Šta je novo?

Strike Suit Zero PAX (!!!!!!!!!!!!!)

MAD_MUzzY

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
09.10.2000
Poruke
6,052
Poena
800
[YOUTUBE]gS50TK_Eqxk[/YOUTUBE]


DA! DA!!! DA!!DA!!!!
Upiskicui se u gace!!! DAAA!!! Napokono nesto sto lici na StarLancer! DAAAAAA!!!! :cigar::cigar::zgran::zgran:

Must-pre-oreder-now-must-not-miss-this-online!!!


joj, ovo i Hawken i moze da sa desi kraj sveta :D
 
ovo extra izgleda!
 
StarLancer + FreeSpace 2 esque przenje izmedju kapitalaca + mecha + Paul Ruskay = :smoke:
 
ima malo smeka homeworlda malo i zbog muzike, ali nekako previse sve bljesti boje deluju prenaglaseno, a i cemu ona transformacija broda... dizajn je malo vise "japanski" ali epske bitke u svemiru, moze dizajn da bude i bugarski ;)
 
Vuče na Robotech.
Malo mi deluje previše kao arkadica, al' videćemo. Malo toga o samoj mehanici igre može da se zaključi iz ovog teaser-a.
 
Lepo izgleda al nema nista bez Freelancera
 
Vuče na Robotech.
Malo mi deluje previše kao arkadica, al' videćemo. Malo toga o samoj mehanici igre može da se zaključi iz ovog teaser-a.

Ih, kad bi bio pravi Robotech... Gde bi bio kraj sreci!
 
Nekako sam izgubio veru u igre ovog tipa...
 
Ih, kad bi bio pravi Robotech... Gde bi bio kraj sreci!

Potpuno se slazem... :) Ne znam samo sto toliko odbijaju da ga naprave na PC-u... Inace, ovo izgleda najpribliznije tome u ponudi, a izgleda lepo :) Nadam se da ce svi brodovi koje igrac moze da korsiti moci da se transformisu :) Mozda i Robotech mod padne kasnije za ovo :D
 
Probao danas, igrao nekih sat dva. Podseća na neku kombinaciju Freelancer/Freespace/Homeworld. Šta znam nisam nešto zadovoljan, kapiram da je ovo low budget kickstarter projekat, ali nznm nekako je to moglo bolje da se uradi. Do trenutka kad se dobija Strike Suit igra najviše liči na standarni Starlancer/Freelancer/Generic space shooter clon i nije loša, ali sam Strike Suit me je malo razočarao po meni su kontrole nekako traljavo rešene nznm da li bi bilo bolje na džojstiku, ali ovako nisam nešto zadovoljan.
 
Ja sam igrao nesto malo sinoc, u sustini ako nema nesto bolje, nije ni ovo lose da se ubije vreme, ali za sad nista spektakularno.
 
I ja sam igrao malo sinoc :) NIsta posebno, od Freelancera nijednu svemirsku simulaciju nisam igrao... sta znam, nekako prazno...
 
Ovo je valjda multi naslov.
 
Sta god da je, uzas je.
U letecem modu jos je i kul. Osecaj tezine je tu, nije sve ko kraton. Al' kad se prebacis u suite mod... Odose i kontrole i akcija i sve u pm. Plus je potpuno nepotreban mod cim otkljucas malo jace oruzije.
 
mnogo se teško leti, čudne su komande
 
Meni su ok komande, nemam problema ni kada vozim letelicu ni robota. Ima par stvari koje mi smetaju, jedna je los hud. Kada odaberem najblizu metu iste mi je boje strelica od ostalih meta i od te, samo se razlikuju u velicini. Cesto se pogubim, nemam pojma koga jurim. A posto su misije malo zajebanije i u nekima je potrebno da se brzo unisti nesto dok ja vidim gde je to prodje brzi voz.

Ali ne zalim para. Samo mi je zao sto nije bilo neceg slicnog dok sam bio klinac jer sam odrastao na Robotech/Macross crtanim filmovima.
 
Nazad
Vrh Dno