Šta je novo?

Telefon za ~110E

AMD Gamer

Cenjen
Učlanjen(a)
03.06.2013
Poruke
428
Poena
169
Pozdrav ljudi, potrebna mi je neka preporuka polovnog telefona sa garancijom do 110e, razlog kupovine novog je sony xperia e zbog koje mi dodje da secem vene jer je telefon uzasno spor. Dao bih mozda malo vise ako zaista vredi.. Nisam zahtevan korisnik, ono sto radim na telefonu su uobicajene radnje kao sto su youtube, surfing, muzika, eventualno neka igrica i to je to :)
Cuo sam da su u nizem rangu preporuka lumia 630 i 520 ali nisam siguran kako ih se snasao sa wp.
Evo nekih mojih zahteva:
1.Da je brz
2.Da ne baguje, ne secka i sl.
3.Solidna baterija
4.Kamera,zvuk... itd
Svaka preporuka dobrodosla :wave: :)
Unapred hvala! :D
 
Moja preporuka je svakako lumia 535. Samo ako naletis za 120-30€. Ima veci ekran od 630 i 520 ptednju kameru i blic. Baterija od 1900 mah je sasvim solidna. Za te pare nema neki android koji bi radio bez laga i cimanja.
 
Ne možeš sve to da imaš za 100€. Pogledaj S2 ili galaxy nexus. Ili dodaj malo za S3.
Ako ne mora Android mislim da sam video i lumia 920 za te pare.
 
Poslednja izmena:
Galaxy S2 jeste popularna kupovina u tom rangu ali je već došlo vreme da je mator model s2 i da ima boljih kupovina mlađih modela.
One S ga šije po po par stavki, nigde nije značajno slabiji a može se naći star godinu do godinu i po u garanciji i u odličnom fizičkom stanju (što je za s2 retkost).
Lumije su svakako dobra kupovina.
 
Poslednja izmena:
Danas sam malo "cackao" prijateljev s3 i prijatno sam iznenadjen kako telefon radi, e sad imao sam prilike da korisim i xperia sp i telefon me je odusevio :) Sta mislite o njemu?
 
A da li je to tebi SP bolji od One S? Izvini sto smaram ali sam noob po pitanju telefona :)

Ja sam sp kupio pre godinu i po i baš sam zadovoljan, jer tada za te pare nije bilo bolje opcije. Baterija je bolja na sp, a i je brži je i cpu i gpu koliko se sećam. Sp je novija, ali su neki modeli imali ispraniji displej, pa obrati pažnju na to. Danas je takođe moguće nabaviti dosta dobrih kineza za te pare, pa možeš i to da pogledaš.
 
Poslednja izmena:
Ja nikad nebi kupovao polovan tel sa non-removable baterijom(one s i sp) jer ako je star 1-2 godine baterija ce jos malo pa da rikne i onda ces morati da ga nosis u servis gde ce da te odvale..
 
Ja nikad nebi kupovao polovan tel sa non-removable baterijom(one s i sp) jer ako je star 1-2 godine baterija ce jos malo pa da rikne i onda ces morati da ga nosis u servis gde ce da te odvale..
[youtube]Fso2mYUQJLM[/youtube]
 
Evo nesto malo od mene:
Telefon je (sto je meni najbitnije) veoma brz! (posle xperia e sve ti dodje dobro :d). Odlicno radi, sve aplikacije rade glatko i bez ikakvog seckanja, ekran je odlican (po meni) i ima sjajne bolje, jako mi svidja led traka koja svetli ako imamo neko obavestenje i sto je veoma dobro mozemo podesavati kada hocemo da radi, kada ne i naravno boje pri razlicitim obavestenjima, kamera odlicna ali posle poslednjeg apdejta javlja se ogroman blur efekat! To me jako nervira i vraticu na prethodnu verziju. Igre odlicno rade, dizajn je cista 10 i stvarno je telefon prelep, zvuk je jak i cist, svaki taster je lepo namesten i nema problema sa pritiskanjem i sl. Baterija odlicna traje 2 dana bez problema sa umerenim koriscenjem (jako mi se svidja i stamina mod). :)
To je to sto se tice mog amaterskog zapazanja (jer se jako slabo razumem), ako neko ima neko pitanje potrudicu se da odgovorim koliko mi moje (ne)znanje dozvoljava :) :wave:
 
Nazad
Vrh Dno