Šta je novo?

Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018 (bez kvota i tipova)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ajmo Belgija puni zute.
 
Bice opet 7:1


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovaj Azar je strašan igrač. Odigrao bez greške.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Kako nema pojma ovaj Aca oko taktike, kaze vidite kako ne dolazi Fagner napred da podrzi Williana, kao sto to radi Marselo levo - a ovaj ostaje uvek pozadi da cuva Hazarda, jos kad Hazard primi loptu cesto dolazi i Willian da duplira... cista takticka zamisao trenera Brazila... hit :)
 
Brazilci ko mravi naspram Belgijanaca, ima da kukaju na Mazica 100%...
 
Sta sam rekao par postova iznad..Belgija objasnila moderan fudbal..bude 4:1

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Neimar je na ovom prvenstvu gotovo u rangu njegovog bivšeg saigrača - skoro nevidljiv, pošto se za razliku od Mesija vidi samo dok se valja po travi.

Ukoliko trener Brazila želi da ima koliko-tolike šanse za preokret morao bi pod hitno da menja Neimara i Žezusa koji je možda i najgori centarfor koga sam gledao na ovom prvenstvu.
 
Poslednja izmena:
Sramotna igra igrača Brazila i pokušaji da se po svaku cenu iscenira penal! Mažić u potpunosti na visini zadatka mada ne sumnjam da će Brazilci posle meča da ospu drvlje i kamenje po njemu.
 
Situacija iz prvog poluvremena je i imala elemenata za penal.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Bravo Belgija, tako se igra sa baletanima...
Mislim da je ovo najgora postava ikada od Brazila...


Gesendet von meinem BLA-L29 mit Tapatalk
 
Fernandinjo pogubljen lol
 
Govorim o ovom divingu Neimara i startu Kompanija... Džaba je učio školu u Kataloniji kad mu VAR sve shebe u sekundi...
 
Pa i sam je pozurivao igru posle te situacije jer je shvatio da je provaljen :)
 
Uvek sam navijao za Brazil, počevši još od 1982. godine i one ekipe sa Zikom, dr Sokratesom, Ederom, Falkaom jer sam voleo šmek u njihovoj igri ali za ovaj Brazil koji predvodi preplaćeni folirant jednostavno ne mogu.
 
Brazil, trenutno na ovom SP, igraju na foliranje i na ime... Ostalo, nista bitno nisu pokazali...
Zadnjih 5 ili 6 godina, nije više to taj Brazil6koji je nekad krasi igru fudbala... Prošlo je to vreme...
Glavni igrač, balerina...
Belgija ih ubila u pojam... U svemu, i radujem se tome...
Čudi me da je Brazil sa ovakvom ekipom i dotle dogurao, ne zasluženo skroz...

Gesendet von meinem BLA-L29 mit Tapatalk
 
Prodali istu foru kao i nama.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Voleo bih da ih sad Mazic... Znate već sta... I ovako su se žalili na njega...

Gesendet von meinem BLA-L29 mit Tapatalk
 
Crap. Vratili se u igru 1:2 za Belgiju.

Inace takodje se slazem sa kolegom Martin Mystere - uvek mi je Brazil bio simpatican na SP (generacija 98 i 2002 zbog Zube,Karlosa i Rivalda, 2006 zbog Ronaldinjove magije) ali ove folirante vodjene preplacenim cirkuzantnom ne mogu..

U svakom slucaju Francuze podrzavam (kada vec nema zabara) i nadam se da komsije i uvek ljigavi Englezi ne osvoje... :)
 
Uuuuu.... Ufff... Umalo padavicari da se izvuku...

Gesendet von meinem BLA-L29 mit Tapatalk
 
Crap. Vratili se u igru 1:2 za Belgiju.

Inace takodje se slazem sa kolegom Martin Mystere - uvek mi je Brazil bio simpatican na SP (generacija 98 i 2002 zbog Zube,Karlosa i Rivalda, 2006 zbog Ronaldinjove magije) ali ove folirante vodjene preplacenim cirkuzantnom ne mogu..

U svakom slucaju Francuze podrzavam (kada vec nema zabara) i nadam se da komsije i uvek ljigavi Englezi ne osvoje... :)
Nekad je bilo lepo gledati igru Brazila... Svako je to sa oduševljenjem gledao... Danas, i zadnjih godina, ni blizu toga...
Nekad sam voleo i Brazil i Argentinu, danas to više nije to tooo....

Gesendet von meinem BLA-L29 mit Tapatalk
 
Brazil uopste ne igra lose. Zivo je cudo kako su samo jedan gol dali.
Ali, kako je moguce da jedan kontinent ovako obiluje folirantima i barabama, to je takodje zivo cudo. Ne moze da se navija za takve ljude.
 
Poslednja izmena:
Južno Američki fudbal nije više na sceni kao nekada...mislim reprezantivno...
Sve se svodi na zvezde koji su u slučaju Mesi i Neymar, foliranti...
Što je neko napisao, nisu u Roaming :)

Gesendet von meinem BLA-L29 mit Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno