Šta je novo?

Targo Telekom

TT vedc daje kao sto svi ovde znate 20% vise nego u ugovoru nikoga ko ima TT nisam cuo da se zali da ima manje od obecanih 10 i 5...

Ja bi dodao jos nesto evo vam moje misljenje zasto mislim da je TT dobro uzeti (naravno ovo pricam samo za internet ne i tv)...

Ono sto me je odusevilo na toj mrezi TT je kapacitet koji moze u buducnosti da premasi mnoge operatere po pitanju brzine ,nadam se da ce u buducnosti umesto onog paketa 120/60 stajati 200/100 :) rzamisljajte i malo se pokrenite da to i oni cuju jer vasa angazovanost moze cuda da cini (naravno ako su realna) :)
 
Poslednja izmena:
Pa kad se gura besplatna reklama za targo, onda je ok. Koliko se secam, ti si prvi objavio cenovnik/spisak kanala i ostalo ...nek dignu na 20 Mbps osnovni paket, ako imaju muda :d

Pa pazi napisi ovde platite decku sto vas reklamira :D
Da nisam ja postavio taj cenovnik neko drugi bi to uradio. Pa sve je na ovom forumu neka reklama, sad dal je dobra ili losa po provajdera...
Pa mozda bude nekih novogodisnjih iznenadjenja pa dignu :D
 
Ја имам основни пакет 10/5, а торенти ми пиче 2,2-2,3 mb/s download, 600kb/s upload. Мало ли је?!
 
Ako te poslusaju, vodim te na pivo :D
Jel igras online, jesu sredili ping?
 
Poslednja izmena:
Ako te poslusaju, vodim te na pivo :D
Jel igras online, jesu sredili ping?

moze rakija, ne pijem pivo :)
...na dva mesta kod mene u 21 bloku imam mogucnosti da pratim kako radi targo net, i za sad ti ljudi nemaju nikakvih zamerki, samo je jednom bio neki kratki prekid, ping je ok i teh. podrska je jako fina i znaju sta pricaju. Sve je to lepo, ali vektor daje za te pare 20Mbps i to ljude odvraca od bilo kakve promene ukljucujuci i mene ,pogotovu posle onih prica bicemo jeftiniji od konkurencije.
 
Мени је тарго био једина опција, зато сам их одабрао! За сада је све ок, торенте сам поменуо зато што ми је што се протока тиче то најбољи параметар! Игре не играм online, тако да ме то не занима. Дакле, за моје потребе је ок.

Што се тиче тв-а, могло би то боље. Нпр. за чије бабе здравље имам пет музичких турбофолк канала?!?! Боље да су ми ставили classic FM, или да ништа друго нису стављали. Квалитет слике је коректан.

Не рекламирам их, само износим своја искуства. Како ће бити даље, видећемо.
 
Citam ovde komentare kako Targo nije dovoljno povoljan. Ja sam vec godinama ns PTT KDS-u i zvao sam vise puta sve ostale kablovske operatere da se prebacim kod njih i svi su rekli da u mom kraju, Aleksinackih Rudara, nema mogucnosti za tako nesto.
Evo sta sam placao do skoro:

6144/320 Kbps 2.100 din + Analogna TV 900 din = 3.000 din

a sad:

10/5 + analogna i digitalna TV 2.400 din

I sta tu nije povoljnije?
 
@dzonihsv: kažem samo iz mog ugla i ugla svih koji su u sličnoj poziciji. Tj. da smo do sada mogli da biramo između kablovskog interneta koji nudi PTT KDS i ADSL-a koji nudi Telekom...gora kombinacija nije mogla da se zadesi. Što se tiče ostalih operatera, verujem da neko ima i bolju ponudu od TT-a, ali opet, kažem u ime svih nas koji imamo PTT i Telekom kao opcije.
 
@dzonihsv: kažem samo iz mog ugla i ugla svih koji su u sličnoj poziciji. Tj. da smo do sada mogli da biramo između kablovskog interneta koji nudi PTT KDS i ADSL-a koji nudi Telekom...gora kombinacija nije mogla da se zadesi. Što se tiče ostalih operatera, verujem da neko ima i bolju ponudu od TT-a, ali opet, kažem u ime svih nas koji imamo PTT i Telekom kao opcije.
 
Poslednja izmena od urednika:
Targo nece ulaziti u moj soliter (19 spratova), jer hoce da buse sve ploce po spratovima, a nece da postavljaju kablove u vodove pored SBBovih. Posto niko od stanara nece dozvoliti da se busi 19 spratova, ostajem bez Targo alternative....
Nista, ostajem kod SBBa.
 
Jeste ravno nemogućem, ali da pokušaš da prikupiš saglasnost 51% stanara?
 
Ovo je kod drugara. Paket 20/10 Mb/s.

Telekom Srbija
2188814555.png 2188835462.png

Targo telekom
2188837722.png

Frankfurt
2188844289.png

Washington, DC
2188852790.png

Do New Yorka je ping oko 115ms.
 
To je to znaci, popravljen ping.

Evo i neke akcije sa zvanicne FB stranice

Izaberi TARGO Telekom! Požuri do naših promo mesta u TC “Ušće“, potpiši ugovor i iskoristi prednosti promotivnog perioda - prva tri meseca duplirane brzine protoka.

Ponuda važi za pakete Targonet 10, Targonet 20 i Targonet 40, odnosno pakete Duo 10, Duo 20 i Duo 40.

Akcija traje do 11. oktobra 2012. godine i odnosi se samo na Korisničke ugovore sklopljene na promotivnim mestima TARGO Telekoma u TC “Ušće”, u Bulevaru Mihajla Pupina 4.

Ocu i ja ovo...
 
Poslednja izmena:
Ovo je kod drugara. Paket 20/10 Mb/s.

Telekom Srbija
Pogledajte prilog 96479 Pogledajte prilog 96480

Targo telekom
Pogledajte prilog 96481

Frankfurt
Pogledajte prilog 96482

Washington, DC
Pogledajte prilog 96483

Do New Yorka je ping oko 115ms.

Dakle kod paketa 20/10 nema dodatnog bonusa od oko +25% propusne moći, kao kod paketa 10/5. Ovaj bazni, gde god da sam testirao bio je veči za oko četvrtinu od deklarisanog, čak i na testu kod njih na štandu TT u PC Ušće.
 
Jeste ravno nemogućem, ali da pokušaš da prikupiš saglasnost 51% stanara?

ali Targo ima saglasnost da udje u zgradu, to nije problem - problem je kod Targa sto nece da koristi postojece vodove, vec hoce da busi 19 spratova da bi stavio svoje.
 
Ne kapiram... saglasnost da se udje u zgradu mora da se upotpuni sa odobrenjem specifikacije radova od strane svakog stanara?
 
Sto se tice estetike, kada su momci koji su odradili instalaciju otisli, dosao je lik iz Targa da proveri kako to sve radi i izgleda. Slikao je sve, tako da obracaju paznju i na to.
 
To je to znaci, popravljen ping.

Evo i neke akcije sa zvanicne FB stranice



Ocu i ja ovo...
Ako je ovo tacno ima da ponistim ugovor koji sam potpisao 11.09 i koji naravno jos uvek nije realizovan.
Pa sta smo mi koji smo potpisali van pc usca,mentoli?
..ma gde se dede tekst akcije majku mu..
 
Poslednja izmena:
..ma gde se dede tekst akcije majku mu..
http://www.targotelekom.rs/news/50/26/PROMOCIJA-Brzo-do-Usca-po-duplirane-brzine/
VESTI

PROMOCIJA: Brzo do "Ušća" po duplirane brzine
19/09/2012

Izaberi TARGO Telekom! Požuri do naših promo mesta u TC “Ušće“, potpiši ugovor i iskoristi prednosti promotivnog perioda - prva tri meseca duplirane brzine protoka.

Ponuda važi za pakete Targonet 10, Targonet 20 i Targonet 40, odnosno pakete Duo 10, Duo 20 i Duo 40.

Akcija traje do 11. oktobra 2012. godine i odnosi se samo na Korisničke ugovore sklopljene na promotivnim mestima TARGO Telekoma u TC “Ušće”, u Bulevaru Mihajla Pupina 4.
Nisu čestito ni počeli da rade, a već počinju "baljezgarije".
Te 3 meseca free za one koji imaju ugovor sa drugim provajderom, te sad ovo sa duplom brzinom. Pa onda se ne zna koliko je besplatno ili na probu, 15 dana probe ili mesec besplatno za prijavljene na njihovom sajtu kojima su poslali mejl....
Već me nerviraju zbog nedoslednog marketinškog nastupa, a sve zbog nedostatka strategije.
A od njih ni traga ni glasa, u mom kraju...
 
Poslednja izmena:
Za sada se niko ne zali na kvalitet.
 
Poslednja izmena:
Mene vec pocinju da nerviraju ovi iz Targa. Po mojoj ulici su postavili bandere jos pre 2-2,5 nedelje, kabl sprovodili prosle nedelje, kada su i meni do kuce doveli, ali nikako da dodju i da me prikljuce. Za sada im bandere sluze samo za umrlice izgleda. Najgore od svega je sto nema nikakve naznake da ce ovih dana doci, tu se u okolini muva jedna ekipa koja postavlja bandere, ali oni nemaju pojma za ove druge ekipe koje rade sa kablovima i spajanjem na mrezu.
 
Nazad
Vrh Dno