Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uspeo sam da pristupim aplikacijama u boxu. Ubacio flash sa filmovima i pustio video preko nekog instaliranog playera.
Hteo bih da probam da instaliram neku aplikaciju. Da li je android TV ili običan OS u pitanju? Deluje mi kao običan.
 
Zanima me jel vi nagadjate da ce zatamne HRT 2 ili imate pouzdane informacije. Po tome trebali su i LS da zatamne pa nisu , ustvari ja nesto i nisam primetio za HRT zatamnjuje emisije . . . . (Mislim na SN-i)
 
Ovo je ipak veliko takmicenje i UnitedMedia ce sigurno zahtevati da se HRT zatamni, jer oni jedini imaju prava prenosa u Srbiji.
 
Ne zatamnjuje Hrt vec kablovski operateri koji imaju u ponudi Hrt a na zahtev nosioca prava na emitovanje u srb, u ovom slucaju UM koja ima otkupljena prava za EP i pusta prenose na sbb kablovskoj na novaS i Nova sport kanalima ili kojim već bude...
 
Ne zatamnjuje Hrt vec kablovski operateri koji imaju u ponudi Hrt a na zahtev nosioca prava na emitovanje u srb, u ovom slucaju UM koja ima otkupljena prava za EP i pusta prenose na sbb kablovskoj na novaS i Nova sport kanalima ili kojim već bude...
Znači pola Srbije neće gledati utakmice... 🍺🍟
 
Ja sam takođe treći put od kako koristim TV po tvom morao da ih zovem da mi pobrišu istoriju povezivanja zbog update-ovanja browser-a. Pošto vidim da je dosta Vas imalo problema da prati TV po tvom preko Browser-a nakon njihovog ažuriranja, interesuje me na koji email mogu direktno da se šalju primedbe i predlozi? Takođe, ako je neko voljan da oformi online peticiju sa zahtevom da nam se omogući preko korisničkog naloga ili aplikacije, ne samo brisanje Android uređaja već i pristup Supernovaott.rs sajtu preko pretraživača?
Možda je ovo glup predlog ili neostvariv ali rekoh da pitam ipak, možda postoji neka opcija.

Pozdrav svima, hvala
 
Samo ovo da napišem u vezi zatamnjivanja: sve zavisi koja verzija kanala je u u ponudi.

Ako je zemaljska verzija onda je do operatera jer taj kanal nije ni namenjen da se gleda van matične države. Dakle, kanal nije kriv ako se desi povreda prava za neku teritoriju.

Ako je satelitska FTA verzija onda je do kanala da zatamni sliku, ovo možemo da vidimo na primeru Rai-ja koji redovno bude zatamnjen na satelitu kada ide Kup Italije, samim tim i na Supernovi. HRT ostane otključan tokom Lš jer HRT neće da zatamnjuje svoj zemaljski kanal a ove iz Supernove nije briga jer Arena ima prava. Kao što su ostali napisali, UM će sigurno da kontroliše i da zahteva da ovi iz Supernove poštuju zahtev.
 
Palo sada opet ažuriranje "move" uređaja v 20210225 i sada radi kao što je i radio nema bagova i mema greške
Sam ti rekao juce u postu da ne vredi da se cimas. Kao da sam znao , opet apdejt , pa opet apdejt , dva puta za tri sata. Opusteno :) Sad je onako kako treba da bude i kako je dobro radio od recimo 2 juna 2021. a apdejt ovaj zadnji je 22 05 2021 , bar kod mene , taj je najbolje radio.
 
Poserem ti se u Supernovu i hiljadito ažuriranje za nedelju dana. Samo jednom je bilo bolje posle ažuriranja, svaki sledeći put sve gore i gore. Bem ti partijske inženjere nesposobne.
 

Prilozi

  • IMG_20210609_180744.jpg
    IMG_20210609_180744.jpg
    119.3 KB · Pregleda: 36
  • IMG_20210609_180744.jpg
    IMG_20210609_180744.jpg
    119.3 KB · Pregleda: 36
Koliko vas se zali na move box to je zabrinjavajuce.
Moraju pod hitno da rese te uredjaje ili da ih vise ne dele.

I potpuno je nejasno sta nije u redu ako imaju amlogic s905x3 da ne mogu da naprave ispravan softver.
 
Koliko vas se zali na move box to je zabrinjavajuce.
Moraju pod hitno da rese te uredjaje ili da ih vise ne dele.

I potpuno je nejasno sta nije u redu ako imaju amlogic s905x3 da ne mogu da naprave ispravan softver.
Nije u redu to što koriste svoj softver ili launčer kako ga već ko naziva. Koji ima očigledno nedostatke. Da je kao (eon box) da su mu ostavili normalan android i da se samo ubaci aplikacija osećam da ne bi bilo tih problema. Još bi mogli i HBOGO da instaliramo.
 
Kad Orion ima "Android TV" aplikaciju, a mi nemamo, sramota... 🍺☕ I posle da kupim pametan tv da bi mu kačio box. Koja je to logika.
 
Uspeo sam da instaliram Kodi, pokrenuo i radi. Eon takođe ali kada sam ga pokrenuo dobijam poruku da nije podržan uređaj.

E sad ne znam koji sam skinuo eon, dal je zbog verzije. Da li znate koja je koja verzija za android TV a koja za mobilni?

Da se nadovezem, uspeo sam da nađem eon za android TV i sve radi.
 
Poslednja izmena:
Da li bi bilo efekta da zovem smrdljivu Supernovu i tražim da mi zamene Move box zbog ove muke oko vraćanja emisija?
I najiskreniji savet svakome kome je i jedan gram palo na pamet da iz SBB-a pređe u Supernovu da ako treba nek plaćaju 28.999 dinara mesečno SBB-u pre nego 1 din Supernovoj, jer će onih 28.998 dinara koje su uštedeli prelaksom kod ovih amatera da potroše na bensedine i bromazepame zbog nerviranja. Stvarno bruka koliko su nesposobni u Supernovoj.
Ja sam se prevario, povukla me cena od 1 din i prešao iz SBB u Supernovu, imam još jedno 6 meseci po dinar, ali sledećeg meseca prelazim SBB EON cenovnu tarifu sa utrošenim antidepresivima... 🤣 Šala naravno ali zaista sam se pokajao - ZAISTA !!!
 
Ne rade tv kanali ni na tv-u sa CI karticom ni na "move" uređaju, opet nešto majstorišu, ex AVcom- stari grad.
Proradilo nakon 20 min. Izgleda portir opet kuvao kaficu ☕☕ kako reče kolega.
 
Poslednja izmena:
Ne rade tv kanali ni na tv-u sa CI karticom ni na "move" uređaju, opet nešto majstorišu, ex AVcom- stari grad.
Proradilo nakon 20 min. Izgleda portir opet kuvao kaficu ☕☕ kako reče kolega.
Ni kod mene sinoć nije radilo.Samo crna slika.Ne znam samo kad je došla kasnije .Dal je potrajalo.Ex-RV
Voždovac
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno