Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni jok. Zato drzim instalaciju 4.9.5 na telu da bih mogao da reinstaliram posto mi svako malo apdejtuje iako sam mu zabranio.
 
Potpiši aplikaciju pa se više neće updateovati, ima u ovoj temi objašnjeno kako se to radi, mislim da je poolmaker pisao.
 
Ma ja mislim da meni apdejtuje preko kineskog marketa jer imam Coolpad F1.
Al ne bitno nervira me sto mi ne rade drugi forumi ja bih ga apdejtovao da rade a ovako sam prinudjen da se vracam na 4.9.5
 
Ovo bi trebalo da radi i Detach from market u Titanium backupu.
 
Nisam znao to, odlicno! Sta treba da uradim? Snasao sam se, fala vi !!!
 
Poslednja izmena:
Pre factory reseta sam imao verziju 4.9.5. I posle factory reseta sam instalirao istu tu i ne rade mi notifikacije. Nisam našao rešenje na poslednjih par strana.
 
To sa notifikacijama je postala tolika misterija da niko ne može da ti da definitivan odgovor. Nekome super radi jedna verzija, drugome neka druga verzija, nekome radi odlično dok iz čista mira ne prestane itd. Jednostavno prihvati to kao sve druge životne misterije, kao na primer ko smo mi i koja je svrha života.
 
Mislim da na 4.9.5 više ne rade notifikacije jer su menjali api u novijim verzijama. Jel stižu uopšte nekom ko još drži 4.9.5?
 
^^ Mislim da tu nema pravila (a ni rešenja), kako je već rekao kolega pre par postova.
Ja sam na lollipopu na telefonu i tabletu i na 4.9.5 rade normalno notifikacije.

Kad smo već kod 4.9.5 i ovoga što sam spomenuo, da li i vama ovaj komentar na tapatalku prikazuje samo do: "Ako se sećaš moj je odgovor bio:"
 
Poslednja izmena:
495, potpisan onako da me play store ne davi.
 
Pu. Možda proradi ako je reinstaliram[emoji1]
Edit: fora je što mi se u opšte ne refreshuje tema dok ne uđem u nju. To mi nije praktično ni malo.
 
Poslednja izmena:
Још забавније: нотификације стижу на HTC M8, а на Nexus7 таблету их немам хахаха. Вер. 4.9.5
 
Uradio sam update, međutim i dalje ne stižu notifikacije [emoji20]
 
^^
Tapatalk, jedini softver čije uzročno posledične veze zavise od...
"Npr ako je Sunce na 1. Vage, a Venera na 2. Vage međusobno su udaljeni za jedan stupanj i aspekt (konjukcija) je orbisa 1.
Ako je Mars na 12. Vage, aspekt između Marsa i Venere ima orbis od 10 stupnjeva i slabije je snage od aspekta između Venere i Sunca.
"

Mislim to u najozbiljnijem ironičnom/sarskastičnom smislu, kod svake aplikacije koju sam koristio u životu postoje bar neka pravila... kod TT sam ih sretao samo kao izuzetak :) :) :D
 
Vec 15 dana nije imala nijedan problem, notifikacije rade ko sat, mislim, ne znam stvarno. Ocekujem snijeg. Trenutna verzija, najnovija.
 
Ja obrisao i instalirao ponovo i sve radi[emoji1]
 
Meni je nestao Timeline i Unread na Bench, i jedino je pomoglo da obrišem i opet instaliram.
 
Meni se ovo konačno jako svidja, razmisljam da izbrišem pro 4.6.2 verziju [emoji16]
Edit: sta je sad ovo neki bug ili, sve teme duple?
Desava se kad refresujem participated sekciju.
f765af486b34b45e1a1450eb0e89fb2a.jpg
 
Poslednja izmena:
Jel jos nekome nestalo _settings_ iz tapatalka? Kako da maknem notifikacije?
Edit..vidim gdje..svasta.. pa di su sakrili..
 
Poslednja izmena:
Meni je u svim tabovima po 20 tema, ne mogu da nađem gde se to podešava. Ranije je bilo neograničeno, a ništa nisam menjao.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno