Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I ja pretpostavljam tako ali nisam siguran, da ima veze sa paricama da bi uhvatio link, ali rekoh da pitam, ipak ima stručnijih lica od mene.
Hvala na odgovorima.
 
Vratio sam opremu, a na već istekao ugovor.. Kazu da moram da još mesec dana plaćam kao po zakonu..
Može li pomoć da to ne plaćam kako da odradim..

Honor 8 X
 
Vratio sam opremu, a na već istekao ugovor.. Kazu da moram da još mesec dana plaćam kao po zakonu..
Može li pomoć da to ne plaćam kako da odradim..

Honor 8 X
Ja sam za ADSL mesec dana pred istek poslao mail da neću više koristiti.

Otkazni rok od 30 dana mora biti naveden ili u ugovoru ili u opštim uslovima poslovanja.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Danas sam preko chata u messengeru podneo zahtev za HBO GO. Aktivacioni mail mi je stigao u roku od par sati.

Viđao sam da se članovi žale, ali što se mene tiče bili su viši nego ekspeditivni.


Podneo zahtev za hbo go u petak sad sam opet preko četa pa se nadam da će sve biti brzo kao kod tebe
 
Danas sam preko chata u messengeru podneo zahtev za HBO GO. Aktivacioni mail mi je stigao u roku od par sati.

Viđao sam da se članovi žale, ali što se mene tiče bili su viši nego ekspeditivni.


Podneo zahtev za hbo go u petak sad sam opet preko četa pa se nadam da će sve biti brzo kao kod tebe
U 12:44 sam se obratio operateru a mail je stigao u 15:11

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Danas sam preko chata u messengeru podneo zahtev za HBO GO. Aktivacioni mail mi je stigao u roku od par sati.

Viđao sam da se članovi žale, ali što se mene tiče bili su viši nego ekspeditivni.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka

Kad ti zakuca net na sitno videces sta je ekspeditivnost :)
 
Ja sam nedeljama čekao da pošalju podatke za HBO Go.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ma verujem ti, nego kažem kakva je situacija kod mene. Od mesta do mesta drugačija situacija.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
24 ce proci a ja jos nemam net :)
Call centar zvao pa puta i samo pricaju da ce uskoro.
Nemam utisak da ce uskoro pustiti net :d
 
Da li SN daje mesece po 1 dinar za nove korisnike koji bi da uzmu samo tv?
Koliko meseci po 1dinar za srednji ili osnovni tv paket, bez neta i bez telefona, samo tv?
 
Kad sam ovima iz SN rekao da mi je SBB optika na vratima i da mi daju neki popust, dobio sam jedan mesec za dinar [emoji23].
Inače I kod mene je problem sa SPS kinzolom, multiplexer nekada hoće, nekada ne, play store sonijev neće da radi, čak sam i prvo logoanje radio preko interneta sa telefona.
Realno mi se baš gadi SN, imam još godinu dana pa ćemo videti šta dalje.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
24 ce proci a ja jos nemam net :)
Call centar zvao pa puta i samo pricaju da ce uskoro.
Nemam utisak da ce uskoro pustiti net :d

Ako je to novi prikljucak, nisi trebao da pustis instalatere dok ne aktiviraju modem, ovako mozes da cekas u nedogled, jer niti su oni predali tvoju instalaciju odmah niti ce ovi odmah da puste.

To sve mozes da zavrsis telefonom, ali moras nekako da preskocis onu osnovnu tehnicku podrsku i dobijes naprednu podrsku, izdiktiras im tvoje podatke i oni puste tvoj paket.

problem je sto tehnicka podrska maksimalno izbegava da prebaci na naprednu
 
Poslao sam im mejl sa pitanjem zbog čega svi plaćamo istu cenu paketa, a imamo različitu tv ponudu, sa dosta manje HD kanala. Baš me zanima, šta će da izmisle kao izgovor. Preporučujem i ostalima da se požale, možda se smiluju da svima puste istu ponudu, ako ih budemo pritisli.
 
Poslao sam im mejl sa pitanjem zbog čega svi plaćamo istu cenu paketa, a imamo različitu tv ponudu, sa dosta manje HD kanala. Baš me zanima, šta će da izmisle kao izgovor. Preporučujem i ostalima da se požale, možda se smiluju da svima puste istu ponudu, ako ih budemo pritisli.
Vezano za kanale, operater je dužan da ispuni minimalni ugovoren broj kanala i minimalni ugovoreni broj HD kanala. Mislim da niko nema manje, ali je činjenica da ima nas koji imamo mnogo više. Verovatno će ti odgovoriti da će ponuda biti usklađena u nekom budućem periodu.

Mislim, ko je vama kriv što nemate TV Caribrod a kamoli kao ja, Caribrod HD!
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
ubačen kanal PRVA TV CG (nije u hd-u).......ex RV-Borča
 
Operator ti je konfigurisao Wi-Fi i "zaključao" ruter? I ti ne možeš da upravljaš svojom privatnom mrežom, da podesiš nivo zaštite, filtriranje, u krajnjem slučaju da isključiš Wi-Fi?

bas tako zalosno...........neka daju ne administratorsku, vec korisnicku sifru za ova sitna podesavanja....glupo je da ih zovem da mi na pr. iskljuce wifi.......pa da ih cekam dan dva kad mi treba da ga ukljuce.....smesno .............mislim da ce to da uvide i daju korisnicima ogranicen pristup ruteru
 
zasto su onemogucili pristup ruteru......nesto pominju zbog optike.......nerazumem
 
Ako ima neko da mi odgovori na pitanje:
Da li ima razlike tj. da li se primeti razlika u brzini u surfovanju, strimingu, gledanju jutjuba, kuckanju poruka preko vibera, watsappa, messengera, gledanje preko kamere sa tih istih messengera, blejanje na fejsu, instagramu, snepu, gledanje tv-a preko raznih aplikacija tipa eon, orion, supernova, i svega ostalog što može da se radi na internetu preko wi-fija na mobilnom telefonu ili tabletu kada imaš brzinu od 60 megabita i kad imaš brzinu od 300 megabita?
Napominjem još jednom važi za mobilne telefone i tablete jer se ti uređaji najviše koriste (zanemarimo lap-top)
 
Poslednja izmena:
Na kojoj frekvenciji, poziciji?

674 MhZ......6900kS/s......QAM-256.....ne znam na kojoj je poziji po lcnu- jer sam ja to isključio i skenira mi bez lcn-a....ubačen je na poziciji gde je bio kanal BK TV
 
bas tako zalosno...........neka daju ne administratorsku, vec korisnicku sifru za ova sitna podesavanja....glupo je da ih zovem da mi na pr. iskljuce wifi.......pa da ih cekam dan dva kad mi treba da ga ukljuce.....smesno .............mislim da ce to da uvide i daju korisnicima ogranicen pristup ruteru
Imaš dugme za gašenje wifi na boku rutera.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ako ima neko da mi odgovori na pitanje:
Da li ima razlike tj. da li se primeti razlika u brzini u surfovanju, strimingu, gledanju jutjuba, kuckanju poruka preko vibera, watsappa, messengera, gledanje preko kamere sa tih istih messengera, blejanje na fejsu, instagramu, snepu, gledanje tv-a preko raznih aplikacija tipa eon, orion, supernova, i svega ostalog što može da se radi na internetu preko wi-fija na mobilnom telefonu ili tabletu kada imaš brzinu od 60 megabita i kad imaš brzinu od 300 megabita?
Napominjem još jednom važi za mobilne telefone i tablete jer se ti uređaji najviše koriste (zanemarimo lap-top)
Zavisi od telefona, tj. od kvaliteta ugrađene wifi antene. Ja imam paket 120/15 moj telefon meri 35mbs dok ženin 100mbs, tako da se ipak oseti u radu. Takođe, ukoliko je povezan veći broj uređaja naravno da će veća obrzini omogućiti i veći protok po poedinačnom uređaju. Dakle nije isto ako 5 telefona kačiš na 60mbs i 300 mbs.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno