Šta je novo?

Tablet za stariju gospodju

IONE

Cenjen
Učlanjen(a)
26.12.2009
Poruke
245
Poena
170
Koji tablet za gospodju mamu koja je otkrila cari wifi-a :)

1. Sto jeftiniji uredjaj (ispod 100 jura)
2. Minimum 7' a pozeljno i vise
3. GPS nije potreban
4. GSM funkcija nije potrebna
5. 3G opcija nije potrebna
6. Brend nije bitan
7. Prednost novi uredjaji, moze i polovno u mint stanju (ipak je poklon zenskoj osobi u pitanju)
7.1 Jedna je majka ;-)
8. Rezolucija nije bitna
9. Prosiriva memorija nije bitna
10. Kamera nije pod moranje

Ukratko, sto jednostavniji uredjaj koji ce iskljucivo preko wifi mreze biti povezan na net, igrice nece biti igrane, Instagram, YT, surf i ebook ce biti primarne, ako ne i jedine opcije koje ce gospodja koristiti.
Voleo bih da tablet radi glatko i bez problema(seckanje, restartovanje i sl.).

Linkove sa radnjama iz Vasih predloga mi mozete slati i preko pp.

Hvala svima unapred na pomoci.
 
Video sam ovaj tablet, mislim da postoji verzija i bez tastature.
Na papiru deluje super, 1GB RAM(mislim da je to max za ovu cenu), 3g, kamera...pitaj drugara za utiske, a ja cu da pogledam opise na netu i nadam se yt-u.

Hvala na predlogu, odlican je.
 
Video sam ovaj tablet, mislim da postoji verzija i bez tastature.
Na papiru deluje super, 1GB RAM(mislim da je to max za ovu cenu), 3g, kamera...pitaj drugara za utiske, a ja cu da pogledam opise na netu i nadam se yt-u.

Hvala na predlogu, odlican je.

Za sad je prezadovoljan. On ga koristi za surf, mailovi, office i servisna uputstva u pdf-u.
 
Sve je to lepo...trazis sto prostiji uredjaj...a sta kad ovladam google play om pa joj bude spor procesor malo memorije ;)
 
Dobar.
Izgubio sam se koliko ima No name brendova, svi su slicni na papiru, a slabo opisa od korisnika...Nextbook mi se izdvojio zbog dijagonale.


Ako ovlada(koliko god da ovlada vise od surfa, citanja knjiga i yt nece koristiti) neka pazari sebi tablet :-D
 
Nazad
Vrh Dno