Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cemu ubacivanje ovih nebitnih kanala koji nemaju nista nista poucno da ponude?
Smorili su vise sa glupostima. Bolje da smanje broj kanala da da ubacuju vise HD sadrzaja, i 4K, SD je proslost.

Od ovoliko smeca koliko imam, da l' ispratim par kanala, na ostalima sve ono od prosle nedelje i sto je pravljeno u 90-tim.
 
Makar da su se udostojili da vrate BBC Earth u HD.

Al su zato nekoliko kanala prebacili iz HD u SD da bi napravili prostora za razno đubre od kanala.
Kanali koje retko ko nekad pogleda ali važno da su u HD: Tv 5 Monde,. Fox news,
Euro news, Rt Doc, DwEnglish.
Trebalo bi da budu u HD BBC Earth, Al Jareera Balkans, Klasik TV, Film klub, Film klub extra...
Ovi novi kanali (47 Koreni, 284 RTL Croatia world, 316 Edu TV, 260 Cgtn) kod mene su kodirani da li su to u nekom novom paketu.
 
Da li postoji mogućnost forwardovanja porta kod Supernove na ipv6 adresi?Ako može dobro bi mi došlo neko upustvo,hvala unapred...
 
Sada sam preskenirao ponovo sve kanale i kada se nisam šlogirao - 412 kanala je pronašao...😮 čemu toliko???

Supernova optika, očigledno da u vlaknu ima još mnooogooo mesta!
 
@zexoni70
Pa toliko ima i kod mene na coax, ubacili su gomilu nekih radio kanala ima vec neko vreme... i napokon su izbacili sve iz analognog dela, nema nista ! nema glupih nadzornih kamera iz ulaza
re.jpg
 
@zexoni70
Pa toliko ima i kod mene na coax, ubacili su gomilu nekih radio kanala ima vec neko vreme... i napokon su izbacili sve iz analognog dela, nema nista ! nema glupih nadzornih kamera iz ulaza
Pogledajte prilog 348705
Ma znam, ali je do skoro pre oko mesec dana bilo čini mi se 350, ali ovo sada 412 kanala je baš previše - još malo pa kao na satelitu! 😁
 
49 su u stvari Stingray radio tematski kanali.
 
Ma znam, ali je do skoro pre oko mesec dana bilo čini mi se 350, ali ovo sada 412 kanala je baš previše - još malo pa kao na satelitu! 😁
Pa i treba da dodaju nikad previše nije.
Od viška glava ne boli samo treba da izvrše podelu šta je free a šta je sa doplatom nisam za to da onaj ko ima samo običnu KTV može da gleda isto kao i onaj što mesečno inkasira po 40 tak evra za paket .Treba definisati kao kod HBO kanala i drugih pa ko hoće sve neka i ima neka mu je sa srećom .
 
49 su u stvari Stingray radio tematski kanali.
Ma da, ali to je sve u kvalitetu MP3 (max 320kbps) u sustini bzvz, mogli su kao SBB da ponude neku ozbiljniju audio streaming platformu, kao sto SBB daje Tidal premium korisnicima.
Ovako samo mazu oci kolicinom
 
Sada sam preskenirao ponovo sve kanale i kada se nisam šlogirao - 412 kanala je pronašao...😮 čemu toliko???

Supernova optika, očigledno da u vlaknu ima još mnooogooo mesta!
Kod mene ima ukupno 412-415 kanala na TV preko koaksijalnog kabla (CI modul). Nije optika. Ne bih se iznenadio da ima mesta za do preko 500 kanala. Ex Kopernikus-Svilajnac (selo Kušiljevo)
 
Supernova prekid interneta u NS? Nema vec par sati
 
I sta ti kazu u cc, koji je problem?
😉
I ja dok sam bio na Coax-u sam tako bukvalno molio drugare da kada nam u mestu nestane internet ili TV da masovno zovu i prijavljuju kvar.

Jer ako svi samo ćutimo i sležemo ramenima zabole njih...
 
Verujem da si probao klasican restart rutera? Na zalost, moraces da cekas njih izgeda🙄
 
Sve probao i restart i reset.
 
Verovatno je problem kao u onom crtanom sa mišem Amosem i Bendžaminom Frenklinom: "Bandera, Bene, Bandera!":giggle:
Kad DS radi TV nema problema, sa lošim US teško ćeš više od samog teksta moći da postuješ. Proveri na Speed testu ako hoćeš.

Ovaj modem se stvarno previše greje. Ruku ne mogu da držim na njemu više od 2 sekunde, pri vrhu je baš vreo. Povremeno kao da čujem neki šušteći zvuk iz njega.
Je li to normalna pojava za njega? Da neće da pokipi?:confused:
 
Znači normalno je nenormalan.:)
Kad sam skidao kabl da bih stavio atenuator skoro sam prste ispekao. K'o da je stajao na najjačem suncu.
Ovakav da ostane i tokom zime, ću da ga smestim u krevet poda se, da greje a ne zvoca.
 
Pomoć prijatelja.
Pošto sam na telefonu čekao više od 20 minuta (odustao) na FB ne ebu ni da vide poruku, kamoli da odgovore...
Treba mi mail na koji se prijavljuje kvar.
Danas posle nevremena (Bor od 16 do 17) u mom delu grada nema niti jedne usluge (tv, internet, telefon)
Hvala unapred!
 
Probaj na ovaj [email protected] ...pre ~godinu dana, poslao sam i odgovorili su posle par sati, ako se ne resi zvace me neko telefonom, medjutim sredili su i nisu zvali.
Sad ne znam kakva je situacija, ali te nista ne kosta da probas.

 
Poslednja izmena:
Probaj na ovaj [email protected] ...pre ~godinu dana, poslao sam i odgovorili su posle par sati, ako se ne resi zvace me neko telefonom, medjutim sredili su i nisu zvali.
Sad ne znam kakva je situacija, ali te nista ne kosta da probas.

Hvala.
Izgleda da sam nagazio subotu na nedelju. Idealno da se ne uradi ništa.
Kvar prijavio i ovde.
 
Ja sam prijavljivao na više načina, Twiter je ubedljivo najbolje mesto za prijavu.
 
Indjija bivski vektor, dodate lokalne tv i sve otkljucane osim rtv Indjija..
 
Jeste ali ja sam iz opstine Indjija i bas taj program me je zanimao :D
Jel vama zakljucan?
Poslednji je u listi od lokalnih kanala.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno