Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa ovo na gornjoj slici, da se linkovi otvaraju u browser-u telefona, a ne u okviru aplikacije ...
Tu je i broj UNREAD poruka :

ed125846e3686bf671903b835d1587be.jpg




Verovatno dosta ljudi poslalo žalbu :)


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Koja je to verzija i da li je obična ili beta?
Jel ima counter i za Subscribed?
 
6.2.5(797), normalna verzija, međutim, kad sam je pokrenuo posle instalacije izbacio popup da je beta verzija.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Baš za Subscribed mi treba, da znam u koliko tema koje me interesuju se nešto novo pisalo. Šta će mi za Unread kad pola toga me ne interesuje :)
Za Subscribe ih uvek bude 30-45 ako ne ulazim dan-dva...
 
Jel i kod vas od ovih par poslednjih verzija povremeno ne ulazi u forum tamo gde je poslednji put bio? Npr. čitam participated, izađem i kad ponovo uđem na isti forum (ne odmah, nego kad sledeći put pokrenem tapatalk) on ide na home.

To se nekad dešava, ali uglavnom ne, a sa prethodnim verzijama nije nikad.
 
Овај најновији код мене багује језиво, мораћу ставити неку од претходних верзија...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Radi sve lepo ostajem na ovoj stable verziji, raduje me sto su vratili open with funkciju cim se klikne na link.
Napustam beta testiranja, veliki je stres to, cak ni stable nije cvecka [emoji23]

Evo jedan od bagova u tt, ovo je u stvari moj post u ovoj temi, a ne pise ime teme, a tema je malo ispod :-D

To i ponekad se desi zestoko preklapanje texta, bas uzasno, to cak ni TT na WP nije radio [emoji23]

c9b17127d169c07bf14fe953d57c4326.jpg
 
Poslednja izmena:
^ ja sam video ovaj bag bas sa ovom temom a koristim 5.7.2. :D

Edit: nije bag, vec zbog slike tako izgleda. :D
 
Poslednja izmena:
Ima li nacina da se zaustave notifikacije za teme u kojima sam ucestvovao?

Evo mojih podesavanja:
80f87fc86cc785348a520abd921410a7.png


A evo kako to izgleda..:
d4856c7332fc4d0061a76d679411bd2c.png



Edit: upalio sam notifikacije pa sam rucno za svaki forum ugasio i za sada ih nema, koja glupost..



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
jel to iphone? ko zna koliko su osakatili tu verziju za apple, zbog resursa ...
 
Jeste. Iskreno radi mi dosta bolje nego na androidu i nemam bagove koje sam imao na androidu sa ponavljanjem tema, postova itd. A ovo sam resio na malo bez veze nacin ali radi..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
imam tapatalk verziju 4.9.5 i ne zeli da mi otvori poruke uopste ni u jednoj temi,znaci kada udjem u neku temu pise samo koliko poruka sadrzi ali nista ne prikazuje??
 
Moraćeš da uradiš update.
 
Pisano je o tome, ne radi na Benchu verzija ispod 5.
Dakle tvoja 4 ne radi na Benchu.
5.7.2 radi provereno i najbolje i sve radi.
Ne znam koji je razlog da ne predjes na tu verziju?
 
Poslednja izmena:
Hah nema razloga,prelazim odmah,cekao sam informaciju da mi neko kaze koja je najbolja a da nije najnovija (na kojoj se nikako ne snalazim).Hvala puno obojici ;)
 
Poslednja izmena:
Nema problema, 5.7.2 i uzivaj.
Imas u temi i potpisanu verziju pa nema zamaranja ni oko dosadnog apdejta.
 
Poslednja izmena:
Nema auto update.


Edit - proveri inbox
 
Poslednja izmena:
Sad sam video tvoje pitanje, pretece me radashin.
Nece ti app traziti da se apdejtuje.
 
Hvala momci,retko ko je ovako ljubazan u danasnje vreme,uglavnom su neki hejteri koji ne bi ni videli poreuke novajlija :D
Ako bude nekih problema ,pitacu nekog na inbox ,ko bude bio online ;)
 
Ogroman changelog za novu beta verziju 6.3.0


- The better graphic for new post and topic updated (blue circe and blue ticks) is now very intuitive and clear, on the subscribed topic panel, but even on the daily new message and also on the forum tree structure.. 

- The blue FAB button still doesn't disappear once we start to swipe the subscribed topic list, also the new message list, and it remain always visible in overlay 

- Still is not possibile to deactivate the announcements and stickies, please try to provide on it. 

- In the subscribed topics is disappeared the counter number of replies/posts of each thread preview, see on picture below 

Spoiler


- In this place, as we have a free available space, could be interesting to restore also the number of visit in each thread (eye icon with number, as in past with oldest versions) 

- Still there is the bug with the wrong visualization of the last post of a topic, or to view a linked post, where the app shows you just the penultimate post of the requested, but not the real last post of discussion or the real linked post in a discussion.. 

https://support.tapatalk.com/threads/tapatalk-6-android-beta-version-feedback.33924/page-28
 
I kako radi ta nova beta?

Poslato negde iz svemira
 
Jesu li sredili youtube linkove?

Poslato negde iz svemira
 
Znaci da ne mrdam sa 5.7.2

Poslato negde iz svemira
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno