pa da pljunes onda nego imas negativan pristup unapred po default-u valjda za svaki slucaj....da si platio to povecanje pa da razumem ovako mi je van pameti i da komentarisem.

Nisam nestrpljiv i ne trazim sazaljenje od bilo koga nego me samo nervira cinjenica da nesto nije u redu pa posle moram da se cimam sa podrskom.A to sto imam negativan pristup unapred to me iskustvo naucilo iz 11 poziva u predhodnih tri meseca toj istoj teh. pod. koja mi nikada nije pomogla vec sam samo gubio vreme
(u proseku od 15 do 45 minuta).Sve odgovore u vezi problema sa netom pre ces naci ovde na forumu nego kod teh. podrske.
 
Nisam nestrpljiv i ne trazim sazaljenje od bilo koga nego me samo nervira cinjenica da nesto nije u redu pa posle moram da se cimam sa podrskom.A to sto imam negativan pristup unapred to me iskustvo naucilo iz 11 poziva u predhodnih tri meseca toj istoj teh. pod. koja mi nikada nije pomogla vec sam samo gubio vreme
(u proseku od 15 do 45 minuta).Sve odgovore u vezi problema sa netom pre ces naci ovde na forumu nego kod teh. podrske.

pa koja je to cinjenica da nesto nije u redu kad je zvanicno povecanje od 1. januara? kontradiktoran si od starta, ako se vec vodis cinjenicama onda ce to biti cinjenica tek onda kada povecanje stupi na snagu zvanicno kako je i najavljeno.

a o kvalitetu podrske ne slazem se, moja iskustva su sasvim drugacija ali to vec nije tema ovog topica... u svakom slucaju drago mi je da su i vama digli brzine kako bi prestala cela ova izmisljena panika i problematika sumnjicavih korisnika adsl-a na speedup-u.

p.s. sve u svemu evo javio sam telekomu da su poceli da guse na benchu ovi na speedup-u i baja na msan-u je rekao problema nema, poceshao levo jaje i sa 2 klika digao vam brzinu na novi suludi paket tako da je to reseno :D
 
Poslednja izmena:
Nisu bre digli :)

Lazem,jesu ali restartovao ruter i tek onda pocelo.....zaglupelo malo.Elem,cuo sam sledece:
Posle NG resetovace se portovi i nece vise biti speed up-a.
 
Poslednja izmena:
pa koja je to cinjenica da nesto nije u redu kad je zvanicno povecanje od 1. januara? kontradiktoran si od starta, ako se vec vodis cinjenicama onda ce to biti cinjenica tek onda kada povecanje stupi na snagu zvanicno kako je i najavljeno.

a o kvalitetu podrske ne slazem se, moja iskustva su sasvim drugacija ali to vec nije tema ovog topica... u svakom slucaju drago mi je da su i vama digli brzine kako bi prestala cela ova izmisljena panika i problematika sumnjicavih korisnika adsl-a na speedup-u.

p.s. sve u svemu evo javio sam telekomu da su poceli da guse na benchu ovi na speedup-u i baja na msan-u je rekao problema nema, poceshao levo jaje i sa 2 klika digao vam brzinu na novi suludi paket tako da je to reseno :D

Pa zato sam i napisao da nisam nestrpljiv i cekacu 1.1.2009 da sve bude zvanicno.
Samo me uzasava cinjenica da mogu doci u kontakt sa teh. podrskom sa kojom imam
losa iskustva.Drago mi je da su tvoja iskustva sa podrskom dobra.
Marfijev zakon kaze: sve sto moze poci naopako i poci ce naopako.:d:dOvo posebno vazi za provajdera kao sto je Telekom.

P.S. E,super sto si se zalozio za nas sa speedup-om.Ti i taj baja ste do jaja.
 
Evo kod mene su sada povecali brzinu, interesantno je da mi upload brzinu izmeri 192 kbps (kao da je speedup aktiviran), down je 1mbps. "Hawajac" pokazuje 2047/192
 
Poslednja izmena:
probaj da promenis samo ip pa testiraj opet...krenuli su i ostalima da povecavaju
mislim smaraju i ovi nestrpljivi a poceli da smaraju i ovi s kritikama :D
opustite se malo
 
necu da menjam :p, Dobro je ovako. Jos samo da ponovo ukljuce onaj besplatni speedup :)
 
Poslednja izmena:
Jbt a da je pocesao istovremeno i levo i desno jaje,ko zna koju bi brzinu dobili :)
 
potvrdjujem povecanje...!

e, sad, jel mi sa speed up-om i dalje imamo brzi net od prosecnog?

down sa ms site-a mi je izmedju 112-115 kbs
 
da i imamo malo bolji ping,ko sto kazu u Korisnickom Centru,imamo natprosecne brzine downloada sa M$ sajta :)
 
Poslednja izmena:
Meni jos uvek nista a imam aktiviran speed up i korisnik sam IPTV-a.
 
lol mozda nisi na levoj strani onog baje sto cese jaje :)
Nista cekaj,sad ce......
 
Meni ide 117kb download sa speedup, malopre sam skinuo nvidia drivere.

Ovi testovi nisu toliko precizni daju vece rezultate uvek. Najveca moguca brzina download-a je teoretski 1024/8= 128 , ali je nemoguce imati tu brzinu.



 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno