Šta je novo?

Supernova (2024)

akviziter mi rece da je pomereno za dva meseca sad
 
  • Like
Reagovanja: uji
Онда бих морао да проверим то у пословници? Јел они то виде некако у систему или?
 
da vidi se u sistemu
 
Kad istekne UO posle 2 godine, jel se racuna to kao raskid ugovora?
Da li posle toga kad prodje 2 meseca (tokom kojih nastavis da placas onu visu cenu paketa van ugovora) imas ta prava kao novi korisnik ili mora nesto zvanicno jos da se raskida
 
Moraš da otlažeš uslugu potpuno i da je ne koristiš dva meseca, pa tek onda da se prijaviš kao nov korisnik.
 
Мени сад другар који ради у МТС-у рече да је месец дана рок...
 
sad procita korisnika pod

lelekom to Telekom? :D se lazno prestavlja i cita nas forum​

Bio sam maksimalno korektan dokle god su imali sta da ponude u nadi da ce optika "uskoro" .. No kad sam dobio odgovor da je u planu "u tri faze" (sta god to znacilo) i posle najave promene cena, i ja sam podneo zahtev za kraj saradnje. Nakon sto me niko nije kontaktirao za tih 30dana i samo iskljucili sve usluge.. Kontaktirao sam cenjenog clana Naci-ja i ekipa je narednog dana odradila sve max korektno. U roku od 7 dana vratio sam opremu u MTS i to bi billo to..
 
Bio sam maksimalno korektan dokle god su imali sta da ponude u nadi da ce optika "uskoro" .. No kad sam dobio odgovor da je u planu "u tri faze" (sta god to znacilo) i posle najave promene cena, i ja sam podneo zahtev za kraj saradnje. Nakon sto me niko nije kontaktirao za tih 30dana i samo iskljucili sve usluge.. Kontaktirao sam cenjenog clana Naci-ja i ekipa je narednog dana odradila sve max korektno. U roku od 7 dana vratio sam opremu u MTS i to bi billo to..
nama su sve za 1 dan
 
zbog toga ja nisam ni pristao
na 200/100mb + televizorija za 2.599 kao tv besplatno samo net da placam

bas zbog toga.
 
Vidite , a ja dok sam bio kod SN meni TV bio izvanredan , a NET katastrofa . Bio sam povezan preko koaxa .
Sve zavisi od toga gde zivis - koji kraj . Nisu uniformni .
 
Kod mene u petak dolaze da montiraju optiku,preporuka za neki ruter da trazim ili za optiku svima daju isti?
 
Kod mene u petak dolaze da montiraju optiku,preporuka za neki ruter da trazim ili za optiku svima daju isti?
ja sam dobio ZTE F680 1 port mu je GIGABAJTNI svi ostlai su 100mb wi fi 2.4 radi ok 5ghz radi isto savrseno nema problema sa signalom i gubljenjem
Jos nesto da vam kazem
Ako komsiji dovedu optiku i za vas nema opcija tj nema kabla i kazu vi nema te mogucnost zbog broj ogranicenja ili sta god da vam kazu

Samo kazi te da izvuku zicu iz te iste optike i vama pruze , to su meni uradili jel su rekli nema mogucnosti prvo ,i onda kad sam ja reko pa meni 1 tehnicar moze rkeo izvuce se zica i samo se meni kao prouzi kabel ovamo to su odradili bez problema radi net bez ikakvog prekidanja
 
wi-fi mi nije bitan,bitno mi da je stabilan da ne gubi konekciju i slicno.Jel taj njihov move smart box moze da radi bez interneta?Pitam zato sto dok sam bio na sbb,imao sam neki eon box koji nije radio ako lan kabal nije ubacen u njega.
 
wi-fi mi nije bitan,bitno mi da je stabilan da ne gubi konekciju i slicno.Jel taj njihov move smart box moze da radi bez interneta?Pitam zato sto dok sam bio na sbb,imao sam neki eon box koji nije radio ako lan kabal nije ubacen u njega.
za to ne znam ja imam samo net
 
Može da radi, ali onda nema mogućnost vraćanja/pauziranja programa, epg-a, video kluba itd...
 
To mi je bilo bitno,jer ovaj eon aj sto crpi net dok neko gleda tv,vec sto kasni slika.Bio na mobu i pricam sa drugarom i gledao tekmu,drugar kaze auuu kakav gol,a kod mene tek posle 30 sekundi gol.
 
Ma ovo mi bilo jos i vise mozda,znaci Stream sam gledao klasicni.
 
ne znam kakav problem sto ima strim 30 sec ili 10 sec , jel ne koci? ne koci da koci rekli bi eto koci bitno da radi .
 
Digli mi net na 200 sa 120...
 
Jedini IPTV servis koji ne kasni 15-20-30 sekundi je mts Iris jer koristi IP multicast saobraćaj za razliku od drugih koji su OTT servisi preko klasičnog HTTP-a.
 
Каже ми овај другар да су променили, ко је због миграције раскинуо УО, после 3 месеца тек може као нови корисник...
 
zar je bitno što strim kasni 10, 20, 30 sekundi.....al vi gledate u sitna crevca.....ccccccc
koga zabole zub što je na eonu ovako na supernovu ovako, na iptv mts kako treba, dvbc pa ne valja nikako, ott bla bla bla bla bla
ćuti i gledaj tv ako ti se uopšte gleda
 
Nazad
Vrh Dno