Šta je novo?

Supernova (2024)

Pogledaj sta su ti sve naplatili, ako imaš Box4 Crveni i imaš 3 box-a koje koristiš nakon migracije taj treći naplaćuju nekad 150 dinara a nekad 300,kako kome i koga sisaju, ako koristiš gledaj unazad i on se naplaćuje naknadno 100 dinara. Pogledaj detalje računa i videćeš šta su ti sve naplatili.
Vi ljudi mesate termine. Kod SN nema box paketa to su MTS paleti. Drugo kod SN se premotavanje ne naplacuje. Ovo je tema za Supernovu
 
Zar racune vise postar ne raznosi?
Kako gde. Negde se u nedostatku kadrova angažuju privatnici.
Stizaće ti računi i dalje ako te to brine, osim ako se nisi opredelio da ti dolaze u elektronskom obliku.
Nemoj da te zbunjuju ostali članovi Bencha, neće papirne račune jer su ekološki nastrojeni i žele da što više šuma očuvaju.
 
To sam i rekao.
 
Šta se sad može izboksovati za nove korisnike na optici? Ima li neko da je skoro potpisivao ugovor? Zanima me televizija + internet. Hvala.
 
Istekao mi ugovor za opticki net pre par meseci, plaćao sam 2k din. Planirao sam da ostanem na istom, bez UO. Tih 2000 rsd je za 2,3 meseca došlo na 3349 rsd.
Ima li smisla uzeti Super Plan 2 M za isti skoro iznos (3349) ali sa 11 meseci popusta 50%, iako mi ne treba TV? U zbiru na 24 meseca mi deluje povoljnije u odnosu na uzimanje samo neta.
Inace od nedavno imam i SBB optiku u ulici, ali oni nemaju u ponudi samo net.
 
Istekao mi ugovor za opticki net pre par meseci, plaćao sam 2k din. Planirao sam da ostanem na istom, bez UO. Tih 2000 rsd je za 2,3 meseca došlo na 3349 rsd.
Ima li smisla uzeti Super Plan 2 M za isti skoro iznos (3349) ali sa 11 meseci popusta 50%, iako mi ne treba TV? U zbiru na 24 meseca mi deluje povoljnije u odnosu na uzimanje samo neta.
Inace od nedavno imam i SBB optiku u ulici, ali oni nemaju u ponudi samo net.
sbb optika dosta njih kazu da je dobra
lik placa 3.700 paket + 1000din 1GBPS dodatni znaci 4700 , brzina mu je dobra i sve mu je full ALI uvek postoji ali ! kod prijatelja moraju svake godine da mu menjaju pojacivac inace neradi kako treba.
 
Išao sam do šaltera da pitam o čemu se radi i dobio odgovor. U aprilu je stigao manji-uvećani iznos jer su pola marta obračunali po starom a pola po novom, april je uračunat kompletno po novom, tako da je uvećanje 550 din. Od starta su mts i Supernova jedno te isto, mts ruteri i oprema, isti šalter za mts i Supernovu odavno. Ne zalazim u opšte u tu muljažu, ali je red bio podugačak i ispred mene i iza mene i svi su došli iz istog razloga kao i ja. Svima je rečeno isto, napisaću žalbu ali od toga nema ništa, ko ne želi dalju saradnju neka raskine ugovor (dobili ste obaveštenje o tome uz račun - ne znam samo kada). Razlog povećanja je taj što su svi povećali cenu usluga. Meni je sada ta najniža cena kablovska + net = 3.399 din. a ako hoću samo net. onda je minimalno 2.300 din. i to je to.
 
Da li su posle migracije na nove pakete povecane brzine interneta ili samo cene? Danima sa njima polemisem oko toga nikako da dobijem konkretan odgovor. Meni na racunu pise 150/10 a brzina mi je i dalje 100/10. Bili cak i tehnicari da provere ruter. Znam da je tu kljucno ono do. Kakva su vasa iskustva?
 
Kakav ti je kabl mrežni? Sa 4 ili 8 provodnika?
 
U mom slučaju vršena je migracija najpre prošle godine pri potpisivanju novog ugovora, sada opet migracija na novi paket a brzina interneta veze nema ni sa onim što piše u prvom ugovoru pre prve migracije. Kao što reče jedan klinac kod mene, povećavaju cene a internet sve lošiji.
 
Kakav ti je kabl mrežni? Sa 4 ili 8 provodnika?
Do kabla je bilo. Nisam neki ekspert za koblove ali zahvaljujuci tvom postu malo sam se informisao. U pitanju je bio stariji kabal i na njemu je brzina isla do 100, na novijem 150. Na to su trebali njihovi tehnicari da mi ukazu jer ja ne mogu sve da znam. Veca je korist od ovog foruma nego od njihove tehnicke podrske.
U mom slučaju vršena je migracija najpre prošle godine pri potpisivanju novog ugovora, sada opet migracija na novi paket a brzina interneta veze nema ni sa onim što piše u prvom ugovoru pre prve migracije. Kao što reče jedan klinac kod mene, povećavaju cene a internet sve lošiji.
Kod mene je u momslucaju bilo do kabla. Sto ne menja cinjenicu da im je poslovna politika uzasna.
 
U mom slučaju vršena je migracija najpre prošle godine pri potpisivanju novog ugovora, sada opet migracija na novi paket a brzina interneta veze nema ni sa onim što piše u prvom ugovoru pre prve migracije. Kao što reče jedan klinac kod mene, povećavaju cene a internet sve lošiji.
:D ma jok ce povecaju internet i da smanje cenu xD hahahahaha , brt uvek ce ici gore cena brzina dole
 
Da li su posle migracije na nove pakete povecane brzine interneta ili samo cene? Danima sa njima polemisem oko toga nikako da dobijem konkretan odgovor. Meni na racunu pise 150/10 a brzina mi je i dalje 100/10. Bili cak i tehnicari da provere ruter. Znam da je tu kljucno ono do. Kakva su vasa iskustva?
Meni je cena ostala stara, a brzina povećana, coax... Internet i tv.
Paket je onaj maksimalni. Super plan 2XL
 
nije lose bitno da radi posao da ne prekida
Ja ne znam ni šta je to "prekidi" besprekorno radi, plus statička IP adresa. Evo i račun da ne misli niko da plaćam više, svi znate da se statička plaća.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240512-080402.png
    Screenshot_20240512-080402.png
    60.2 KB · Pregleda: 81
i ja sam na 2XL ali stari paket do 350mbps stara cena paketa do jula meseca

 
Svako vece oko 21h u celoj okolini puca net i svaki put u slicno vreme i vrati se tek posle sat-dva... Zvao sam ih vise puta, dolazili su i nikako da rese problem. Jedan od tehnicara je rekao da neko u okolini mozda ometa net i da bi trebalo kada nestane tada da dodju..... Zna li neko sta moze biti i da li je neko imao slican problem???
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno