Šta je novo?

Targo Telekom

Nije moja devojka, vec devojka koja radi tamo. Mozda je trebalo da napisem teta iz Targa :) Ja sam u bloku 21, bulevar Zorana Djindjica, preko puta Hajata.
 
Poslednja izmena:
Izgleda da je info tacan, ima li neko iz bloka 70? Sta se tamo desava?
 
Koliko sam cuo od druga koji je upoznat sa njihovih par radnika, signal ce biti pusten prvo u u reonima gde je vec sada postavljena vertikala i to se ocekuje u nedelji izmedju 10-14. Septembra.
Cene su vec objavljene kao i uslovi i ugovori, tako da se sve uklapa u tu informaciju.
Ekipe koje kopaju reone koji josh nisu pokriveni, nastavljaju brzim tempom svoj rad,cilj je da do kraja godine bude zavrsen ceo Novi Beograd
 
Modem "samo" 20k :D

Haha vic godine uredjaj koji maksimalno kosta 120eura, ces platiti samo 19999din kao taksu za koriscenje, da neko ne pomesa da ti ga ni po kojem slucaju nece prodati!

Nisu napisali da li po isticanju upotrebe uredjaja, vracaju pare nazad i u kom obliku, da li vracaju novac u kesu ili ce morati preko tekuceg racuna!
 
Klasicna fora da se potpise ugovor mada drugacije se ni ne isplati pa onda nije ni bitno dal traze 120 ili 1200 eura za uredjaj.
 
To je pretpostavka, zato se i obracam u ovoj temi. Radnici naravno nemaju blage za koga se kopa.
 
Kopaju za TT.Jedan nije izdrzao pa je priznao.To je zila koja ide iz retenzije preko nikole tesle(kar.trg)pa dalje levo i desno u 22 oktobra. Prosao sam danas rade munjevito po ovoj vrucini.
 
Poslednja izmena:
Klasicna fora da se potpise ugovor mada drugacije se ni ne isplati pa onda nije ni bitno dal traze 120 ili 1200 eura za uredjaj.
Pogresne informacije imate!!!!!!!!!!!
Koliko mi je njihov prodavac rekao jeste da ukoliko zelis bez ugovorne obaveze ONT placas oko 20000 rsd odmah i regularno mesecnu pretplatu. Na godinu dana ide mesecna pretplata plus 300 rsd za ONT i na 2 godine samo mesecna pretplata. Imas ipak izbor a sve zavisi samo koliko ti je dubok dzep.
 
Kopaju za TT.Jedan nije izdrzao pa je priznao.To je zila koja ide iz retenzije preko nikole tesle(kar.trg)pa dalje levo i desno u 22 oktobra. Prosao sam danas rade munjevito po ovoj vrucini.
Normalno da rade munjevito kad sam im juce uputio kritiku, znaci tt. Odlicno, uskoro ce i zgrade valjda poceti. Situacija je ipak resena diplomatski i bez upotrebe sile, u skladu sa rezolucijom 12 44.
 
Pogresne informacije imate!!!!!!!!!!!
Koliko mi je njihov prodavac rekao jeste da ukoliko zelis bez ugovorne obaveze ONT placas oko 20000 rsd odmah i regularno mesecnu pretplatu. Na godinu dana ide mesecna pretplata plus 300 rsd za ONT i na 2 godine samo mesecna pretplata. Imas ipak izbor a sve zavisi samo koliko ti je dubok dzep.

Imam pitanje nije mi jasno :

Da li kada uzmems bez obaveze "moras" da placas svaki mesec ili ono placas recimo 2meseca pa kriza sa kesom pa 2 meseca neplacas pa opet nastavis?

I da li ti se tih 20k dinara vraca ili je to trajno bacena para kada raskines ugovor?
 
Poslednja izmena:
@Aleksandar911

TeleGroup kopa i postavlja telekomunikacionu opremu za koga stigne, tj. ko plati. Čisto da i ako ih u budućnosti vidiš, ne mora da znači da kopaju za Targo.
 
Pogledao sam one dokumente na sajtu, i stvarno piše da je otkazni rok 30 dana, ne pominju ništa ugovorni period i sl. Ako kod nekoga budu dolazili da potpisuje ugovor, pitajte je li to definitivno tačno, da li je moguće potpisati ugovor na 24 meseca i npr. posle 4 meseca raskinuti bez dodatnih troškova.
 
Ne moze bez dodatnih troskova, sem ako je u pitanju ugovor bez obavezivanja.

Ugovor između Operatora i Korisnika može prestati na osnovu jednostranog pisanog
zahteva za otkaz Korisnika, uz otkazni rok od 30 dana, pod uslovom da do isteka otkaznog
roka Korisnik plati sve dospele račune, isplati iznos jednak novčanom iznosu
dobijenih pogodnosti koje su uslovile minimalni Ugovoreni period i vrati optički modem
neoštećen, sa pripadajućom originalnom ambalažom i dokumentacijom.
 
Pogresne informacije imate!!!!!!!!!!!
Koliko mi je njihov prodavac rekao jeste da ukoliko zelis bez ugovorne obaveze ONT placas oko 20000 rsd odmah i regularno mesecnu pretplatu. Na godinu dana ide mesecna pretplata plus 300 rsd za ONT i na 2 godine samo mesecna pretplata. Imas ipak izbor a sve zavisi samo koliko ti je dubok dzep.

Ja sam lepo rekao da placas u vazduh 19999 dinara za nista, a koliko mi se cini pare se ne vracaju nazad po povratku opreme.

To za 300din za OTN za ugovor na godinu dana je blizu katastrofe cena od ukupno 2199 za 10MBit je uzasna, jednostavno sa tom cenom idu u kategoriju ka najgorim provajderima. Jedino ostaje koliko toliko ova opcija na 2 godine.

Sumnjam da bi se usudili da idu sa tom cenom od 2199 din verovatno si mislio da je u onih 1899 vec obracunato 300din za OTN
 
Poslednja izmena:
Ja sam lepo rekao da placas u vazduh 19999 dinara za nista, a koliko mi se cini pare se ne vracaju nazad po povratku opreme.

To za 300din za OTN za ugovor na godinu dana je blizu katastrofe cena od ukupno 2199 za 10MBit je uzasna, jednostavno sa tom cenom idu u kategoriju ka najgorim provajderima. Jedino ostaje koliko toliko ova opcija na 2 godine.

Sumnjam da bi se usudili da idu sa tom cenom od 2199 din verovatno si mislio da je u onih 1899 vec obracunato 300din za OTN

U pravu si Vucko ajde bez ugovora ali pod ugovorom na 12 Meseci da im jos dajem svaki mesec 300 din. ako je to tacno sto je Fibonaci00 dobio info pa da im je taj modem od Svarovski kristala nema teorije
a ugovor na 24 nikad
 
Poslednja izmena:
A ja potpisujem sve sto si rekao, isto bih i ja to napisao da sam pre tebe video sta pise iznad.
Totalno neverovatno je reci da TT nije konkurentan a ponajmanje da ide u kategoriju ka najgorim provajderima.
 
A ja potpisujem sve sto si rekao, isto bih i ja to napisao da sam pre tebe video sta pise iznad.
Totalno neverovatno je reci da TT nije konkurentan a ponajmanje da ide u kategoriju ka najgorim provajderima.

Cena za 10MBit od 2199 dinara nije konkurentna i zamolio bih vas da pazljivo ciutate. Mozda nekome ko je na PTT KDS-u jeste gde Targo cilja ali ostalima nije na zalost, ja sam samo dao komentar na opasku OP-a na dodatnih 300dinara
 
Mi pazljivo citamo ali izgleda moramo i za druge da citamo.
1899 je cena za 10/5 mega. Sad kad kazes da nije konkurentna navedi konkurentniju.
 
Lepo pise
*Cena uz ugovornu obavezu na 12 meseci ( u cenu je uracunata cena koriscenja Optickog modema)

*Cena uz ugovornu obavezu na 12 meseci (u cenu je uračunata cena korišćenja Optičkog modema)
** Cena uz ugovornu obavezu na 24 meseca (u cenu je uračunata cena korišćenja Optičkog modema)

Lepo tamo pise znaci u tih 1899 je uracunato "300 din" zajedno sa PDV-om.. :)


Neznam sto mnogima ovde ugovor od 24 meseca prestavlja koplje koje im probija glavu.

Po meni ovo je nabolja ponuda do sada u Srbiji a i to sto je optika do kuce da nepricam tako da je uporedjivanje ovo sa cenom drugih provajdera S M E S N O !

Ko kada bu uporedjuvao Daciju sa Opelom ili BMW ili Mercedesom...

Pa cak i da osnovni paket kosta recimo 2200 din mesecno opet je daleko bolji od svih provajdera zbog optike koja ide do kuce...
 
Poslednja izmena:
U Srbiji samo lud sme da se veze na 24 meseca za nesto sto se toliko brzo menja.
To sto je odlicna ponuda finansijski.... nije dovoljno da garantuje korektno tehnicko funkcionisanje ;)
 
Vrh Dno