Šta je novo?

Telegram

Ivan I.

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
28.12.2005
Poruke
6,990
Poena
510
telegram-screenshot-1.jpg


Kod:
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.telegram.messenger

Citat sa drugog foruma:
Citam jutros, kazu da je alternativa WhatsApp-u neki Telegram (ikonica je plavi krug sa belom strelicom okrenutom gore desno) i Surespot (ikonica je kao znak za jednosmernu ulicu ali je krug crn a ona vodoravno linija plava). Ovaj drugi podseca na BBM, na tom principu radi.Evo sta pisu za oba na jednom nasem sajtu.
"Na Telegram aplikaciju sam naleteo pre nekih mesec dana jer sam video da ju je moguće koristiti i kroz Linux terminal :D Nakon toga sam instalirao istu i na Android telefon i mogu vam reći da dosta podseća na WhatsApp aplikaciju. Pored toga što liči na WhatsApp, Telegram je daleko sigurnija aplikacija jer ima enkripciju slanja i primanja poruka na oba kraja, kao i što ima mogućnost da uništava poruke tako da niko ne mora da zna sa kim i šta pričate. Telegram je ultra brz, ima neograničen prostor u cloud-u, omogućava transfer podataka (pa i video zapis) do jednog gigabajta po veličini i podržava grupe i do 200 učesnika. Takođe ga je moguće instalirati na više uređaja odjednom, uključujući i računar. Nema reklame i ne košta ništa, baš kao i WhatsApp.
Ako ne verujete (kao ja) Facebooku i želite da nađete alternativu WhatsApp aplikaciji, a pri tom želite da budete sigurni, probajte Telegram. Jedina opcija koja trenutno može nedostajati je slanje glasovnih poruka.

Surespot je još jedan odličan siguran instant messenger koji ima mogućnost slanja glasovnih poruka i sigurnu enkripciju sa obe strane. Najbolje od svega je što se i glasovne poruke enkriptuju u Serspot aplikaciji. Surespot vam daje mogućnost da obrišete sadržaj sa prijateljevog telefona. Na primer, ako ste poslali kompromitujuću fotografiju, ali ne želite da je prijatelj preuzme, jednostavno je zaključate. Ako je otključate, tek onda će prijatelj moći da je preuzme i pošalje dalje. Takođe možete i da obrišete poruke sa prijateljevog telefona. Surespot takođe nudi mogućnost imanja više profila koje možete da koristite za različite potrebe. Za razliku od Telegrama, koji takođe koristi korisnički broj telefona za identifikaciju naloga, Surespot ne zahteva broj telefona niti email adresu. Besplatan je i nema reklama."

Imate više na:
Kod:
http://www.androidpit.com/telegram-a-safer-alternative-to-whatsapp


Kod mene niko nije imao u imeniku Telegram Messenger, ali sam ih pozvao svkoro sve iz app. U sms poruci ukratko otkucao gornji citat, odgovora i ostavio njihov link za DL. Za par minuta mi se javilo par ljudi. Sve radi ok, ultra brzo, besplatan, ima lepih opcija, mogu da se blokiraju korisnici, menja zvono za poruku... Jednostavan i pregledan što je najvažnije. I izbrisah WhatsApp upravo.
 
evo upravo sam počeo da je koristim i zaista je sjajna.. neke stvari su rešene dosta bolje od whatsapp-a kao npr. to da mi ne čuva sve slike u galeriji već jednostavno kliknem na sliku i save to galery ukoliko je želim imati na telefonu, a sve ostale ostaju u cloudu.. i sve poruke se momentalno sinhronizuju i odlična je i aplikacija za PC.. dakle, sve preporuke i od mene
 
Ekipa,kako može da se skine video sa Telegrama na PC?
 
Instaliraš Telegram za PC, desni click na video i save.
 
Kako ne postoji, evo ja sad probao i ima.

1704023132467.png
 
Nisam se dobro izrazio,na privatni video mislim kako moze da se skine?
 
IMG_20231231_135157.jpg
Na ovo mislim.Treba da skinem drugarici epizodu neke serije i nemam opciju Save as?
 
Ti otvaraš izgleda koliko mi se čini telegram iz weba, instaliraj program, pa probaj kroz njega.
 
Nazad
Vrh Dno