Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako 8.4.3, da niste permutovali? Kod mene piše 4.8.3 i ne nudi mi update
 
Ja imam 4.9.3, update od nekidan.
 
Neko je pominjao gore, nema vise tt pro pa nece da apdejtuje na novu 493.
Probaj da predjes na standardni tt.
Ja jesam na standardnom tt jedina razlika je u tome što mi piše još vip jer sam ga platio. I nema apdejta kaze da je ovo poslednja verzija. Ja pitam na koju foru ide apdejt kako neko ima a neko ne. Da li je to do provajdera ili do telefona ko zna u čemo je kvaka.
 
Nemam pojma. Sve čekam da dobijem i ništa.
 
Ja sam na starom dobrom 4.6.2 Pro i ubija kako radi.
 
Da i ja sam zadovoljan kako radi tt nego ne kapiram kako neko ima tu opciju da im se app apdejtuje, a kod mene je nema.
 
Tako google radi balancing za popularne aplikacije, pa se u talasima pušta update.
 
Na kraju sam skinuo apk. I ovo za Tapatalk profil, zauzima mesto u pičku materinu. I ne vidim da može da se ugasi. Mislio sam da kad se logujem, da će da se smanji ili nestane. Ali jok.
 
To sam i ja mislio ali kad je ovde neko postavio sliku da to ostaje i kad si ulogovan nisam htio da pravim nalog. Baš glupo izgleda, nadam se da će skloniti u nekoj narednoj verziji.
 
Al nagrdise ovaj novi update.. Izbacili default view za forum. Haos.

Edit: nije ni fluidna ko pre, imam neko mikro trzanje prilikom skrola.
Kakvi *****i.
 
Poslednja izmena:
Uh bas mi se nesviđa ovaj novi update,kao sto rekoste nije vise ni fluidan ko pre....
 
Kod mene lepo skroluje, držim isključene avatare, oni su mi uvek kvarili skrol. Meni se update sviđa, lepši mi je ovaj obojen action bar. Samo nešto baguje ovo dugme new topic gde je pre bilo mark as read (a i sad je ponekad :D)
 
Skroluje kao stari,bar meni.. Da vidim da li cu sada dobijati not,posto na prosloj verziji nisam :)
 
I meni radi kao stari rj. moze i mora dosta bolje. Djilke i Telep u timu bi napravili optimizovaniju app nego ovi iz Tapatalku, jbm ih. ;) Pokusao sam i ja iskljuciti avatare, ali ne ide, vratio sam, nekako mi ruzno bez njih.
 
Ni meni se ne svidja ovaa nova verzija. Koja vam sljaka ok?
 
Ne sviđa mi se početni ekran, zbog profila koji zauzima pola ekrana. Inače radi dobro. I nije spor.
 
Ne postoji alternativa inace bi bilo adio zbog pocetnog ekrana.
 
Razmišljam da se vratim na pro verziju.
 
Ja se sve nešto nadam da ce da srede početni ekran jer se ljudi žale. A valjda se žale.
 
Što toliko kukate na taj početni ekran, koliko to foruma pratite? Ja imam mesta za 3 bez skrolovanja. Još sad vidim da mogu da se sortiraju, puna kapa.
 
Sad mi je došla nova verzija :)
Lepo izgleda ovako na prvi pogled...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno