Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod mene ne može da se promeni folder u koji snima slike, sve ide u DCIM.
 

Prilozi

  • Screenshot_20160406-205551.png
    Screenshot_20160406-205551.png
    279.4 KB · Pregleda: 129
Dva posta iznad napisao kako joj ništa ne fali i provalim ovo. LOL

7f515b522752c66a837b244f0234dfbe.jpg
 
То се свима сада дешава...
 
@Ivan I. Kako to da namestim druze, posto kod mene to zvono pokazuje broj notifikacija (koje su opet vecinom one pm koje sam "ja" poslao i na sta se svi ovde zale), a ne broj neprocitanih poruka?!

Evo na sluci 4 a ja vrtim dole 50 postova ima (slikao sam da se vidi da ih je vise od 4 mada ima jos ihaj).

57e7de056a16873ff8218cf0ecdf7755.jpg
 
Dugo ne pratim TT temu. I dalje sam na super-stablinoj staroj ver. 4.9.5 za koju nemam ni jednu primedbu. Ima li razloga da pređem na neku novu ili će samo glava da me zaboli?

Jedino na šta bih se požalio, na Beobuild forumu stavili su neki "novi" TT API pre više meseci i od svih foruma na svetu, jedno njihov ne mogu da otvorim. Inače na starom tabletu koristim verziju TT ver. 2 koja mi je takođe super. Jedino Beobuild ne radi ni sa njom. ;)
Beobuild radi ok na novoj verziji. I dosta je brži nego 4.9.5, bar meni.

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
 
@Ivan I. Jel koristis poslednju verziju ttalka?

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
Verzija 4.5.0 je počela da crash-uje (do sada normalno radila) svaki put pri drugom paljenju aplikacije.
Dakle uđem u aplikaciju, ona radi, izađem iz nje, uđem opet i momentalni crash. Pomaže jedino čišćenje keša, ali opet ista stvar (pro paljenje radi, drugo ne).

Jel se neko susretao sa ovim problem i jel zna kako da se reši?

Probao sam verziju 4.9.5 i ona normalno radi, ali mi smetaju dve stari koje bih da promenim ako može:
1. Raspored foruma na početnoj strani.
- Benchmark mi je pri dnu a hoću da je prvi na vrhu, da ne moram svaki put da školuje kada 99% vremena njega čitam. To može a 4.5.0 verziji tako što se zadrži prst na nekom forumu pa se onda pomera. Ovde tako dobijem 3 opcije (neko oko, 3 horizontalne linije i kanta). Ove linije bsu to radile na staroj verziji a ovde kao da nemaju nikakvu funkciju.

2. Kako da sklonim ovo ogromno plavo dugme "New topic" na vrhu svakog podforuma? Na dark temi mnogo bode oči.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1460287828200.png
    uploadfromtaptalk1460287828200.png
    210.3 KB · Pregleda: 116
Instaliraj noviju verziju
acf41b6ef590cded4f18dbe276f08c2d.jpg


cd0121c69a35ffd9c9e318b5beabfa17.jpg

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nemanja,
probaj 4.3.4 verziju.
Meni se to dešava sa 4.6.2 pro.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 
Možeš i na 4.9.5 da sortiraš forume. Gore desno dugme edit, pa onda ispomeraš kako hoćeš, pa done tamo gde je bio edit. Pomeraš tako kako si rekao, long press na 3 linije pa vučeš.
 
Kod mene to ne radi. Još se nacrtu te početne strane nalazi moje ime, tj profil i to preko pola ekrana. Kao da mi to treba baš tu...
 
Mora da radi, probaj malo bolje, treba lepo da se ubode gde držiš prst, i meni nekad preskoči pa ne reaguje.
Kad zadržiš prst videćeš da forum posivi, tad ne možeš još uvek da vučeš, drži dok ponovo ne pobeli i tada vuci.
 
Poslednja izmena:
To je to Vojkane. Hvala ti.
Ko je ovo smišljao ne treba nikad da se pita ni za šta.
 
Pošto mi 4.6.2 pro ne radi više, da li bi neko bio ljubazan da mi pošalje link gde mogu da nadjem 4.9.5 ?
Edit... Našao, ne treba.
Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Haha, sada biste svi na "moju" stabilnu i brzu ver. 4.9.5? :D

Jedino ne radi Beobuild, radi sa novim ver, a vidim ovde samo problemi sa novim verzijama. Necu da pređem, citacu ponekad Beobuild sa desktopa, ko im je kriv kad su *samo oni* od *svih* foruma morali da pređu na novi API, koji nije backward kompatibilan. :(
 
Zasto tako mislis, ja sam na poslednjoj i nema nikakvih problema savrsena, stabilna i otvara sve forume.
Dakle...?

My Samsung S6 sent this
 
Takođe, jedino što ima onaj bug sa notifikacijama, sve ostalo bez problema..

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Zasto tako mislis, ja sam na poslednjoj i nema nikakvih problema savrsena, stabilna i otvara sve forume.
Dakle...?

My Samsung S6 sent this
A sto mi ne rade notifikacije za unread posts i sto sam sebi saljem pm?!

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
A sto ti mene druze pitas to pitaj developere TT-a.
Ja pricam kako je kod mene na S6, a kako je kod tebe brate ne znam a i ne zanima me nesto posebno.
Dakle prava adresa za tvoje pitanje je na TT-u.

My Samsung S6 sent this
 
Dobra 4.9.5 jedino mi 4.3.4 ima lepu ikonicu, onaj stari tip ne ova okrugla..
 
Ja koristim 1.4.3 nimalo ne baguje i rade mi notifikacije, mnogo bolje nego 5.7.2.

Ako neko ima neku iz alfa/testne faze da bi mogla fercerati neka šibne ovdje da instaliram i uživam.

U ove dvije rečenice iznad može se svesti čitav ovaj topic o tapatalku.
 
Ja imam TT ver 2.0 na starom tabletu i lepo radi, ali neke stvari ipak nedostaju, ponajviše -- ne vidi se formatiranje teksta, sve je uvek "plain".
Sem toga, notifikacije nisu instant, već se proveravaju svakih 30min. Al' to je nebitno.
Treće, ne mogu da biram da li ću sliku da zakačim kao umetnutu ili zakačenu.
Sve drugo - isto, bar za mene. Ne puca i ne baguje. :)
 
5.7.2 radi super, nisam skoro koristio neku stabilniju verziju od ove, sad se bojim da menjam ako izadje update :D
 
Tt 4.9.5 mi ne šalje nikakva obaveštenja (notifikacje) o promeni na forumu,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno