Šta je novo?

Telefon do 200+- eura za poklon

markosvaba

Slavan
Učlanjen(a)
10.07.2008
Poruke
631
Poena
320
Molim moderatore da ne brisu temu, nemam vremena da listam sve da trazim a treba mi za poklon da kupim devojci. Razmisljam izmedju htc 820 i huawei p9 lite telefona. Da li imate jos neki model za taj novac da mi predlozite. Treba mi telefon koji ima iskljucivo u beloj boji
 
Obrisace ponovo, postavljas pitanje na pogresnom mestu.
Imas deo foruma Sta da kupim pa mobilnih telefona, PDA uređaja, tableta i navigacija? tu postavi pitanje.
 
Pogledaj Lenovo A 7010, brutalna specifikacija, velicina, dizajn....

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

Brutalna spec? Low end proc od prosle godine,predlozeni cool 1 dual je brutalan fon za te pare.
Da se razumemo moj meizu m2 note ima isti proc kao taj lenovo nije los,al daleko je od brutalnog,ima puno dobrih telefona za slicne novce dosta boljih.
 
Meni je taj procesor odlican, veliki full hd ekran, 2gb rama, odlicna baterija, odlicni zvucnici, otisak prsta i dobra kamera....sve to za 25990 koliko vidim da je nov u radnji.Na oglasima sigurno i nize.Za mene je to brutalan telefona za taj iznos.Da ima boljih ali i skupljih.

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk
 
Bez greske :)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Kupljen P9 lite i prezadovoljna je, momci hvala vam puno :)
I kod mene je bila slična dilema (trilema?polilema?) koja je trajala mesecima - šta kupiti za ženu? Kamera je bila presudni kriterijum.
Razmišljao sam i o Xiaomi Redmi 3s, Samsung Galaxy J5 (i 2015 i 2016), a na kraju sam joj kupio Huawei P9 Lite i oboje smo prezadovoljni. U toj klasi, veličini, ceni mislim da je nakbolja kupovina. Žene više vole Samsung tako da zamalo da uzmem J5 ali realno ga P9 Lite šije u skoro svemu.
 
I J7 je tesko opravdati kao kupovinu u poredjenju sa p9l, kamo li J5.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno