Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel ima jos neko problem da na novim verzijama TT na neke forume ne moze da se uloguje?Meni se desava sa na primer na sk.rs,kao i telekineza forum jednostavno nece da se uloguje i samo vrati na predhodnu stranicu.ROM je nov kao i verzija TT.A ponekad prilikom logovanja na sk,skroz izadje iz aplikacije.A na primer bench,normalno radi.I onda moram da koristim starije verzije TT 4.12 valjda,na njoj lepo radi sve.Prvo sam mislio da je do ROM-a,ali u zadnje vreme sam morao par puta da re-instaliram isti,tako da nije do njega.Jel neko imao slican problem?
Isto mene zeza zadnjih 5-6 verzija par foruma ne mogu da se ulogujem pa sam morao da instaliram verziju 4.12 i tu sve radi savrseno ali nove verzije ni da cuju, samo pukne tt.
Ali o tome sam pisao vec i pitao za resenje i niko ili ne zna ili nece da kaze.
Tako da si osudjen kao i ja drugar.
Ma brisao deinstalirao milion puta sta sve nisam radio ma ne pomaze samo stara verzija radi savrseno.
Sad imam najnoviju verziju koja hoce da mi samo otvara bench i staruiju verziju za ostale forume
 
Poslednja izmena:
Imas dve verzije instalirane?Kako to?

Znaci nisam jedini koji se pati sa tim.:trust:Bas cudno,pre mi je lepo radilo,pre par meseci.Nista,valjda ce izaci neka novija verzija koja nece imati te probleme.Ako nesto saznas-javi!:)
 
Oni koji smatraju da ce Tapatalk da se vrati u proslost i kao novu izbaci neku verziju koja je u stvari stara, bolje da krenu praviti svoju aplikaciju, prije ce zazivjeti. Ja se pomirio sa novom i nemam problema, nije se tesko natjerati..
 
Ja sam od onih koji smatraju da su developeri Tapatalka odavno izgubili svaki kompas, iz verzije u verziju gomila eksperimentisanja i bagova.
Pojava konkurencije bi ih vrlo brzo razmrdala, nažalost nije preterano izvesno da će se tako nešto ubrzo dogoditi.
Tako da nemamo nekog izbora osim da se navikavamo (čitaj trpimo kad nema druge).
 
Za mene je ttalk umro posle 4.8.5...tj kontam da cu na toj verziji za uvek da budem!
 
Imas dve verzije instalirane?Kako to?

Znaci nisam jedini koji se pati sa tim.:trust:Bas cudno,pre mi je lepo radilo,pre par meseci.Nista,valjda ce izaci neka novija verzija koja nece imati te probleme.Ako nesto saznas-javi!:)

Lepo instalirao kao sto mozes da vidis.
70fe52f76eee908821a1a7ada286316a.jpg

Nisi jedini ja se patim par meseci ovako sa dva instalirana tt, pa pisao sam o tome pre par meseci a niko tada nije reagovao svi su cutali kad sam to rekao i pitao za resenje.
Sad vidim ima jos ljudi mozda ce SAD neko znati/hteti da odgovori za resenje.
A i meni je lepo radio i samo preko noci paf i nikad vise nisam mogao da otvorim te forume sa novim verzijama.
I ja se nadam da ce izaci, ustvari ne nadam se ako do sad nije, ja sam osudjen na dva tt i pomirio sam se sa tim.
Nazalost.
 
Mnogo mi ide na živce što se loše učitaju gif sličice. Ili budu premale, ili prevelike. Retko kada bude dobro.
 
Ja sam našao jedino verziju 4.8.3, i to ne na apkmirror. Kada sam je instalirao shvatam koliko su se pogubili programeri iz ove kompanije... Ova verzija je krajnje jednostavna i logična, ne znam čemu sva ova mučenja u poslednjih godinu dana...
 
Na 4.9.5 ne radi više gif
Imam isti problem sa 4.9.5.. Ne rade gif animacije. Koja verzija od ovih starijih podržava gif animacije?
Probao sam sinoc 5.1.1 i ono je katastrofa. Potpuno su prsli.
 
Poslednji tapatalk uopšte nije loš.
Ima tu puno stvari koje bih ja drugačije uradio, ali ovo je i više nego prihvatljivo.
 
Po meni je loše dizajniran. Ogromni fontovi u listi tema, settings zavučen.
Tapatalk mora da prikaže isto ili više informacija na ekranu od mobile verzije foruma.
 
Na telefonu je prestao da otvara pre otprilike mesec dana. I ranije je povremeno odbijao da prikaze animirane GIF-ove, a sada nece nijedan.
 
Meni je skroz ok ovaj zadnji. Svidja mi se sto pokazuje i podforume u okviru following
 
Desava li se nekom da kad "kliknes" na subscribed temu u kojoj ima novih postova, nece da otvori? Ima onaj vizuelni efekat, ali otvori, tek iz nekoliko puta ili procitam neku drugu temu, vratim se na tu i sve bude normalno. Desava se i sa 5.1.1, a i sa prethodnom isto... [emoji53] [emoji52]
 
Nije valjda da furate stock dpi? Kada se stavi na neki normalan dpi oko 400 (na nexus 5 default dpi je 480) fontovi su normalne velicine.
 
Meni je na m7 dpi oko 380, pa je i pored toga TT ogroman. Npr. u unread listi u TT 4.9.5 stane 5-6 tema na ekranu, dok u 5.1.1 stane jedva 4.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno