Šta je novo?

sve radi ok, sem igara

kroki23

Slavan
Učlanjen(a)
28.11.2006
Poruke
441
Poena
330
Ne znam sta bi moglo biti igre su mi usporeno radile, imao sam trojance pa sam formatirao ceo hard, stavio svezu kopiju xp sp2, probao vise drajvera za graficku...i nista, sve radi ok sem igara, intro i main meni super ali kad krenem da igram radi izuzetno usporeno. nedavno sam menjao plocu i proc(A7N8X-e deluxe i duron 1200) sada imam (A8N i sempron 2800) i pravi probleme. graficka je fx5200 neosakacena ausova, nije klokovana.
 
A8N sempron 2800 fx5200 - ovde nesto nije OK sto se kompatabilnosti tice.
Asus A8N serija su ploce sa S939 i PCI-E.

Inace FX5200 je slaba za novije naslove.Takodje pitanje je koliko imas memorije.
 
covek, a8n nije 939 vec 754, i nije pc-e vec agp

pardon, ne a8n vec, k8n
 
Poslednja izmena od urednika:
Ovako ako vec oces da igras igre onda ces morati malo vise para da dajes na PC, kako su rekli predhodni slaba je to konfiguracija za novije naslove.......... U svakom slicaju trebalo bi da ti sece zbog graficke, a jos ako imas 256 rama memorije onda je to propast...........
 
imam 768 rama, auuu tek sad videh da mi za virtua tennis 3 treba bar 6xxx, ne verujem, a mislio sam da je tu najnebitnija graficka kao i kod ostalih sportskih simulacija. izvinjavam se svima. evo i hitman blood money sece uzasno.
 
Poslednja izmena:
@kroki23: a si se igrao malo sa podesavanjima za drivere? Mislim: Vsync na off, sve na best performance... itd...... ?
 
Asus K8N,Sempron 2800+ i 768MB RAM-a jos uvek nije za bacanje........
Treba samo dodati jacu graficku karticu ( minimum ATI 9550 ).

@kroki23
Ako bas zelis da se igras jos uvek uz minimalnu doplatu mozes preci na AM2/DDR2/PCI-E platformu.
Skupi pare za neku solidnu PCI-E graficku kartu i uzivanje moze da pocne.
 
ma ne mogu opet da menjam sve, skoro sam menjao. nego jos da prodam ovaj krsh od grafe, i kazi sta da uzmem polovno do 60e,agp naravno. koliko mogu dobiti za ovaj fx5200
 
Poslednja izmena:
Mislim da nije pametno ulagati u AGP graficku kartu.Ako bas neces da menjas konfiguraciju uzmi za 30-ak € ATI 9550GE ili 9600PRO ( pogledaj PC Berzu ).Za FX 5200 mozes dobiti 15-20€.

Ako se ipak odlucis za promenu,plocu,procesor,memoriju i graficku mozes prodati za 100-120€.Za te pare mozes kupiti Sempron AM2 ( 3000,3200+ ),plocu i 1GB DDR2 memorije,
a za 60€ izaberi neku PCI-E graficku karticu.
 
ovde neki lik prodaje 9700pro 128mb za 50e jel to ok?
 
ja sam pre par dana ortaku uradio upgrade..fx5200 prodao za 20 i uzeo 9600XT 256mb za 50...radi mu fino sa igricama koje su kocile kao lude na 5200...quake4,Hitman blood money,the suffering,godfather itd.
 
imam 768 rama, auuu tek sad videh da mi za virtua tennis 3 treba bar 6xxx, ne verujem, a mislio sam da je tu najnebitnija graficka kao i kod ostalih sportskih simulacija. izvinjavam se svima. evo i hitman blood money sece uzasno.

kad su napisali 6xxx i mislili su na graficku kartu, a ne na procesor ;) 6xxx kao npr 6600GT, 6800GT...To su graficke... FX5200 nije karta za igranje, nikada nije ni bila, to je "entry" level graficka, predvidjena da prikazuje ikone na desktopu i eventualno 3D tetris.
 
pa kad sam napisao 6xxx ja sam i mislio na graficke kartice, znam da je fx5200 slaba, ali sam mislio da sa njom mogu igrati virtua tennis 3
 
@kroki23

Da li si jos uvek na FX5200 ili si menjao karticu ?
 
pa kad sam napisao 6xxx ja sam i mislio na graficke kartice, znam da je fx5200 slaba, ali sam mislio da sa njom mogu igrati virtua tennis 3

izvinjavam se, lose sam procitao onaj tvoj post, procitao sam "mislio sma da je graficka tu najbitnija" umesto "najnebitnija" :)
 
Nazad
Vrh Dno