Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@vladazupa Ok to, hvala.... mislio sam na Telekom/MTS/Supernova ?

kod mene je danima situacija, nazimenicno jedan dan Ima HRT1, a nema HRT 2... trenutno imam HRT2, evo zena mi kaze da je vec par dana samo HRT2 !
 
Poslednja izmena:
(Gronet) HRT 1 radi samo kada je Dnevnik. HRT2 nisam video od kada je najavljeno da izbacuju Cinestar.
 
Cinestar kanali prestaju da se emituju na supernovi od 1.1 2022god,a na forumima sam procitao da pored HRT kanala ugasice jos neke kanale.
 
I Apollon, a zna se da je Apollon bog kućne zabave... 😁
 
(Gronet) HRT 1 radi samo kada je Dnevnik. HRT2 nisam video od kada je najavljeno da izbacuju Cinestar.
Evo sada rade i HRT 1 i HRT 2 (takođe Supernova bivši Gronet)
HHmmm, kao da prate ovaj forum!;):)
 
Trenutno rade i na bivši Kopernikus, danas nisu radili.
 
Vratili su HRT-ove, ali su opet zajebali kvalitet slike na svim kanalima !!! razlika je od sinoc, RTS je losija slika i zvuk(tisi) da l su opet menjali codec na tom glavnom mux-u, ko zna ?!!
 
Imam problem sa move uredjajem,ne znam tacno od kad jer nisam koristio tv i nisam na toj lokaciji,ali izgleda da je roditeljska zastita stavljena na ono 0 godina i sada kada je na bilo kom kanalu neki sadrzaj sto nije za sve uzraste, znaci sve one kategorije 12,16,18 je zakljucano i trazi pin, a kada se ukuca pin kaze da je kanal zakljucan, znaci bilo koji sadrzaj koji nije za decu na bilo kom kanalu. Kada odem u podesavanja da promenim da stavim na +18 ukucam i 0000 i 1234 i 1111 neki kod prihvati neki ne ali ostane uvek na 0 godina, resetovao i na fabricka podesavanja i isto. Zvao podrsku al od njih slaba vajda.S tim da niko nije prethodno cackao po podesavanjima pa da smo sami zeznuli. Ima li neko ideju.
Promenio si rating na mobilnoj aplikaciji. Udji na aplikaciju i vrati na 18.
 
ne znam stvarno sta mogu da urade da zakrpe rupu sa cinestar kanalima?
Ja moram da pitam cisto informativno: u cemu je fora sa cinestar kanalima, za koje nismo culi do sada a sada su presudni za raskid ugovora?
 
I SBB ima sve pinkove kanale.

ne znam stvarno sta mogu da urade da zakrpe rupu sa cinestar kanalima?

Koja tu alternativa moze da bude?
takodje i HRT, ja licno ne gledam ali znam da mnogi gledaju.
Alternativa je da otkupe prava (novije i kvalitetnije filmove) i naprave svoja 9-10 filmska kanala, 1-2 premium, ostalo tematski, naravno u HD i da ne mesaju kao na superstartu domace filmove i serije sa stranom proukcijom. Za to 1-2 posebna kanala.
Po meni su nezavisno od Cinestar to od starta trebali da urade. Naravno ako vrte slicno i ponasaju se kao zeljko onda... dupli pink sigurno nikom ne treba.
Sve to moze lako i lepo da se realizuje...
 
Poslednja izmena od urednika:
Ja moram da pitam cisto informativno: u cemu je fora sa cinestar kanalima, za koje nismo culi do sada a sada su presudni za raskid ugovora?

kako mislis "nismo culi do sada"?
Od kad su Cinestar u ponudi?
Ako sam dobro procitao na forumu i upamtio, neko napisa od 2019. a D.L. je pre togao otišao u pečalbu s porodicom.
On nije čuo a polovina onih koji kukaju za "C" kanalima ih nije ni gledala...

Sve u svemu ima 2g ne gledam ni filmove na tv vec skinem sto mi se gleda ili sto se preporuci ovde na forumu u fimskoj temi, retko upadnem u neki film ili seriju pa odpratim deo ili jos redje do kraja.

Prakticno bi mogli sve da ih ugase sem onih gde se domace resije i filmovi (novi) emituju.
 
ne gledas, a komentarises? :rolleyes:
da gledas znao bi da vecinu evropskih filmova ne mozes da skines, i ako mozes neces naci prevod.
Vecina francuskih filmova je na cinestaru, e sad ako znas francusko, spanski, i italijanski skidam kapu.
HBO i netflix produkcije ima na svakom cosku za to i ne treba poseban kanal a narocito ne treba pretplata.
 
kako mislis "nismo culi do sada"?
Nisam video da se ranije nesto extra spominju na forumu a sada vidim "dramu" koju neki udaraju zbog toga kao da ukidaju srpsku ligu.
Naravno, ne mislim na tebe da ne bude zabune, citirao sam ti post kao osnovu za pitanje.
 
Nisam video da se ranije nesto extra spominju na forumu a sada vidim "dramu" koju neki udaraju zbog toga kao da ukidaju srpsku ligu.
Naravno, ne mislim na tebe da ne bude zabune, citirao sam ti post kao osnovu za pitanje.
A da oni nama ostave mesecnu pretplatu i kanale sa nacionalnom frekvencijom, za ostalo cemo se snalaziti po internetu. Jel ti to zvuci ok?
 
Najbolje da ostave samo rts,pink,hepi i da im se daje novac.:rolleyes:
Na žalost nekima je to sasvim dovoljno.

CineStar ima odličnu ponudu filmova, koje možeš takođe pogledati u njihovom video klubu. Šteta je da su vam uskratili taj kanal, ja pored HBO i Netflixa obavezno pogledam šta se nudi i na CineStaru a može se itekako naći.
 
Nisam video da se ranije nesto extra spominju na forumu a sada vidim "dramu" koju neki udaraju zbog toga kao da ukidaju srpsku ligu.
Naravno, ne mislim na tebe da ne bude zabune, citirao sam ti post kao osnovu
Jesi moderator, ali si i ti "bežao sa časova"
Ti kanali su se pominjali i digla se "drama" kada je iz supernove bio izbačen kanal Cinestar 2 HD
isto su se pominjali kada smo tražili da budu ubačeni u ponudi supernove kanali Cinestar premijere 1 i 2.
Meni lično su ti kanali najbolji što se tiče filmskih kanala, i žao mi je što odlaze iz supernove
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno