Šta je novo?

Kućna multimedija TCL 50C725 ili Xiaomi MI P1 50

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?

kiza

Čuven
Učlanjen(a)
15.12.2001
Poruke
1,064
Poena
675
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel i7 2700k @ CM Hyper212
Matična ploča
Asus P8Z68-V_GEN3
RAM
8GB DDR3
GPU
AMD Radeon HD 7700
Storage
KIngston UV400/256GB; WD 4TB WD40EFZX
Zvuk
Altec Lansing 5.1
PSU
Chieftec GPE-600S Eco
Kućište
Thermaltake Chaser A31
Monitor
Dell P2414H
Miš & tastatura
Microsoft Wireless Laser Desktop 6000v2
Ostale periferije
HP LJ1020,Canon LiDE
Laptop
Dell Latitude E6400
Tablet
Xiaomi MiPad 4 pro
Mobilni telefon
Samsung S23
Pametni uređaji
Huawei GT2 pro, Xiaomi Mi Air Purifier 2S
Pristup internetu
  1. Optički internet
Dakle, dilema je između ova dva tv-a. Da li je TCL toliko bolji koliko je skuplji? Naime, imam Xiaomi P1 za 370e nov.
Korišćenje bi bilo za gledanje filmova/serija sa Netflix-a i kablovske, kao i povremeno za Sony PS4.
 
Zaboravih da napišem, možda i Tesla, Fox ili Vox 50" ako su u rangu sa ovima.
 
Imaš i ALPHA 50G7NUA u bc grupi za 37800.
 
Ja sam bio zagrejan za Hisense 55U7QF,medjutim citao sam u temi Hisense TV ovde na forumu iskustva,konkretno za ovaj model,i pisu o nekim bolestima koje prate ovu marku televizora,za mene ne prihvatljivo..Ispadanje iz mreze wi fi,gubi signal,baguje YT,zakoci YT kad izlaxis iz nekog videa..
To mi je bilo dovoljno da odustanem od njega iako je imao ekran perverzija..
Kupim na kraju LG 55" 81003LB,bruka od tv-a,plus ima magicni daljinski sto nije slucaj kod drugih modela.
 
Sad bih ubacio dilemu:
TCL 50C725 ili Hisense 50U7QF?
Šta mislite koji od ova dva za filmove/serije (Netflix i kablovska) i povremeno Sony PS4?
 
@Djolekg ,hteo sam uzeti taj model samo 55",gotovo bilo da ga uzmem,medjutim procitam ovde na forumu u temi o Hisense televizorima,da im se desava da ispadaju iz hi fi mreze,zatim baguje im YT,zakoci kad izlazis iz njega..I zaista imaju fosta dobar panel,i sve to dobro radi neke 2-2 ipo godine,i onda krece sa problemima,dobijaju se strafte duzne,i jos po neka stvar..A najveci problem servis..Iz tog razloga sam prelomio i uzeo LG,81003,55"...
 
Trenutno sam baš zagrizo za Samsung Q60b,sad je cena kod nas 73k za 50'.Kod madjara 500e..
Deluje mi najbolje od svih konkurenta...Ne vidim nekog konkurenta..Lg sam slabo ispratio...valjda je tanji u tom budzetu do oleda..
Jedan ima dobar panel,krš sistem,loše procesiranje slike,dobro ovo,loše ono...ludilo...A cene kod nas i izbor ph...
 
Sta je bolje uzeti, non smart TV 65" (ako uopste postoje iole kvalitetni non smart televizori) + tv box ili smart, do nekih 700e?
Isključivo za kablovsku, EON tv, filmove i YT.
 
Nazad
Vrh Dno