Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Malo kasnim ali meni i dalje rade gifovi na 4.9.5, ne radi svaki ali velika vecina radi, tako je uvek bilo.
 
Odlično. Blago tebi.
 
Meni takodje rade gifovi na 4.9.5.Možda ima veze sa tim što nikada nisam ni prelazio na novije verzije.
 
Odlično. Blago i tebi ;)
 
Blago obojici. :)
 
A to sam hteo da kazem malopre, zaboravio sam malopre.
 
Е, благо теби...
 
E meni na 4.9.5 ne rade svi gifovi. Blago vama.
 
Au, pređoh na novu verziju... Kakav je bre ovo font za slepe u listi tema, mož se to smanji?!
 
Može da se promeni. Idi u settings /discussion view/font size i u discussion card/font size.
Jel još nekome 5.17 verzija freezuje?
 
Šugavi tapatalk chat...
Samo kada bi mogao nekako da se isključi
 
Može da se promeni. Idi u settings /discussion view/font size i u discussion card/font size.
Jel još nekome 5.17 verzija freezuje?

Ne mislim na discussion view, već na listu tema, tj. ovo:

1a83ddf5728f225682ec2bb178ab49ba.jpg


It's huge!
 
Koja je zadnja verzija TT-a bez chata?
 
Mhm, ali izgleda samo za korisnike beta programa. Ludeo sam što notifikacije ne mogu da se ugase, dobro je da su ga uklonili.
 
^ I kod mene ima mali lag pri skrolovanju ali se ne desava bas uvek. Inace radi ok.
 
Evo meni stigao update malopre za 5.2.2 i nema nikakav lag sve je fluidno i savrseno.
 
Ja isto imam lag na poslednjoj verziji. Ne mogu da verujem da sa svakom novom verzijom uspeju da naprave nove probleme.
 
Мени сад стигао 5.2.2, ради супер за сада...
 
Meni je to zakon kako svaki put kad nadogradjujem taoatalk ne znam kako će aplikacija izgledati. Imaju krizu identiteta
 
Meni je to zakon kako svaki put kad nadogradjujem taoatalk ne znam kako će aplikacija izgledati. Imaju krizu identiteta
+1
I izgledati i funkcionisati.
Za aplikaciju koju svakodnevno koriste milioni je nedopustivo takvo eksperimentisanje i vrludanje bez kompasa.
TT nažalost nema konkurenciju, pa su developeri potonuli u samodovoljnost i samozadovoljstvo, može im se.
 
Ево прво проблем, youtube клипови ми се много спорије учитавају.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno