Šta je novo?

Telefon koji je dobar u reprodukciji muzike.

maric62985

Slavan
Učlanjen(a)
25.07.2008
Poruke
1,069
Poena
360
Moja oprema  
Mobilni telefon
Samsung Galaxy S22 Ultra
Pametni uređaji
Xiaomi Mi Robot
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Potreban mi je telefon koji se pokazao kao dosta dobar u reprodukciji muzike,tj kao kvalitetan mp3 plejer.
 
SE W902 ako mozes da nadjes uopste :( (ne znam za druge modele SE Wxxx, mozda su slicni)
Ako ga nadjes, 'ocu i ja jos jedan :D

Muzika je stvarno prva klasa (za telefon....), primetno bolja od obicnih telefona, pa cak i od iPod-a i SE ArcS.
 
Ako zelis Android, moje iskustvo kaze Sony Ericsson. Konkretno Live with Walkman je bash muzicki telefon (mada je navedeno vreme koje moze da svira na bateriji najgore medju svim njihovim Androidima), ali jednsotavno su po tom pitanju bolji od konkurencije (opet, moje iskustvo) zbog samo jedne, ali znacajne prednosti - baterija se trosi nenormalno sporo kada pusta mp3! Uostalom, pogledaj specifikacije modela - SE ti uvek daje i podatak koliko baterija traje za pustanje muzike. Cak i uboga Xperia X8 koja je (za njihove pojmove) slaba po ovom pitanju po mom iskustvu izvlaci cuda! Ona bi prema specifikaciji trebala da izvlaci oko dana ako samo pustas muziku i ne radis nista vise, dok neki Neo ili Arc izvlaci 31 sat (Arc S 37).

U praksi naravno ne mozes da ocekujes ovako nesto, i oni ce kao i konkurenti izvlaciti dan normalne upotrebe, ali muzika na to nece preterano uticati.

Ne znam da li je tebi neki drugi faktor bitniji od ovoga, meni je najbitnije upravo da mi muzika ne posrce bateriju (zato i nosim odvojene uredjaje).

Kako nisi rekao nista vise od "hocu dobru muziku", ovo je mojih 50 para. Ako te Android ne zanima (dok mene ne zanima maltene nista drugo), morace neko drugi da ti odgovori :)
 
Dok ne kaze budzet nista ne mozemo da predlozimo.
 
Izvinjavam se sto nisam malo detaljnije i podrobnije razlozio temu.Ne treba mi skup telefon,znaci neki jeftiniji,polovan ali da je pristojan kao mp3 plejer.Treba mi kao poklon sestri za rodjendan.Ne treba mi touch i slicne dzidzbidze koje imaju noviji telefoni.Nesto sam i sam trazio neko vrijeme i cini mi se da je nokia 5130 dosta dobra ali sam htjeo da cujem jos neki savjet.
 
Onda W902 ili slicni SE se odlicno uklapaju.
Pominjem W902 jer njega konkretno imam i uzeo sam ga je jer najtanji telefon i robustan (nista savitljivo, jak, tanak, lagan).
Moguce je da i neki drugi iz Wxxx serije odgovara (a sigurno ih je lakse naci, W902 mislim da i nije zvanicno postojao na nasem trzistu).
 
Jedino neki SE walkman da potrazis.. ne znam koliko kosta ovaj w902..
A ako sestra ima telefon vec, mozda je bolje da kupis neki solidan plejer za 50, 60e?
 
Problem je sto joj je crkao telefon pa treba da ubije dvije muve jednim udarcem...
 
Novi modeli SE Walkman su i dalje najbolji izbor po pitanju kvaliteta reprodukcije muzike, problem je što su za skoro sve ostalo postali strašno loši. Srednje rešenje je a)stariji model Walkman serije po razumnoj ceni ili b)neka muzička Nokia, mada nisam preterano zadovoljan kvalitetom zvuka koji se dobija "odmah iz kutije", najviše je to krivica slušalica uz jevtine modele.
 
za 130e mozes da ubijes vise muva 1 udarcem u vidu Wave-a :D ali su fabricke slusalice lose.
Pojuri ipak neki polovan Walkman SE po oglasima..
 
Nazad
Vrh Dno