Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Smanjite kanale, pojacajte bitrate i ubacite 4K kanale.

Ovo smece sto ubacujte niko ne zeli.
 
Hahahah hoce... ubacice 4K... ali sutra malo. Evo kod nas u Exe spustili ceo Fox paket u sd. 21 vek, napredna kabloska televizija, a nacuo sam nezvanicno da ce i u supernovoj isto da budu sd ako vec nisu :D

Svako od nas ima makar jedan tv od 50 i vise inca danas, jer nikad jeftiniji nisu bili, zamislite kako sd izgleda tu... a ti trazis 4k :D to je bre misaona imenica za njih, ma HD je misaona imenica a ne 4K ili 8K... Zalosno...
 
Uskoro stižu i Informer TV,novi pink kanal sa indijskim filmovima i serijama i još 4 nova pink kanala... Biće sve bolje i bolje... Znači,nema ništa od Arene Sport 4K...
 
Drugari potrebna mi je pomoc i saveti od vas u sto kracem roku, odnosno do sutra.
Posto sam korisnik Box3 paketa a ugovor mi istice za nedelju dana, nisam zadovoljan internetom, tj uvece ne mogu da otvorim ni sliku, zalio se bezbroj put ali nista.
Uzeo bih sad supernovu plan 2L paket, 12 meseci bih dobio za dinar, ostalih po 3600.
Interesuje me jel isti broj kanala i kvalitet kao na box3, meni nije bitno ali mojim ukucanima jeste. Druga stvar koja me zanima kvalitet interneta posto je optika, nisam toliko učen da znam ali bitno mi je da radi da ne koristim svaku noc 4g? Takodje ja uz box imam 3 televizora prikljucena sa stb, i doplacujem za jedan 300din, a dva su u sklopu paketa, jel ista cena i kod supernove. I glavni ovaj uredjaj sto se dobija ima li u sebi youtube aplikaciju da je pravi smart, posto kod box3 su obicni samo za kanale? Hvala
 
Uzeo bih sad supernovu plan 2L paket, 12 meseci bih dobio za dinar, ostalih po 3600.
Proveri ti ovu teoriju u praksi. Pošto si ti za njih postojeći korisnik kad prelećeš između MTS Box i Supernova Plan paketa. A postojeći / stari korisnici ne dobijaju to brdo dž meseci.
 
Proveri ti ovu teoriju u praksi. Pošto si ti za njih postojeći korisnik kad prelećeš između MTS Box i Supernova Plan paketa. A postojeći / stari korisnici ne dobijaju to brdo dž meseci.
Ja raskidam ugovor na ime na koje se vodio box, a potpisujem ugovor na novo ime, receno mi je da tako moze i da to dobijem jer se vodim kao novi korisnik.
 
Pozdrav. Jel postoji mogucnost da se smanji ping? imam paket net i tv 80/8 paket i godinama sam imao 6 ping.. zatim samo sto sam produzio ugovor skocio je na 9 i posle par meseci uvek iznad 15-40 najesce... cesto varira i ping i brzina... prijavljivao sam, medjutim kad su izasli na teren proveravali ping na cmd prema google i islo je izmedju 10 i 20 i kao to je to sve ok... kao da ne znam kako je bilo ranije godinama sve do pre mesec dana.... zivim na opstini vozodovac
 

Prilozi

  • Untitled.png
    Untitled.png
    102.8 KB · Pregleda: 31
Ja raskidam ugovor na ime na koje se vodio box, a potpisujem ugovor na novo ime, receno mi je da tako moze i da to dobijem jer se vodim kao novi korisnik.
Kad potpises ponudu u kojoj sve pise sta si dogovorio, onda si miran. Kasnije monteri donose i ugovor (koji se vezuje za ponudu), samo pazi da ne potpises ponovo drugu ponudu u kojoj nije sve navedeno.
 
Ne znam kako je vama, al posle ovog poslednjeg udate Move dosta lošije radi. Baguje i menjanje kanala... loše
 
Takođe. Radi čak i bolje. Prilikom vraćanja ono seckanje je prilično proređeno i neprimetno, a i kada secne ne pojavljuje se onaj info bar u dnu ekrana.
 
Kakav vam je net na supernovi,ovo mi je prvi mesec kod njih,ovih zadnjih 30ak dana super a danas ceo dan 10-20mbps ume cak da padne i na 1-2mbps pa baguju stranice,pravi ozbiljan problem u radu.
U pitanju je optika u NS, evo izmerio pre minut kaze 20mbps a trebalo bi 100-150
 
Drugari potrebna mi je pomoc i saveti od vas u sto kracem roku, odnosno do sutra.
Posto sam korisnik Box3 paketa a ugovor mi istice za nedelju dana, nisam zadovoljan internetom, tj uvece ne mogu da otvorim ni sliku, zalio se bezbroj put ali nista.
Uzeo bih sad supernovu plan 2L paket, 12 meseci bih dobio za dinar, ostalih po 3600.
Interesuje me jel isti broj kanala i kvalitet kao na box3, meni nije bitno ali mojim ukucanima jeste. Druga stvar koja me zanima kvalitet interneta posto je optika, nisam toliko učen da znam ali bitno mi je da radi da ne koristim svaku noc 4g? Takodje ja uz box imam 3 televizora prikljucena sa stb, i doplacujem za jedan 300din, a dva su u sklopu paketa, jel ista cena i kod supernove. I glavni ovaj uredjaj sto se dobija ima li u sebi youtube aplikaciju da je pravi smart, posto kod box3 su obicni samo za kanale? Hvala
Btw. Zaboravio sam da pitam jel uz ovaj 2L paket ide i fixni telefon u ovu cenu ili to mora naknadno, ili neki drugi paket ima i mora ?
 
0FDE002F-C402-4D18-87A5-4829EA288CEB.png
Onda mi je izgleda najbolje ovaj paket da trazim, koliko vidim ovde dobijam i glavni ovaj box smart plus 2 stb, tako da mogu da povezem 3 televizora odmah bez doplate, za prethodni ovaj 2L bih jedan morao da doplatim. Nista verovatno cu se za ovaj paket odluciti posto pokriva sve
 
^ Ovo ne može biti tačno, smanjili su broj. Sad ide 1MOVE+1CAM/STB a ukupno može 4 s tim što se 3 i 4 plaćaju.
SN_SP_3.jpg
 
Proveri ti ovu teoriju u praksi. Pošto si ti za njih postojeći korisnik kad prelećeš između MTS Box i Supernova Plan paketa. A postojeći / stari korisnici ne dobijaju to brdo dž meseci.
I ja radim isto raskidam ugovor sa Supernovom na ženino ime i potpisujem novi na svoje ime kao novi korianik i dobijam 12 mes za dinar. Pre dve godine sam uradio obrnuto. Ko ima Sbb može da dobije i dodatne mesece gratis.
 
^ Ovo ne može biti tačno, smanjili su broj. Sad ide 1MOVE+1CAM/STB a ukupno može 4 s tim što se 3 i 4 plaćaju.
Pogledajte prilog 363989
Komsija ima samo net kod njih i placa 1.500din. Zvali su ga nekoliko puta da ponude besplatnu kablovsku uz novi ugovor na 24 meseca. On je stariji covek i ne razume se u to ili nema poverenja. Predlozio sam mu da pristane na to jer ce dobiti brzi net + kablovsku a i dalje ce placati 1.500din. Okrenuo sam ih i pustio na zvucnik.. Pitala ga je koliko TV ima i da ima pravo na do 3 bez doplate. Na to sam se ja ukljucio i napomenuo joj da li se sigurno da za treci ne mora doplatiti 300 din. Ona je nesto kao proveravala i potvrdila da ima pravo na 3 bez doplate. E sad, na sajtu jedno a ovde drugo.... To izgleda kako koga zapadne...
 
I ja sam dobio 3 bez doplate. Neka uzme slobodno. Isto sam imao samo net 100/10.
 
Pošaljem mejl sa upitom imaju li Smart TV box koji TV uživo i premotavanje ostvaruje isključivo preko LAN kabla. Skoro sedam dana nema odgovora. Ovde saznam da ima izvesni MOVE IP STB i odem u poslovnicu da pitam za to. Dama za stolom mi reče da to što tražim je običan STB koji nema premotavanje. Skoro 10 minuta se natežem s njom a ona ne odstupa od svoje teze. Setim se da imam papir kod sebe, na kojem je spisak uređaja i njegova cena. Pokažem joj to i pitam šta sad. Ćuti nekih 15 sekundi i zove ortaka da pita ima li to. Dobije potvrdan odgovor i čudi mi se. Ali veruje da mi neće dati to jer već imam hibridni MOVE i da ću možda morati novi ugovor. Savetuje mi da pošaljem novi mejl i uradim tako. Tražim specifično MOVE IP STB ako ima funkcije TV uživo i premotavanje preko LAN kabla. Sledećeg jutra dobijem poziv kao odgovor na mejl i žena mi kaže da imaju taj uređaj, da funkcioniše kako očekujem i da mogu da tražim zamenu hibridnog za taj. Sledećeg dana sam planirao da ih zovem da obave to kad sam primio poziv iz SN. Druga žena mi odgovara na mejl (nisam siguran da li na prvi ili drugi) i tvrdi da taj uređaj više nemaju. Imali ga u upotrebi ali više nije dostupan.
Tako da me ništa ne čudi više od njih. Dobijao sam mejlom gomilu kontradiktornih i glupih informacija. Zašto bi čudno bilo što imaju duple cenovnike, imaju i duple korisničke portale. Brod ludaka.

I ja radim isto raskidam ugovor sa Supernovom na ženino ime i potpisujem novi na svoje ime kao novi korianik i dobijam 12 mes za dinar. Pre dve godine sam uradio obrnuto. Ko ima Sbb može da dobije i dodatne mesece gratis.
Rešio sam da se ženim...:)
 
I meni su ponudili besplatno kablovsku dve godine uz internet koji sam uzeo pre dva meseca. Kažu 30mbps brži net (sada je 50mbps) i besplatna kablovska u periodu od dve godine po ceni od 1549 dinara. Valjda neće da muljaju nešto u tom periodu od dve godine.
 
I meni su ponudili besplatno kablovsku dve godine uz internet koji sam uzeo pre dva meseca. Kažu 30mbps brži net (sada je 50mbps) i besplatna kablovska u periodu od dve godine po ceni od 1549 dinara. Valjda neće da muljaju nešto u tom periodu od dve godine.
Povećanje cene je uvek moguće.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno