Šta je novo?

Targo Telekom

Generalno mislim da je poenta da pojedini ljudi NEMAJU nikakav izbor a ako im zaista od pocetka nije puklo ...

A i svi oni bi raskidali ugovore da su u istoj situaciji cak i da nemaju izbor posle 10-15 dana bez interneta i manje vise bilo kakve informacije.
 
Samo ne razumem zasto je nekome bitno da se sa Targom konacno zavrsi ovako ili onako?! Pustite vi Targo... ako oni mogu neka budu u ovakvom statusu jos recimo 20 godina. Onaj kome se ne svidjaju ovakvi uslovi neka trazi i prelazi na bolje i resen problem.

Ne prihvatam odgovore "nemaju drugi izbor". Sta ako Targo sutra ugasi net i prestane da postoji? Hoce li ti koji "nemaju drugi izbor" ostati komplet bez interneta? Tesko. TADA ce se pronaci neka alternativa.

Sustina: na nasu veliku zalost (svih korisnika interneta u nasoj zemlji) Targo je u ovakvom stanju. Nemojte traziti ono sto oni ne mogu da vam pruze. Mozda bih ja sada placao skuplji i brzi net - ne moze. Ne moze da se dobije ili ukine TV. Ne mozete da promenite paket, ne mozete da dobijete uslugu koju bi oni zeleli da vam pruze, situacija je kakva jeste i shodno tim cinjenicama se postavite. Zato ne kukajte za svim time jer nije da oni NECE da vam to urade vec NE MOGU. Programski jednostavno nista ne mogu da urade. I to je tako. Presaberite se da li vam OVAKVI uslovi odgovaraju i shodno tome donesite ODLUKU. Ona je ili trpim ovo i dalje ili odlazim kod drugoga.

Ja sam odlucio - OSTAJEM kod Targa i dalje... Ostali koji su napustili Targo - POTPUNO podrzavam! I savet svima - ako se nervirate i vise vam ne radi nego sto radi - trazite drugoga odmah. Bolje da vi odete nego da se ugase pa cete jos vise biti iznenadjeni, ljuti i nervozni.

Pozdrav svima...
 
Samo ne razumem zasto je nekome bitno da se sa Targom konacno zavrsi ovako ili onako?! Pustite vi Targo... ako oni mogu neka budu u ovakvom statusu jos recimo 20 godina. Onaj kome se ne svidjaju ovakvi uslovi neka trazi i prelazi na bolje i resen problem.

Ne prihvatam odgovore "nemaju drugi izbor". Sta ako Targo sutra ugasi net i prestane da postoji? Hoce li ti koji "nemaju drugi izbor" ostati komplet bez interneta? Tesko. TADA ce se pronaci neka alternativa.

Sustina: na nasu veliku zalost (svih korisnika interneta u nasoj zemlji) Targo je u ovakvom stanju. Nemojte traziti ono sto oni ne mogu da vam pruze. Mozda bih ja sada placao skuplji i brzi net - ne moze. Ne moze da se dobije ili ukine TV. Ne mozete da promenite paket, ne mozete da dobijete uslugu koju bi oni zeleli da vam pruze, situacija je kakva jeste i shodno tim cinjenicama se postavite. Zato ne kukajte za svim time jer nije da oni NECE da vam to urade vec NE MOGU. Programski jednostavno nista ne mogu da urade. I to je tako. Presaberite se da li vam OVAKVI uslovi odgovaraju i shodno tome donesite ODLUKU. Ona je ili trpim ovo i dalje ili odlazim kod drugoga.

Ja sam odlucio - OSTAJEM kod Targa i dalje... Ostali koji su napustili Targo - POTPUNO podrzavam! I savet svima - ako se nervirate i vise vam ne radi nego sto radi - trazite drugoga odmah. Bolje da vi odete nego da se ugase pa cete jos vise biti iznenadjeni, ljuti i nervozni.

Pozdrav svima...

Zato nam je zemlja ovakva nikakva, jer je vode takvi kao ti koji tako razmišljaju,da ne treba da ima nikakvog reda i zakona.
Idi ti onda u džunglu kada ti divljaštvo i haos odgovaraju.
 
Bice da nisi procitao sta sam napisao... gde sam napisao da mi ovakvo stanje sa Targom odgovara?!?!

U stvari... nije ni bitno. Napisao sam ono sto mislim i ne ocekujem da ce bilo ko da se slozi sa njim. Ne vidim svrhu da se upustam u dalju diskusiju.

Sve najbolje drugari...
 
Samo ne razumem zasto je nekome bitno da se sa Targom konacno zavrsi ovako ili onako?! Pustite vi Targo... ako oni mogu neka budu u ovakvom statusu jos recimo 20 godina. Onaj kome se ne svidjaju ovakvi uslovi neka trazi i prelazi na bolje i resen problem.

Ne prihvatam odgovore "nemaju drugi izbor". Sta ako Targo sutra ugasi net i prestane da postoji? Hoce li ti koji "nemaju drugi izbor" ostati komplet bez interneta? Tesko. TADA ce se pronaci neka alternativa.

Sustina: na nasu veliku zalost (svih korisnika interneta u nasoj zemlji) Targo je u ovakvom stanju. Nemojte traziti ono sto oni ne mogu da vam pruze. Mozda bih ja sada placao skuplji i brzi net - ne moze. Ne moze da se dobije ili ukine TV. Ne mozete da promenite paket, ne mozete da dobijete uslugu koju bi oni zeleli da vam pruze, situacija je kakva jeste i shodno tim cinjenicama se postavite. Zato ne kukajte za svim time jer nije da oni NECE da vam to urade vec NE MOGU. Programski jednostavno nista ne mogu da urade. I to je tako. Presaberite se da li vam OVAKVI uslovi odgovaraju i shodno tome donesite ODLUKU. Ona je ili trpim ovo i dalje ili odlazim kod drugoga.

Ja sam odlucio - OSTAJEM kod Targa i dalje... Ostali koji su napustili Targo - POTPUNO podrzavam! I savet svima - ako se nervirate i vise vam ne radi nego sto radi - trazite drugoga odmah. Bolje da vi odete nego da se ugase pa cete jos vise biti iznenadjeni, ljuti i nervozni.

Pozdrav svima...

Sa ovim se potpuno slazem. Dokle god Targo meni isporucuje Internet koji me zadovoljava (a realno imao sam jako malo problema u poredjenju sa drugim korisnicima), do tada ostajem sa njima. Ako jednog tada vise ne bude radilo tada cu naci alternativu i resena stvar. Nemam potrebu, niti zelju da sada nesto pametujem i panicim. Prilagodjavam se uslovima koje imam i to je to.
 
Zato nam je zemlja ovakva nikakva, jer je vode takvi kao ti koji tako razmišljaju,da ne treba da ima nikakvog reda i zakona.
Idi ti onda u džunglu kada ti divljaštvo i haos odgovaraju.

Potpuno se slazem, ovde bi ljudi trebalo da podrzavaju takav stav,radi se o TV, da ponovim-TV TVTVTVTVTVTT. Iskljucili su najvaznije kanale,niko ne spori NET, da ima sa njim problema,momentalno bih prestao da placam, Da imaju bar malo postenja, dozvolili bi ljudima da odjave TV preko telefona,ja tu ne vidim nikakav problem,Javim-GOSPODO HOCU DA ZADRZIM NET PRESTANITE DA MI ISPORUCUJETE TV kanale-tacka. Ali neee, oni traze pravne zavrzlame da bi mogli da parazitiraju na racun potrosaca,ali neka, sve se vraca sve se placa.
 
Oni NE MOGU NISTA DA MENJAJU, nema mogucnosti da se iskljuci niti da se ukljuci bilo koja usluga koja postoji ili je dostupna ili bila dostupna.
Ne placaju licence za softver kojim se to radi i ne mogu nista ali nista nista nista nista NIIIISSSSSSTAAAAAAAAAA da menjaju.
Jedino mogu it vog stana u neciji drugi u najblizem susedstvu opremu preneti i da taj novi nastavi koristiti ono sto si ti ili neko drugi korisatio...
 
Jel ti mislis da on kapira znacenje reci NIIIIISSSSSSSTAAAAAAA?
A i brate @pera124 smorio si kukas gore nego Grobari kad izgube od Zvezde.
 
Pitanje za @pera124 : sta bi radio ako volis sport, a na KDS-pttnet-u si a oni ti ukinu Sport Klub 1 i Sport Klub 2 (sto su i uradili)?
Inace nigde ti ne pise koje kanale ces da imas OBAVEZNO. Od toga su se svi provajderi ogradili i njihovo je pravo da salju kanale koje hoce (koji se najvise traze), a mi mozemo da se "slikamo" i ne mozemo nista da uradimo sem da im predlozimo da uvedu neke kanale koji se nama svidjaju, a oni odlucuju sta ce da puste a sta ne.
 
Poslednja izmena:
Mislim da njima sbb NE DA Spork klub-ove.
 
Aman ljudi, neverovatno je da su ovde neki zauzeli stav da trenutna situacija sa Targom može da se otegne na još
dvadeset godina i nikom ništa.

Po deseti put, Targo kao firma u stečaju mora što pre da izađe iz istog. Jer u tom periodu ne može da ulaže u opremu,
da širi mrežu, da dobija nove korisnike da vodi ravnopravnu tržišnu utakmicu sa ostalim provajderima.

Ne može doveka da bude ovakav status kvo, jednostavno na gubitku smo i mi kao korisnici kojima već skoro dve godine
nije ponuđen nijedan novi paket kako za internet, tako ni za televiziju, na gubitku su i oni sami.

To što recimo meni ili nekome od Vas internet funkcioniše normalno i bez većih kvarova ne znači da jednoga dana neće
potpuno stati sa uslugom. Niti imam prava da onim korisnicima sa tehničkim problemima koji plaćaju Targu prebacujem zašto su gle čuda ostali sa
Targom, zašto stalno kukaju itd.

Niko ne bi ostao sa Targom u njihovoj situaciji da ima neki izbor na tržištu provajdera, znamo gde živimo i
znamo koliko je siromašno ne samo ovo tržište na polju telekomunikacija već i sva ostala.

Što se pre preseče i raspetlja ovaj gordijev čvor to je bolje za sve. Sve ostalo je nastavak agonije kako
za njih tako i za onaj preostali deo korisnika.

I da, po poslednji put bitno je da se što pre situacija sa Targom razreši ili završi, kako god neki ovde to formulisali
i to što pre, ukoliko juče.
 
Poslednja izmena:
Ne mogu ni po zakonu biti "vecno" u stecaju, postoji i neki vremenski period u kome se mora rasiti i to...?
 
Ne mogu ni po zakonu biti "vecno" u stecaju, postoji i neki vremenski period u kome se mora rasiti i to...?

Stečajni postupci će nakon usvajanja novog zakona o stečaju trajati najduže dve godine, a kontrola rada stečajnih upravnika će biti stroža, najavila je v.d. direktora Agencije za licenciranje stečajnih upravnika Ivana Matić. Ona je rekla da je trenutno prosečno trajanje stečajnih postupaka oko 3,5 godine, ali da postoje i slučajevi koji traju znatno duže.
 
Poslednja izmena:
Stečajni postupci će nakon usvajanja novog zakona o stečaju trajati najduže dve godine, a kontrola rada stečajnih upravnika će biti stroža, najavila je v.d. direktora Agencije za licenciranje stečajnih upravnika Ivana Matić. Ona je rekla da je trenutno prosečno trajanje stečajnih postupaka oko 3,5 godine, ali da postoje i slučajevi koji traju znatno duže.

Ako se opet ne umeša Ustavni sud, pa kao kod računa koji je bio u blokadi dve godine, automatski se brisala firma, a onda se umešao pomenuti sud i to poništio.
 
Aman ljudi, neverovatno je da su ovde neki zauzeli stav da trenutna situacija sa Targom može da se otegne na još
dvadeset godina i nikom ništa.

Po deseti put, Targo kao firma u stečaju mora što pre da izađe iz istog. Jer u tom periodu ne može da ulaže u opremu,
da širi mrežu, da dobija nove korisnike da vodi ravnopravnu tržišnu utakmicu sa ostalim provajderima.

Ne može doveka da bude ovakav status kvo, jednostavno na gubitku smo i mi kao korisnici kojima već skoro dve godine
nije ponuđen nijedan novi paket kako za internet, tako ni za televiziju, na gubitku su i oni sami.

To što recimo meni ili nekome od Vas internet funkcioniše normalno i bez većih kvarova ne znači da jednoga dana neće
potpuno stati sa uslugom. Niti imam prava da onim korisnicima sa tehničkim problemima koji plaćaju Targu prebacujem zašto su gle čuda ostali sa
Targom, zašto stalno kukaju itd.

Niko ne bi ostao sa Targom u njihovoj situaciji da ima neki izbor na tržištu provajdera, znamo gde živimo i
znamo koliko je siromašno ne samo ovo tržište na polju telekomunikacija već i sva ostala.

Što se pre preseče i raspetlja ovaj gordijev čvor to je bolje za sve. Sve ostalo je nastavak agonije kako
za njih tako i za onaj preostali deo korisnika.

I da, po poslednji put bitno je da se što pre situacija sa Targom razreši ili završi, kako god neki ovde to formulisali
i to što pre, ukoliko juče.

Svaka ti je k'o Njegoševa. cheers
 
Ma to u vezi Sport kluba sam naveo samo kao primer onima koji misle da ce TV kanale koje sada gledaju gledati sigurnu i dalje. To iskljucivo zavisi od provajder i da ponovim mi samo mozemo da im nesto sugerisemo i nista vise.
 
Aman ljudi stecaji kod nas mogu trajati godinama, Beobanka je u stecaju od 2002-2003 godine. Nekome to odgovara pare pristizu na racun a gde posle zavrsavaju to niko ne zna.
Duguju mi jos uvek deo poslednje plate....
 
Pitanje za @pera124 : sta bi radio ako volis sport, a na KDS-pttnet-u si a oni ti ukinu Sport Klub 1 i Sport Klub 2 (sto su i uradili)?
Inace nigde ti ne pise koje kanale ces da imas OBAVEZNO. Od toga su se svi provajderi ogradili i njihovo je pravo da salju kanale koje hoce (koji se najvise traze), a mi mozemo da se "slikamo" i ne mozemo nista da uradimo sem da im predlozimo da uvedu neke kanale koji se nama svidjaju, a oni odlucuju sta ce da puste a sta ne.

Pogledajte njihov kanal,i dalje pise da isporucuju kanale kojih nema,i Vi to branite. Moze se bar izbrisati da se ne isporucuju ovi kanali. Jer izgleda da ce vama pre uci u D... nego u glavu. Mogu oni i na ke.......m d.....tu da sviraju izgleda,nevolim to kada kazete da mogu po svom izboriu da menjaju kanale,nije to nego ne placaju,i zato nema glavnih kanala, nije mi jasno sto ih branite,ko ih sisa za moje novce koji oni nezasluzeno dobijaju mogu da ih kritikujem koliko mi volja.A zelim im da sto pre izadju iz stecaja,jer je to i u mom interesu.
 
Tek sada mi je stigao račun za novembar, i to umanjen za nekih 300 dinara, jel još nekome stiglo?
 
I meni stigao danas... Sve bilo OK i bez umanjenja (nisam se ni zalio)... I upravo sam pustio OnLine nalog za placanje.
 
Meni je racun stigao juce a datum dospeca prekjuce... Genijalno!!

A pazi situaciju zovu me danas da me pitaju da li mi radi internet!!! Ja reko da batice radi ali kod Beogrida :smash:
 
Meni je racun stigao juce a datum dospeca prekjuce... Genijalno!!

A pazi situaciju zovu me danas da me pitaju da li mi radi internet!!! Ja reko da batice radi ali kod Beogrida :smash:

I, onako iskreno, kad uporediš Targo i SBB (Beogrid), kakvi su utisci?
 
Može li neko da mi napiše proceduru za raskid ugovora?
 
Nazad
Vrh Dno