Šta je novo?

Syberia 3 ?

Pa to je i bio smek Syberie, da Kate Walker polako ulazi u svet koji je totalno razlicit od onog iz kojeg ona dolazi ;)
 
Jedva cekam da izadje. Jedna od mojih omiljenih igara na kompu
 
Na istom mestu gde i svemirce u Crysis-u :d

Svemirci su odavno medju nama, a to sto su ljudi slepi pored ociju, nije moj problem.
Nema sanse da su ljudi bez vanzemaljske pomoci stigli do nano tehnologije.
 
Proslo je hu hu da li ima nekih novijih informacija? Prosao je Jun 2010. odavno :(
 
Proslo je hu hu da li ima nekih novijih informacija? Prosao je Jun 2010. odavno :(

Vise informacija o igri mozes da procitas na Wikiju ([WIKI]Syberia_III[/WIKI]). Sve u svemu izgleda da od ove igre nece biti nista, barem ne u skorije vreme. Igra je prvo trebala da se pojavi (za PC i PS3) u junu 2010-e, onda je izlazak pomeren na 2011-u, a sad je po nezvanicnim informacijama izlazak iste odlozen tek za 2014-u.
Benoit Sokal je u intervjuu u februaru 2011-e izjavio da rad na igri nije ni zapocet zbog nedostatka finansiskih sredstava. To je prouzrokovano Sokalovom zeljom da treci deo igre ima real-time 3D grafiku, a za to im treba veliki budzet koji oni izgleda u ovom trenutku nemaju. Tom prilikom je izjavio da razvoj igre na istom endzinu koji je pokretao prva dva dela igre nije opcija, zato sto bi to dovelo do komercijalnog neuspeha igre.
17-og aprila ove godine je objavljeno da ce PC verzija igre biti objavljena (jednog dana :S:), dok verzija za PS3 mozda nece zbog nekih problema sa Sony-em.
Mislim da je Sokal malo preambiciozno zamislio Syberia-u 3, pokusavajuci da u igru ubaci stvari koje po mom misljenju nisu potrebne jednoj (old school) P&C avanturi. Realno, da li ovoj igri stvarno treba mogucnost co-op igranja izmedju igraca na obe platforme (PC i PS3)? Ova zamisao je otisla toliko daleko da su cak izjavili da ce igrac moci da zavrsi igru samo ako bude igrao co-op sa igracem na drugoj platformi.
Takodje mi se ne svidja ni ideja prebacivanja igre u 3D okruzenje, a to ih je dovelo do potrebe za vecim budzetom za razvoj igre, a zbog nedostatka istog i do prekida razvoja iste. Da li se grafici iz prva dva dela igre imalo sta zameriti?
Da ne gnjavim vise, nadam se da ce razvojni tim na celu sa Benoit Sokalom razmisliti koji su to kljucni faktori koji su krasili prva dva dela igre, zbog kojih su stekle brojne fanove. To sigurno nisu co-op igranje i fancy 3D engine sa fancy efektima, vec jedna divna melanholicna prica upakovana u prelepo okruzenje, a to je bilo sasvim dovoljno da se ureze duboko u srca igraca. ;)
 
E, krastavac, sad si me razocarao. Jedna od najboljih igara ikada napravljenih.
 
Slažem se, ovaj serijal je nosio baš snažne emocije. Mada pitanje je da li treba da prave nastavak, neke stvari treba ipak ostaviti u dobrom sećanju :)
 
Syberia III is to be released in June 2010 for PC, and possibly PlayStation 3.
".....Syberia would be one of the series of games to be released in the "Ultimate Adventures" tri-packs.
The first press release also mentions that Kate Walker will meet an investigator named Victoria McPherson. FBI agent McPherson is the female lead character of another of Microïds' series of games, Still Life and Still Life 2."
http://en.wikipedia.org/wiki/Syberia_III


Da ne bih otvarao drugu temu bez veze evo jedne simpatične najave ovde:
Ko je "dovoljno mator" mislim da će se setiti ovoga; da tako kažem animiranog filma sa junacima od plastelina.

Pat & Mat - igra se očekuje u novembru ove godine,i biće avantura:
"The show features the two characters facing mostly a self-made problem, trying to solve it using any possible and impossible tools and constructing gadgets, which leads to more problems. Yet, eventually, the two manage to get a working result with a mostly surprising solution."
http://en.wikipedia.org/wiki/Pat_&_Mat

Pat_and_Mat.jpg

fertig.jpg

 
Syberia 3 officially announced! (Published Tuesday, 27 November 2012)

Cult favourite point-and-click adventure series Siberia will be getting a third entry, publish Anuman Interactive has announced.on developer Microids' Facebook page.

Microids developed the first two Syberia Games and the series' author and artistic director Benoit Sokal is returning as well.

Unfortunately, Syberia 3 is a long ways off. Sokal has signed a deal to deliver the script next year, but the final game isn't scheduled until 2014-2015 where it will be a "multiplatform" release.

LINK
 
JEAAAAAAAAAAAA
 
Jea, pa makar i 2015. izasla.
 
Kul!! Tuk tuk! :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Daj boze, ce da izumru ingame mamuti dok igra izadje.
 
Ovo izaslo, na Steamu mixed

A jos su stavili i Denuvo

Xw7DDpM_700wa_0.gif
 
Raduje što je većina negativnih ocena vezana za lošu m+t podršku.
 
gledao sam samo trailer, i do tada sam jedva cekao igru. ali je glasovna gluma tako bleda i neubedljiva da sam se najezio i sav entuzijazam je splasnuo
 
Baš šteta. Ne vredi i ovaj žanr je na izdisaju :(
 
Nije loše, ni prineti prvom ili drugom delu. Igrivo sa dosta bagova i duhova. Nekako kratka sa šlb krajem. Prerađena veryija sa konzola koja je neki put slabije (usporenije) igriva... Šta znam, blago razočaran. Ko što rekoh nije loše... :)
 
znaci preskace se i ponovo se instaliraju syberia 1 i 2 :)

Oh well, nije ni to lose
 
Ja kec i dvojku nikad ni ne obrisah sa laptopa. ☺️
Trojku obrcem sigurno samo da se nadje vremena.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
e ovako nisam nikad igrao igru sta je radnja igre jel stvarno jako drobra mislim na 1 i 2 ?
 
Meni najbolja p&c avantura koja postoji.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno