Šta je novo?

Supreme commander!

DaChaS je napisao(la):
e posto sam obozavao ovu igru pa reko da vidim ko ishcekuje novi nastavak i sta mislite o preview-u ...igra je najavljena za 1.1 2007

Bilo bi fino da naprave nešto bolje, al sumnjam, TA sa modom TAUIP-i pa i UTASP-i je bila po igivosti doterana do vrhunca, ne očekujem bolju igrivost (mada bi bilo fno da me iznenade), al grafika je svakako za očekivati da bude bolja, šta drugo ako ne to, kad već hardwer napreduje. Uostalom to je i ono što se da videti iz ovog filmića i screenshotova, a igivost će mo da vidimo tek kada je instaliramo :)
 
Ajmo malo realnosti, naravno da igrivost može da se poboljša, kao i kontrolni interfejs. Mislim, ja sam se razbijao od TA i to mi je možda lično omiljni rts, ali reći da je savršen iz današnje perspektive je neozbiljno i potcenjivački :)
 
BTW tek sada sam obratio pažnju na naziv topika - ovo nije Total Annihilation 3. Total Annihilation Kingdoms, za koji pretposavljam DaChaS misli da je dvojka, ima veze sa kecom kao Warcraft sa Starcraftom. Po tom kriterijumu Warcraft 3 nije Warcraft 3 nego Warcraft 4 :d A WoW je Warcraft 5 :D
 
Погледао сам preview, и замало да ми отпадне вилица.

Стари ТА је био супер, али колико сам видео изгледа да ће овај наслов оправдати очекивања :)

Само молим бога да не буде као са MechCommander2 који је на филмићима изгледао супер, а кад је стигао није био ни упола добар као што је изгледало.
 
I meni je bio extra, mnoge igre i danas nemaju neke stvari koje je TA imao (ali su daleko od losih igara).
 
Wulfgar je napisao(la):
Погледао сам preview, и замало да ми отпадне вилица.

Стари ТА је био супер, али колико сам видео изгледа да ће овај наслов оправдати очекивања :)

Само молим бога да не буде као са MechCommander2 који је на филмићима изгледао супер, а кад је стигао није био ни упола добар као што је изгледало.
sta fali mechcomm2 ? isti kao prvi ako ne i bolji :) eh da nam je trojka :(

sorry na off
 
Mene zanima koliko ce ovo da bude zahtevno? Izgleda super, mada pomalo konfuzno kada svi krenu da se rokaju - mislim da ce tu biti fazon da se udje u onaj mod gde su jedinice kao ikonice gde ce moci lakshe da se sagleda realno stanje na polju borbe :)
 
G!!! je napisao(la):
sta fali mechcomm2 ? isti kao prvi ako ne i bolji :) eh da nam je trojka :(

sorry na off
A vidiš, ja bih najradije neki novi Mechwarrior koji bi bio savršena simbioza akcione igre i izdašnog broja RPG elemenata :d (budžiš oružja u ruke, noge, nove rakete, menadžment pilota itd. :D)

Što se kamere u novom TA tiče - zar već nista naučili do sada? :) Svi nas developeri tokom razvoja bombarduju šotovima iz perspektiva iz kojih sjajno izgledaju, ali su potpuno neupotrebljive. Naravno da ćemo svi kada dođe igra koristiti jedan pogled, maksimalno udaljen od poprišta borbe, radi lakše preglednosti, da ne kažem efikasnijeg klanja protivničkih aduta :smoke:
 
filipenko je napisao(la):
BTW tek sada sam obratio pažnju na naziv topika - ovo nije Total Annihilation 3. Total Annihilation Kingdoms, za koji pretposavljam DaChaS misli da je dvojka, ima veze sa kecom kao Warcraft sa Starcraftom. Po tom kriterijumu Warcraft 3 nije Warcraft 3 nego Warcraft 4 :d A WoW je Warcraft 5 :D
Ma znam za to ali sam stavio trojku da bi se ljudi lakse snasli posto neznam koji bro ljudi je citao da je igra promenila naziv u Supreme commander
 
Није игра променила назив у Supreme commander, већ је Supreme commander назив нове игре :)
 
filipenko je napisao(la):
Što se kamere u novom TA tiče - zar već nista naučili do sada? :) Svi nas developeri tokom razvoja bombarduju šotovima iz perspektiva iz kojih sjajno izgledaju, ali su potpuno neupotrebljive. Naravno da ćemo svi kada dođe igra koristiti jedan pogled, maksimalno udaljen od poprišta borbe, radi lakše preglednosti, da ne kažem efikasnijeg klanja protivničkih aduta :smoke:

Jedna od najboljih stvari koje su bile u originalnom TA je bio command que (kada zadajesh nekoliko komandi jedinici pod red i ona ih izvrshava bez tvog meshanja). Generalno gledano, ako to bude tako resheno i u Supreme Commanderu bice zaista do jaja poshto cesh moci na pochetku bitke da zadash neke strateshke mete i posle samo da korigujesh naredjenja - a to znachi da ce moci da se gleda bitka i iz odlichnih 3D perspektiva kao shto je u traileru pokazano :eyebrows:
 
filipenko je napisao(la):
Što se kamere u novom TA tiče - zar već nista naučili do sada? :) Svi nas developeri tokom razvoja bombarduju šotovima iz perspektiva iz kojih sjajno izgledaju, ali su potpuno neupotrebljive. Naravno da ćemo svi kada dođe igra koristiti jedan pogled, maksimalno udaljen od poprišta borbe, radi lakše preglednosti, da ne kažem efikasnijeg klanja protivničkih aduta :smoke:

Mene mnogo smara rotiranje/zoomiranje u rts-ovima...vise volim old school pogled :)
 
Ivan® Такође, али без разних 3D зезалица и других глупости клинци не би куповали игре, а циљ је продати.

Ротирање камере и сл. дође као шлаг на торту, сића, али без њега не изгледа тако примамљиво.
 
ajde rotiranje moze i da bude korisno u nekim retkim prilikama, ali zumiranje je tako nepotrebno osim da se eventualno odusevis time u prvih 5 minuta igranja i posle to nikada vise da upotrebis... pogotovo zumiranje u rts-u kada kamera dodje do same jedinice, totalno nepotrebno a samo je oduzimalo sredstva developerima a povecalo sistemsku zahtevnost....
 
filipenko je napisao(la):
Ajmo malo realnosti, naravno da igrivost može da se poboljša, kao i kontrolni interfejs. Mislim, ja sam se razbijao od TA i to mi je možda lično omiljni rts, ali reći da je savršen iz današnje perspektive je neozbiljno i potcenjivački :)

Rekoh bilo bi fino da me iznenade, dakle ostavljena mogućnost poboljšanju ali i izražena sumnja u to. I to se prevashodno odnosilo na spomenute modove. Takođe, nije bilo ništa potcenjivački, čisto iskustvo sa većinom nastavaka slavnih igara do sada.
 
moja omiljena strategija :mad: 9 god cekanja se isplatilo ,sta kazu jeli i dalje postoje core i arm frakcije
grafika je vidim fina a i hardverski zahtevi osecam
 
Ovo je druga igra, drugi univerzum, druga prica, tako da Core i Arm verovatno nemaju veze sa ovim :)
 
Ljudi, ja i danas bar jednom u 6 mecesi insta liram stari dobri TA i odvalim se 7 dana, a proslo je 8 god. Mislim da ce nova igrica biti super, ali smatram da sam vec ostario dovoljno da bih se lozio kao nekad. Sve u svemu igra se mora probati...
 
E ovo je Next gen igra. A nema šansi da se pojavi ni na ps3 ni na xbox360 :D
 
Ima boga :)
 
Ovo je najbolja ne_zna_se_odakle_dolaze_rakete_i_laseri_ali_zato_sve_prsti strategija koju sam video - definitivno vredna cekanja :)
 
Ovaj Kutija se donedavno izrazito angažovao na Chicken Invadersima i Icy Toweru, a sada kad je malo zbudžio hardver pika svaku igru detaljno :d :)
 
Nazad
Vrh Dno