Šta je novo?

Targo Telekom

Navikli smo mi u Srbiji na cekanja, sve u redu gde god pogledas... i onda gledamo u tudje tanjire i zasto njima ide biznis a nama pametnima ne ide. Ako ti Kinez isporuci robu preko pola zemljine kugle za par dana, jel to treba mesec dana da se carini ? Kod nas je to normalno stanje. Ja se secam godina kad sam prolazio kroz celu Evropu i niko me ne zaustavi i udjem u Srbiju i na 180 km tri pretresa... krastavac, takva nam ekonomija - "ko ide i sta nosi" :d
 
Da se predstavim, ja sam jos jedan "srecni" potpisnik ugovora sa Tarfom... Ne cekam dugo, za pojmove TT, od 5. avgusta... Elem TT ima instalacije u mojoj zgradi (u koju sam se nedavno doselio, ali bez neta prijasnjeg stanara) tako da je u mom slucaju pitanje samo prikljucenja i vec famoznih modema koje nabavljaju vec dugo, dugo... Nevazno je da li je problem modem, dozvola, manjak novca kod njih ili nesto sasvim lijevo, meni smeta to sto mi svaki put prodaju drugu pricu i daju mi novi termin do kad ce znati nesto vise o "modemima"! Da mi je neko posteno rekao net se dobija za 3, 5 ili 10 mjeseci, pa da i znam na sta da racunam, a ne ovako, okolo naokolo, bice samo sto nije, me samo izludjuje... Nadam se da ce se trgnuti, pomjeriti sa mjesta, ako se to desi, naravno da cu rado postati njihov korisnik , ali da i dalje cekam do ko zna kad i da svaki treci dan slusam manje vise iste odgovore korisnickog servisa TT, vise nemam zivaca! :D
 
Upravo je to ono o cemu ja pricam a neki ne kapiraju(oni koji vec imaju TT net, da budem iskren ne svi) ljudi kukaju jer ih ovi zezaju sa datumima za prikljucenje i svako bi popizdeo onaj ko kaze da nebi LAZE to tvrdim, nemojte da ste takvi zamislite samo sebe da iscekujete da iz fice predjete u mercedes, BMW, audi....
Jedva bi cekali zar ne, recimo kupite audi A8(iskesirate) a u salonu vam kazu docice taj model za 3 meseca, vi dobo ajde ok, dodjete tamo za 3 meseca oni pa znate granica, carina bice to gotovo za par meseci zovite nas i tako u krug, jel bi vam bilo lepo tada, nebi e pa tako nije ni ovim ljudima, cujte ja nemam veze sa TT niti me interesuje kod mene ga nema a kad ce doci i dali ce pitanje je iako sam na NBG bas me nesto i briga nije mi to sve na svetu iam pametnijih stvari u zivotu oko kojih bih se nervirao, ali samo sagledavam onako objektivno pa dajem neko svoje iskreno misljenje.

I da sve mi se cini da je error u pravu jer ovi sa kojima su potpisali ugovore su ljudi u cijim stanovima vec ima instalacija, a sta je onda problem(dozvole znaci nisu) problem su ONT najverovatnije nemaju, sad dali su kupili pa cekaju isporuku ili je isporuceno a ratel zeza nesto to je sad pitanje, na koje ocigledno niko iz TT ne zeli da da odgovor, a zasto to je opet pitanje.

Po meni je iskrenije i pametnije TT da kaze ljudima problem je taj i taj ali tu je onda problem kako da kazu ljudima da nemaju recimo kesa da kupe ONT da bi im dali uslugu, slozicete se delovali bi kao neozbiljna firma mada meni i ovako deluju samim zavlacenjem potencijalnih korisnika(sto je njihovo pravo), jeb pogresno su se sracunali biznis plan im je bio los moraju to da priznaju progutaju knedlu i kazu ljudima istinu.
kazi brate ne racunajte narednih 6 meseci zbog toga i toga pa onda ljudi znaju aha 6 meseci nece sigurno biti(a uvek bude i vise) ok potpisacu novi ugovor sa starim ISP(ili necu) oni ce doci za 6-7-8 meseci ja sma na gubitku 3-4 meseca onda prelazim kod njih i cao, ili cekas dok nedodju i cao, znas da isplaniras i finasije i sve ostalo.
Eto ja bih tako uradio da bar ispadnem fer prema ljudima koji su mi ukazali poverenje...
Sad me pljujte koliko hocete(mada nemate argumente za to, ali... Srbija)
 
Sta je vama ljudi?
Da su zaista narucili modeme i da su zaista platili sve dazbine i poreze i da su zaista zadrzani 30+ dana na carini, do sada bi dosli 200 puta?! Ako su ih narucili PRVOG JULA, do danas su mogli peske da stignu iz Kine ili Novog Zelanda ili Juzne Afrike ili Cilea ili gde god da je najdalja tacka od BG i da prodju sve procedure. Problem je sto oni verovatno NISU PLATILI NISTA, jer imaju max 2000 korisnika, sto bi se reklo nema obrtnog kapitala. Izgubili su kredite koje su dobijali zahvaljujuci Dulicu i sve je stalo.

Sad cekaju da ih neko kupi ili da proglase stecaj. Sve mi se cini da su sve manje sanse da se Targo oporavi i pocne da prikljucuje nove korisnike.
 
Oni imaju oko 3-4 hiljade korisnika, od toga može ok da se zaradi, ali za propast su krivi ovi menadžeri, direktori i radnici (mislim na fizikalce) koji ne rade . Kada sam pitao čoveka iz targa da li je tačno ovo što su "Radnici Targa" pisali, on je rekao da je to delimično tačno, što znači da i radnici (fizikalci) i šefovi ne rade posao kako treba. . .
 
Poslednja izmena:
Uz svo razumevanje koje imam za ljude koji su potpisali ugovore, a nemaju ni poluinformaciju od TT, a kamo li priključenje, 'ajde da se ipak ovde držimo činjenica:
- TT nikome nije ništa naplatio ako ga nije priključio. Ugovor važi od dana priključenja na mrežu.
- čak ni žuta štampa nije optuživala Dulića da je TT-u omogućavao bilo kakve kredite. Dulić im je, navodno, omogućio polaganje magistralnih komunikacija po Srbiji, bez ikakvog Tendera. Naravno da je i to indirektna finansijska dobit, ali nije ono što je ovde pomenuto - kredit dobijen zahvaljujući Duliću.

Prvog oktobra će se navršiti godinu dana od kako sam priključen na TT. Od tada, jedini kontak je bio kada su me pozvali za onu anketu, pred dupliranje brzine. Ja nisam imao razloga da ih kontaktiram, ni jednom. Kuc, kuc...
 
Možemo samo nagađati šta je pravi uzrok zastoja u priključenju novih korisnika. Ono što ja vidim je da u mom ulazu uopšte nema novih zainteresovanih za priključenje na njihovu mrežu, a od ~20 stanova priključeni smo samo ja i komšija (i ekstra zadovoljni uslugom i cenom :D), a to je slučaj i sa drugim ulazima u mojoj zgradi. I pored agitovanja njihovog komercijaliste dolaskom u svaki stan odziv je nikakav :(. E sad ako je to slučaj u svi drugim zgradama, a biće da je tako, nije teško zaključiti da se toj firmi ne piše dobro i da je firma u velikom problemu. Ja ne vidim šta je trebalo Targo da ponudi bolje od ovoga što nudi, jedino da ne naplaćuje svoje usluge, a delimično je i to ponudio pošto sam ja dobio 9 meseci gratis perioda... Net piči ko lud :,,:, i dobijam više nego što sam platio, a cena posle gratis perioda je i više nego konkurentna na tržištu. Nije mi jasno zašto nema više interesenata za njihove usluge, a ako ih neko kupi što ja iskreno ne bi voleo, imam utisak da će cene otići u nebesa, a brzine se smanjiti, ali nadam se da do toga neće doći i da će se nastaviti širenje TT mreže i naravno razvoj i unapređenje iste.
 
Kako ti rece drzacemo se cinjenica, niko od ovih ljudi nije ni optuzio TT da su im uzeli ikakve pare vec da su potpisali ugovore i kad su pitali kad ce biti prikljuceni ovi im prekli za toliko i toliko dana a od tada je proslo mnogo vremena i ovi besni a ne znaju kad ce biti prikljuceni i skupo placaju sad trenutni net, e o tome se radi to su cinjenice, a ne to sto si ti pisao za prvu tacku.
Sto se tice druge tacke u pravu si za Dulica.
Sto se treceg tice drago mi je da je sve ok kod tebe na TT i zelim ti da nemas nikakvih problema sa njima kao do sad, pozz.
 
Možemo samo nagađati šta je pravi uzrok zastoja u priključenju novih korisnika. Ono što ja vidim je da u mom ulazu uopšte nema novih zainteresovanih za priključenje na njihovu mrežu, a od ~20 stanova priključeni smo samo ja i komšija (i ekstra zadovoljni uslugom i cenom :D), a to je slučaj i sa drugim ulazima u mojoj zgradi. I pored agitovanja njihovog komercijaliste dolaskom u svaki stan odziv je nikakav :(. E sad ako je to slučaj u svi drugim zgradama, a biće da je tako, nije teško zaključiti da se toj firmi ne piše dobro i da je firma u velikom problemu. Ja ne vidim šta je trebalo Targo da ponudi bolje od ovoga što nudi, jedino da ne naplaćuje svoje usluge, a delimično je i to ponudio pošto sam ja dobio 9 meseci gratis perioda... Net piči ko lud :,,:, i dobijam više nego što sam platio, a cena posle gratis perioda je i više nego konkurentna na tržištu. Nije mi jasno zašto nema više interesenata za njihove usluge, a ako ih neko kupi što ja iskreno ne bi voleo, imam utisak da će cene otići u nebesa, a brzine se smanjiti, ali nadam se da do toga neće doći i da će se nastaviti širenje TT mreže i naravno razvoj i unapređenje iste.

Zasto nema interesenata ako je to razlog onda ili im je los marketing ili komercijala ili ljudi nesto nemaju poverenja u njih misle novi dosli, bla, bla, da li ti mislis da ces kupiti matorce sa netom od 24/12Mbit ti mislis da njemu to treba ne zna on ni cemu tolika brzina moze da sluzi on ima tv i bas ga briga za sve ostalo, a sudeci po ovoj temi ima puno interesenata za njih, ali njih nema na pravom mestu :)
E sad sto se tice tvojih strepnji neboj se cak i da ih neko kupi nece smanjivati brzine u to budi siguran jer taj koji bi ih kupio i to uradio moze sebi da kaze da je bacio taj silni novac na kupovinu te firme, to se nece desiti, i ne znam zasto mislis da ce biti gore, ne vidim razlog jel ti znas nesto vise od nas ili... samo nagadjas a ja mogu sad po tvome da kazem da je super da ih neko kupi jer ce povecati brzine a smanjiti cene odakle mi to pa eto kao i JA MISLIM, odnosno imam utisak.
 
Poslednja izmena:
Kako ti rece drzacemo se cinjenica, niko od ovih ljudi nije ni optuzio TT da su im uzeli ikakve pare vec da su potpisali ugovore i kad su pitali kad ce biti prikljuceni ovi im prekli za toliko i toliko dana a od tada je proslo mnogo vremena i ovi besni a ne znaju kad ce biti prikljuceni i skupo placaju sad trenutni net, e o tome se radi to su cinjenice, a ne to sto si ti pisao za prvu tacku.

Zar nije A8 iskeširan prvog dana? :D

P.S. I kod mene u ulazu, 20 stanova, 2 korisnika. U celoj zgradi, 80+ ulaza, ne verujem da nas ima 10 na TT.
 
Poslednja izmena:
Meni je neverovatno da neko čeka na uvođenje po par meseci i da se nervira.
Ja sa takvom firmom ne bih nikada potpisao bilo kakav ugovor. Ako čekaš 3+ meseca da neko uzme tvoje pare, koliko ćeš čekati da ti reše neki problem ili da ti urade nešto mimo procedure 3 godine (karikiram)? Užasno neozbiljna firma.
Da su problem ONT-ovi , oglasili bi se oni vrlo lako, osuli drvlje i kamenje na RATEL , stranke i ko zna koga. Ovako ne smeju da bi kažu ništa jer bi izgubili i ove korisnike.
Svako ko je iole bio u provajding vodama, zna da su ubedljivo najprodavaniji paketi oni koji su najjeftiniji.Da su ponudili nešto tipa 5/2 za 800din imali bi mnogo više kupaca.Takođe sve se više nudi 3-play , a kad SBB krene sa mobilnom biće 4-play praktično skoro svuda dostupan.
Kod mene u ulazu od 14 stanova nemaju nijednog korisnika.
Mislim da se čeka da vlasnici odluče da ih prodaju bud zašto, pa da ih neko preuzme.
Najtužnije u ovoj državi je što neko mora da radi krajnje nelegalne stvari da bi korisnici osetili boljitak :(
Lično nemam ništa protiv TT, niti sam potpisao ugovor sa njima , čak sam im i zahvalan jer su naterali ostale provajdere da podignu brzine.
 
Poslednja izmena:
Možemo samo nagađati šta je pravi uzrok zastoja u priključenju novih korisnika. Ono što ja vidim je da u mom ulazu uopšte nema novih zainteresovanih za priključenje na njihovu mrežu, a od ~20 stanova priključeni smo samo ja i komšija...
Nije mi jasno zašto nema više interesenata za njihove usluge, a ako ih neko kupi što ja iskreno ne bi voleo, imam utisak da će cene otići u nebesa, a brzine se smanjiti, ali nadam se da do toga neće doći i da će se nastaviti širenje TT mreže i naravno razvoj i unapređenje iste.

FTTH je u svim zemljama najjeftiniji internet, verovatno zbog najmanjih troskova poslovanja. I ako se promeni vlasnik, svako ce drzati nize cene od adsl. Mene to ne brine, brine me samo da to ne padne u ruke ove domace korumpirane mafije. I kada bi se to sada prodalo, situacija bi mogla da se uporedi kao sa kupovinom poluizgradjene kuce, kad je kupis onda je prepravljas po nekoj svojoj volji i to vise nije to sto je trebalo da bude. Ne verujem ni da ce TT biti na prodaju dok dobro ne naraste, a ima sjajne izglede i planove i za fiksnu telefoniju i druge usluge.

Inace, kod mene u zgradi, od 80 stanova nas dvojica prikljucenih. Cudno jeste, ali ljudi su slabo informisani i nezainteresovani, a mnogi i nemaju digitalni tv pa dzaba i da im objasnjavas.
 
Naravno da ljudi ne prelaze jer je TT primarno orjentisan ka internet korisnicima a tv mu dodje trenutno usputna opcija...
Zasto, pa zato sto nema samo tv ponudu...
Sta su mogli ili trebali uraditi bolje, pa svim korisnicima dati besplatno tv po 6m od prikljucenja i narednu godinu analognu tv 50% jeftinije (barem) od konkurencije, naravno trebala im je i cena interneta poredjeno sa DL kod konkurencije (ne i UL naravno) biti barem 10% niza i videli bi kako mnogi prelaze kod njih...
Negativno je i sto se mora stavljati nova instalacija u stanu, jer mnogi ne zele ponovo busiti i razvlaciti kojekakve kablove po stanu, njima su bilokakvi radovi opterecenje i bez preke potrebe nece da taj "posao" sebi prave...
Naravno mnogi su zadovoljni onim sto imaju na kablu analognom ili cak adsl-u, analognu tv, digitalno kome treba (eventualno) i net za email, fb i yt ...
 
Kibicer je mislio na poredjenje sa kupovinom auta. Kada kupujes auto ti ga platis pa onda cekas, kod TT nista ne placas, samo cekas.
 
Meni je neverovatno da neko čeka na uvođenje po par meseci i da se nervira.
Ja sa takvom firmom ne bih nikada potpisao bilo kakav ugovor. Ako čekaš 3+ meseca da neko uzme tvoje pare, koliko ćeš čekati da ti reše neki problem ili da ti urade nešto mimo procedure 3 godine (karikiram)? Užasno neozbiljna firma.
Da su problem ONT-ovi , oglasili bi se oni vrlo lako, osuli drvlje i kamenje na RATEL , stranke i ko zna koga. Ovako ne smeju da bi kažu ništa jer bi izgubili i ove korisnike.
Svako ko je iole bio u provajding vodama, zna da su ubedljivo najprodavaniji paketi oni koji su najjeftiniji.Da su ponudili nešto tipa 5/2 za 800din imali bi mnogo više kupaca.Takođe sve se više nudi 3-play , a kad SBB krene sa mobilnom biće 4-play praktično skoro svuda dostupan.
Kod mene u ulazu od 14 stanova nemaju nijednog korisnika.
Mislim da se čeka da vlasnici odluče da ih prodaju bud zašto, pa da ih neko preuzme.
Najtužnije u ovoj državi je što neko mora da radi krajnje nelegalne stvari da bi korisnici osetili boljitak :(
Lično nemam ništa protiv TT, niti sam potpisao ugovor sa njima , čak sam im i zahvalan jer su naterali ostale provajdere da podignu brzine.

Da pocnem od pocetka da li je nekom nesto cudno je relativna stvar, tebi jeste ovim ljudima nije i oko toga po meni nema rasprave.
Na drugu recenicu imas pravo i to je OK. Nije ti dobro razmisljanje da ako ti neko ne uzme kes 3+ meseca da se pitas koliko ces cekati za neki problem, jer ja koliko sam primetio u principu nema problema a i ako bude neki stvarno se brzo resava, cak ljudi i zovu korisnike da ih pitaju jel imju problem neki(to znam jer moja devojka ima TT pa su nju zvali).
Ne kapiras ti vezano za ONT problem je u tome sto ocigledno oni nemaju pare da kupe ONT a ne da su ONT tu pa RATEl nesto koci, to ne znamo ali nagadjamo.
Da najprodavaniji paketi su najjeftiniji paketi tu si u pravu znamo i zasto.
I ovo sto si rekao za brzinu od 5/2 s tim sto bi to trebalo onda da bude 2,5 tu si 101% u pravu i to bi im bio najprodavaniji paket jer 90% ljudi treba bilo kakav net(da radi bez problema) samo da mogu da idu na FB, YT, email.... On ne zna sta ce mu tolika brzina ali zna da hoce sto manje da placa za net.
SBB uskoro krece sa mobilnom telefonijom naravno opet ih zezaju ovi iz MTS ako nije TS onda je MTS jer ih zezaju sa prenosom brojeva koji treba da se testira sa Telenorom i VIP-om su zavrsili testiranje ovi naravno koce jer im smeta konkurencija sve veca.
 
Kibicer je mislio na poredjenje sa kupovinom auta. Kada kupujes auto ti ga platis pa onda cekas, kod TT nista ne placas, samo cekas.

Pa znam zato sam i odgovorio, izgleda ni ti ne kapiras.
To sam i napisao idi gore pa procitaj ponovo auto kupis onda iskesiras i cekas, a ovde samo potpises i cekas, ne citate ljudi nista, jeb.
 
Kibicer postavi pitanje "Zar nije A8 iskesiran prvog dana?", a ti pocinjes odgovor sa "Nije".
 
Jesi ti procitao recenicu do kraja, Cekaj pa ja sam u svom prvom postu kad sam uporedjivao to i rekao da je A8 iskesiran prvog dana, opet ti kazem procitaj moj post do kraja nemoj samo prvu rec da citas, ako vec hoces da pisemo o tome, to sam samo dao kao neku usporedbu sa ovom situacijom kako su neki nestrpljivi pa sam ja rekao da bi i drugi bili nestrpljivi da su iskesirali A8 a ovi iz salona ga zavlace, ali sam napisao da ovi nista nisu platili kod potpisivanja i samo je to razlika, citajte bre ljudi....
 
Poredjenje kupovine auta i cekanje TT nije na mestu. Kada nesto platis, imas sva prava da to zahtevas i trazis.
 
Poredjenje kupovine auta i cekanje TT nije na mestu. Kada nesto platis, imas sva prava da to zahtevas i trazis.

Jeste na mestu. Joj pa vi nista niste shvatili ne radi se ovde o placanju zaboravite da je placeno to sam samo napisao jer se tako i kupuje auto kad ne postoji na lageru, zaboravite da je placen taj A8 samo mislite o tome da li bi jedva cekali da iz fice sednete u A8 a to je ono sto imaju recimo ovi likovi imaju 4Mbit za 1600 din a sad cekaju 24Mbit za istu cifru, to je poenta, sta ste se uhvatili za kes, ko o cemu Srbin o parama, niste pogodili sustinu mog posta i poredjenja vec ste se za kes uhvatili, zato sam i rekao citajte sve sto sam napisao misleci da cete shvati sustinu posta,ali jeb.
Mislio sam da cete shvati, moja greska...

Edit: dakle da pojasnim ja samo pisem o NJIHOVOJ zelji da imaju sto pre brz net za male pare ne i o opravdanosti ili neopravdanosti njihove kuknjave ovde ili neazurnosti TT, molim vas citajte sta pisem ali sa razumevanjem.
hajde da napisem prostim jezikom da bi me svi shvatili:
Oni zele sto pre brz net TT-oma.
TT je samo kriv sto im ne kaze za koliko realno mogu da ocekuju prikljucenje.
Korisnice nemaju sta da se ljute na TT(osim onog gore), jer nista nisu platili.
 
Poslednja izmena:
Koja sustina kada si otisao u apstraktne stvari. Po tvojoj koncepciji, svi bi trebalo da budu ljuti i mizerni, jer svi zele nesto sto nemaju. Zele vece stanove, bolje automobile, vece plate... i ajd sad sve to da poredimo sa cekanjem brzog interneta koji obecava TT. Pa i politicari svasta pricaju :)
 
Auuu brate nisi nista shvatio daj da batalimo pricu, prvo nisu apstraktne stvari ne znam sta je apstraktno u kupovini A8 pa kupuju ljudi taj auto nisma napisao da ces kupiti neki NLO ili raketu to ljudi ne kupuju pa samim tim je to apstraktno a kupovina A8 nikako nije apstraktna sad dal to neko od nas ovde moze(a mozda neki od nas ga i imaju ;) )da ima to je drugo pitanje.
Ali nista nisi shvatio pa ja i kazem da ne trebaju ljuti i mizerni ako se vratis unazad par strana pisao sam o tome da nije net sve na svetu i da ne trebaju da se nerviraju zbog neta da ima pametnijih stvari u zivotu, ali tebi je lakse da pises ono sto ti zelis umesto da pises o tome sto sam rekao.
No nije ni bitno daj da zavrsimo sa ovim posto ne shvatas necu vise pisati za ovo ko je shvatio shvatio, ko nije ne mora, nismo svi isti i ne kapiramo izgleda stvari na isti nacin.
Pozz
 
Kad okolina ne razume šta so hteo da kažeš, obično je problem u okolini, to je opšte poznato
:)
 


Da se znam sta se dobija ...

Molim lepo...

A ako stvarno odugovlace onda lepo uzmite kod "konkurencije" (kod kojih su ove brzine svemirska nauka) i mirni ste...
 
Poslednja izmena:
A ako stvarno odugovlace
Jok, ne oduglovače, nego se ovde na temi javljamo mi, likovi kojima je dosadno u životu, pa iz zabave opanjakavamo TT. :lupko:
Niko nije doveo u pitanje uslove koje nude, uslugu, brzinu i šta ti ja znam... Pitanje je neprihvatljivog odugovlačenja, zavlačenja i prodavanja magle... Nešto se sa njima dešava, oni neće, ne znaju ili ne smiju da kažu šta je u pitanju, ali i dalje spolja se predstavljaju da funkcionišu kao preduzeće koje sasvim normalno posluje, sa "zvanično" problemima oko nabavke modema.
I da odlazim kod konkurencije, iako je lošija jer nemam izbora. Ista ta konkurencija, iako daje lošiju uslugu, me kad se sve sagleda, više ispoštovala kao potencionalnog i budućeg korisnika... Sreća pa ovo nije vrijeme monopola, mogu da zamislim koliko bih poludio da mi je TT jedini izbor... :d
Kako se meni čini, veća šansa je da postanem ministar u vladi, nego da me TT priključi na njihovu mrežu... :p
:wave:
 
Jok, ne oduglovače, nego se ovde na temi javljamo mi, likovi kojima je dosadno u životu, pa iz zabave opanjakavamo TT. :lupko:

Zato sam lepo rekao "ako odugovlace idite kod drugih i to je to " Vec par strana kukate kao vas zavlace...

Ti ocigledno ne svatas koliki si srecnik ako te je ta konkurencija kod koje si ispostovala, mnogi bi te smakli da budu na tvom mestu i da to i osete...

Veca sansa je da te koji kukaju konkurencija zgrabi. Sta da se radi, TT ima problema i to je ocigledno ali da se nelazemo cak i ovi ovde koji kukaju da mnogo cekaju bi po mom misljenju prihvatili TT pa makar dosao i za 2 God, i imaju pravo da traze ili raskid ugovora ili da ako uzmu nesto kod konkurencije da dobiju TT besplatno dok im ne isteknu ugovori kod konkurencije... :wave:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno