Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja se držim 5.7.2 dok se ovde po komentarima ne uverim da je neka od zadnjih verzija ok.. Ubuduće oprezno sa ažuriranje, nikad ne znam kad će odjednom da poludi, notifikacije mi ne trebaju ali ostalo...

5.7.2
 
Jel se desava ovo nekome? 4.9.5 verzija
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1475526522078.png
    uploadfromtaptalk1475526522078.png
    75.4 KB · Pregleda: 130
To je zato sto je prastara verzija aplikacije

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
I meni tako od malopre, nisu je valjda ukinuli ccc
 
Biće da je do te verzije... 6.1.5:

Screenshot_20161004-005701.png

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
I meni se dešava na istoj verziji, ali nije sigurno da aplikacije jer svi ostali forumi rade normalno.
Pretpostavljam da je benchmark nešto promenio vezano za API (ili kako se već zove taj softver koji TT koristi za prikaz) za koju 4.9.5 verzija nema podršku.
 
Verzija 4.13.4.490

Svi forumi rade, osim bench-a.
 
5.7.2 koja je ok ili zadnja beta - mesecima je ovaj izbor :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Da, mora se na 5.7.2 sa 4.9.5 zbog bencha preći

Sent from my Nexus 6P
 
To je zato sto je prastara verzija aplikacije

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ja sam još uvek na 2.4.13 a misilm i ostati :)
Nego, od svih silnih foruma koje ili samo otvaram ili imam i login.. znači JEDINO bench ovako trza.
Shame on you admin.
 
Brate daj molim te ss da vidimo to, otkad je ta verzija sunce ti.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Screenshot_2016-10-06-00-32-03.png

^Od iz doba pre adware-a ;)
 
Poslednja izmena:
Koristio sam tapatalk pro 4.6.2. Sada neće na Benchmarku da mi učita tekst.Samo pokaže koja je strana i to u dva reda (dvaput). Na mobilni svet radi normalno.
U čemu je problem?
 
Da li se zna najniža verzija, koju bench podržava?

Navukao sam se na verziju, koju sam naveo i ništa drugo ne mogu da smislim.
 
Kako na 5.7.2 znate da je tema ne pročitana, sve je isto, ništa se ne menja?

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Da mi radi ta verzija, ne bih razmisljao koju da koristim. Ali nazalost prokleti bench nece da radi.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Sta fali poslednjoj verziji, sem sto ne izbacuje obavestenja? Milsim kad udjem u aplikaciju idem na ono "Zvonce" i vidim obavestenje, pa mi i nije neki problem. Mada ima cudnu naviku da vraca teme u "Subscribed" koje sam obrisao odatle, ali opet nista strasno... :)

Sent from my G620S-L01 using Tapatalk
 
Meni izbacuje normalno, u poslednjih sat vremena izbacilo mi notifikaciju nekoliko puta za quote.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Sta fali poslednjoj verziji, sem sto ne izbacuje obavestenja? Milsim kad udjem u aplikaciju idem na ono "Zvonce" i vidim obavestenje, pa mi i nije neki problem. Mada ima cudnu naviku da vraca teme u "Subscribed" koje sam obrisao odatle, ali opet nista strasno... :)

Sent from my G620S-L01 using Tapatalk
U Subscribe delu nema Subscribe Unread, tamo nema ni pretplaćenih folder nego mogu da se vide samo na početnoj strani TT u spisku svih foruma i to ako se podesi a onda je ružno i nije korisno. Interfejs užas. A i tekst nije kompaktan, veliki proredi...
Isključiš u opcijama da se ne pretplaćuje na svaku temu u kojoj komentarišeš, a on onda svaki prokleti put to nudi pri komentarisanju. I to i za teme na koje već jesi pretplaćen.
 
Poslednja izmena:
Gde je opcija da se ugasi pretplata na sve teme u kojima se piše? Ubi to jbt.
 
Ova poslednja beta verzija tapatolka ima integrisam Web View, vidim otvara stranice sa linka direktno u TT :-D

Moram da pohvalim konacno npr kada neko ostavi link na fajlu na Gdrive-u... Sada konacno moze da se skine fajl sa istog a pritom da ne otvorimo Chrome ili drugi browser.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno