Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nije mi jasno, kakav ugovor? Može li detaljnije?
Da ne bi bilo kojekakvih zabuna, najbolje da se uzme ugovor i pročita šta je napisano u njemu.
Trebalo bi da stoji član gde se pominje period važenja ugovora i posledice isteka tog roka. Ako je ugovor zaključen na te 2 godine, trebalo bi a piše da se po isteku tog roka, po automatizmu, preobražava u ugovor na neodređeno vreme gde važi poseban cenovnik.
 
Kod mene jasno stoji nakon minimalnog važenja ugovora (UO24) da se nakon toga primenjuje ta i ta cena i jasno je naznačeno koja cena je za vreme važenje i nakon isteka ( nalazi se u tabeli u opštem ugovoru) ugovorne obaveze, naravno ukoliko je ugovorena. Očigledno da ljudi ne čitaju ugovore.
 
Poslednja izmena:
Malo se raspitaj , moje komsije iskljucili sa bandere zato sto nece da produze ugovor
Nemaju pravo da te iskljuce bez tvoje saglasnosti, jer si ti taj ugovor potpisao i on je neogranicen sve dok ti ne odlucis drugacije. Ugovorena obaveza se potpisuje na 12 ili 24m radi nekih pogodnosti, i kad ona istekne normalno nastavljas sa koriscenjem usluge ali po drugoj ceni koja je definisana ugovorom...
 
Nemaju pravo da te iskljuce bez tvoje saglasnosti, jer si ti taj ugovor potpisao i on je neogranicen sve dok ti ne odlucis drugacije. Ugovorena obaveza se potpisuje na 12 ili 24m radi nekih pogodnosti, i kad ona istekne normalno nastavljas sa koriscenjem usluge ali po drugoj ceni koja je definisana ugovorom...
Tako treba da bude , ali oni otkacili sa bandere posle 3 meseca od isteka ugovora,
 
Potpisali ugovor sa SN, imali 2 godine beneficije, posle još 3 meseca koristili usluge prema ugovoru na neodređeno i naprosto im prekinuli signal? Samo zato što nisu hteli da obnove ugovor na određeno?
Nešto tu ne štima. Ako nisu iskazali želju za raskidom i ukoliko su ispunjavali redovno svoje obaveze, SN nije imala pravo da ih isključi.
 
Zasto pretraga kanala preko kartice kod supernove traje dosta dugo? Probao na tri televizora svuda isti slucaj. Dok npr kad je u pitanju neka druga kablovska pronadje kanale sve u roku od minut dva.
Podesi da ti frekvencijski opseg pretrage bude između 482 i 770 MHz (tu se nalaze svi kanali).
Ja ovo uradim na mom tv-u, ali jok tv ni da cuje da krene od frekvencije 482 da pretrazuje kanale, dodje brzo na 83% i tu krene od 100 mhz-a da pretrazuje i opet preteraga kanala traje dugacko i pored toga sto je izabrana brza pretraga. Poludecu...

Koji parametri treba da se unesu za LG televizor, ID mreze da li treba da bude automatski ili rucno da se unese broj, ali koji broj ?
 
Pozdrav, dobri ljudi
Meni istice super par plus move u julu koji sad plaćam 3400. Prema sajtu, vidim da će migracija biti na Super Plan 2L koji piše da kosta 4200, mada na sajtu vidim da košta 3800. Ima li neko neki hint ili savet kako da dobijem ista?😁
 
Pozdrav, dobri ljudi
Meni istice super par plus move u julu koji sad plaćam 3400. Prema sajtu, vidim da će migracija biti na Super Plan 2L koji piše da kosta 4200, mada na sajtu vidim da košta 3800. Ima li neko neki hint ili savet kako da dobijem ista?😁
tosi nesto pobrko , ja imam Super PLAN 3M prvih 6 meseci 50% preplata posle 3799 din
 

Prilozi

  • Screenshot_10.png
    Screenshot_10.png
    223 KB · Pregleda: 100
Plus ja nemam mobilni kod njih 😁
Nemam ni ja imam fikcni net i tv , ako se dogovoris obavezno procitaj sta nude, meni hteli da uvale skuplji paket od dogovorenog
ovaj ja imam i trazi obavezno 6 meseci 50% na preplatu daju garant
 

Prilozi

  • Screenshot_10.png
    Screenshot_10.png
    82.8 KB · Pregleda: 62
Ja ovo uradim na mom tv-u, ali jok tv ni da cuje da krene od frekvencije 482 da pretrazuje kanale, dodje brzo na 83% i tu krene od 100 mhz-a da pretrazuje i opet preteraga kanala traje dugacko i pored toga sto je izabrana brza pretraga. Poludecu...

Koji parametri treba da se unesu za LG televizor, ID mreze da li treba da bude automatski ili rucno da se unese broj, ali koji broj ?
Ne ides na brzu pretragu. Nego izaberi pretraga mreze, i onda imas polja gde upises 482000 i dole 800000.
 
Nemam ni ja imam fikcni net i tv , ako se dogovoris obavezno procitaj sta nude, meni hteli da uvale skuplji paket od dogovorenog
ovaj ja imam i trazi obavezno 6 meseci 50% na preplatu daju garant
Nista, onda cu ih cimati za Super Plan 2L i traziti im 50 %. Pa da vidimo...
 
Da li novi korisnici imaju pristup hbomax i apolon aplikaciju da instaliraju na jos nekom uređaju ili samo na njihovom move boxu mogu da koriste?
 
Da li novi korisnici imaju pristup hbomax i apolon aplikaciju da instaliraju na jos nekom uređaju ili samo na njihovom move boxu mogu da koriste?
HBO Max dobijaš aktivacioni kod da kreiraš nalog, dok je Apollon preko samo preko video kluba dostupan (ako se ne varam, nikako nisam uspeo da nađem način da aktiviram baš nalog pa gledam preko MOVE aplikacije)
 
Jel može nekako aplikacija da se prevari da može da se instalira na android 7.1.2 :)
 
Ne, nažalost. Izgubio sam dragoceno vreme dok nisam saznao da to zavisi od programiranja za minimal i target SDK, odnosno te vrednosti ne mogu jednostavnim izmenama XML fajlova da se primene.
 
Newsflash za obnovu ugovora:
prva ponuda 3 meseca - odbio sam
slao mejlove, zivkali me - ponudili 4 meseca - odbio sam
danas otisao do poslovnice, porazgovarao lepo, radnica kaze poslacu ja nalog da vas pozovu i da vam ponude bolje uslove, pozvali su me posle minut i ponudili 8 meseci 50% popust - prihvatio.
 
Imas li i drugih provajdera kod tebe ? Ja o SN sve najgore mislim , a net im je kod mene bio blagi uzas - blokovi .
 
MTS i Orion ali nude samo ADSL. Nemam mogucnost ni za optiku.
 
Pozdrav . Uskoro mi istice ugovor danas mi dali ponuda da imam internet 150-10 ( do sada sam imao 50-5 placao - placam 1500) i daju mi tv kanale besplatno prve dve godine . Cena 2100 . Sta mislite .
Eddit ; Da dodam kod mene u selu je optika . Nisam imao problema od kada sam uzeo internet. Pre optickog sam imao wireless (antena na kuci :p ) .
 
Interesuje me sledece: Video Klub, izaberes Dorcel, bilo gde, Android telefon Move n Go App, Supernova ott sajt, move box na tv, bilo koji Dorcel ''filmic'' , pise nesto u fazonu zastita autorskih prava, nemoguce pustiti sadrzaj, itd. Imam paket koji podrzava Video Klub i XXX Adult kanale. Neka proveri neko ovo sto pisem pa neka odgovori. Ispada da placas nesto sto nisi u mogucnosti da vidis. Bez obzira o cemu se radi. Hvala na odgovoru.
 
Interesuje me sledece: Video Klub, izaberes Dorcel, bilo gde, Android telefon Move n Go App, Supernova ott sajt, move box na tv, bilo koji Dorcel ''filmic'' , pise nesto u fazonu zastita autorskih prava, nemoguce pustiti sadrzaj, itd. Imam paket koji podrzava Video Klub i XXX Adult kanale. Neka proveri neko ovo sto pisem pa neka odgovori. Ispada da placas nesto sto nisi u mogucnosti da vidis. Bez obzira o cemu se radi. Hvala na odgovoru.
Sad ušao u video klub i dorcel ne radi baš kako si opisao, mada sam ušao samo da proverim inače mene ti kanali ne zanimaju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno