Šta je novo?

Stremio

Aha ok, probao sam i serviio za media share server i ok je ali prevodi nemaju kvacice tj na odredjenim slovima. Da li je to moguce resiti preko servera ili mora direkt na tv-u?
 
Da li je još neko ove zadnje dve večeri oko ponoći imao problema sa Stremiom? Neće da pronađe strimove za seriju ili film, sem ako ih ranije nije tražio, a i tada neće da ih pusti sem ako ste već puštali ranije pa imate u Debrid searchu? I da, ne sinhonizuje Debrid search na svim uređajima. Na PC- ju imam jedne rezultate pretraživanja, a na Yettel boxu druge.
 
Da ja sam imao bas to nocas.
Mislio da je do mene resetovao ruter, shield, sa vpn svasta nesto i nece.
Sad radi normalno.
 
Имао сам и ја проблем синоћ, али могуће да је проблем до нета(супер нова), пошто сам приметио и на лаптопу да је све радило килаво.
 
Problem je sa torrentiom, već dva tri dana zaredom, instalirajte si dodatne addone koji rade sa RD, orion,mediafusion,debrid search(samo za user cloud)
 
Kako se instalira ovaj Medifusion addon? Kada ga konfigurišem i kliknem na instal ništa se ne dešava.
 
Problem je bio samo sa torrentiom drugi put u par dana.
 
Problem je sa torrentiom, već dva tri dana zaredom, instalirajte si dodatne addone koji rade sa RD, orion,mediafusion,debrid search(samo za user cloud)
Problem jeste sa torrentiom samo ne razumem tvoju izjavu "dodatne addone koji rade sa RD" ne rade oni sa RD nego su isto ko RD i placaju se ili imaju neki limit.
Nama treba backup addon koji je ko Torrentio i radi sa RDa ne zamena za RD. (sem ako se ispostavi da je RD puko).
 
Problem jeste sa torrentiom samo ne razumem tvoju izjavu "dodatne addone koji rade sa RD" ne rade oni sa RD nego su isto ko RD i placaju se ili imaju neki limit.
Nama treba backup addon koji je ko Torrentio i radi sa RDa ne zamena za RD. (sem ako se ispostavi da je RD puko).
Ne nego rade sa RD nalogom, lepo je napisao čovek. Orion, Torrentio, Medifusion. Ako imate plaćen premium RD nalog u njih unosite API token ili ih autorizujete na RD nalogu, kako kod koga. Torrentio je najbolji do sada jer nema ograničenja, Orion ima neki dnevni limit u broju linkova koje pronađe a Mediafusion iz nekog razloga ne može da se konfiguriše.
 
Problem jeste sa torrentiom samo ne razumem tvoju izjavu "dodatne addone koji rade sa RD" ne rade oni sa RD nego su isto ko RD i placaju se ili imaju neki limit.
Nama treba backup addon koji je ko Torrentio i radi sa RDa ne zamena za RD. (sem ako se ispostavi da je RD puko).
na temelju čega si ti to zaključio, evo ti opet šta sam napisao:
"Problem je sa torrentiom, već dva tri dana zaredom, instalirajte si dodatne addone koji rade sa RD, orion,mediafusion,debrid search(samo za user cloud)"
ovi koje sam naveo su baš to, zamjena za torentio a ne za RD, pa napisao sam da rade sa RD i ne, nije puko RD nego torrentio, priznali i sami, imaju problem sa serverom,keširanjem linkova itd. da ne davim sad tu sa tim i ništa se ne plaća(orion se može platiti inače ima limit 100 linkova na 24h)
Orion ima neki dnevni limit u broju linkova koje pronađe a Mediafusion iz nekog razloga ne može da se konfiguriše.
orion se može staviti da povlači manje linkova(ja sam stavio 2) pa je tako u principu dosta tih 100 za jedan dan, mediafusion meni radi, jedino što ne uspije povući za svaki naslov i dosta je spor, torrentio je daleko najbolji ali eto,počeo je raditi probleme... di ti nastaje problem sa konfiguracijom mediafusiona?
 
Nije ni vazno ali na osnovu toga sto si napisao " instalirajte si dodatne addone koji rade sa RD,"
Ne postoje addoni koji rade sa RD sem Torrentia kolko ja znam ti si naveo konkurentske servise.
Ili i ako jesu vezani za RD placaju se ili su prespori. Dok Debrid znam da je servis ko i RD.
 
Nije ni vazno ali na osnovu toga sto si napisao " instalirajte si dodatne addone koji rade sa RD,"
Ne postoje addoni koji rade sa RD sem Torrentia kolko ja znam ti si naveo konkurentske servise.
Ili i ako jesu vezani za RD placaju se ili su prespori.
Nisu konkurentski servisi, mada Orion ima čini mi se i tu opciju ,ali svakako radi sa RD nalogom, proguglaj. Kada hoću da konfigurišem mediafusion ,izaberem kataloge, unesem Api token sa RD-a, i kliknem install ništa se ne dešava.
 
Nije ni vazno ali na osnovu toga sto si napisao " instalirajte si dodatne addone koji rade sa RD,"
Ne postoje addoni koji rade sa RD sem Torrentia kolko ja znam ti si naveo konkurentske servise.
Ili i ako jesu vezani za RD placaju se ili su prespori. Dok Debrid znam da je servis ko i RD.
postoje i to su upravo ovi koje sam naveo a ovo sve ostalo što pričaš fantaziraš, koji mrtvi debrid,napisao sam debrid search, to je addon koji pretražuje tvoj cloud pa isto može poslužiti dok torrentio ne radi, orion se može koristiti kao free servis i radi dobro,kao što ti je rekao čovjek prije mene proguglaj ako ne vjeruješ
Kada hoću da konfigurišem mediafusion ,izaberem kataloge, unesem Api token sa RD-a, i kliknem install ništa se ne dešava.
sad sam probao i meni više ne radi, ni konfiguracija niti addon, mislio sam da možda imaš link za staru verziju ali ni nova više ne radi,mislio sam da je samo spor ali ne vraća više linkove,još jutros mi je radio, znači ostaje za sada samo orion i debrid search kao alternative
 
Zato je kodi majka mara za Stremio koji je bio zakucan ovih par dana. Na kraju krajeva najmanji problem da se doda nešto ručno na cloud preko Unchained aplikacije i gleda se dok se ne povrati.
 
Zato je kodi majka mara za Stremio koji je bio zakucan ovih par dana. Na kraju krajeva najmanji problem da se doda nešto ručno na cloud preko Unchained aplikacije i gleda se dok se ne povrati.
Da ali postoji problem sa titlovima. Kada se gleda nešto iz sekcije Others- Real Debrid- Download ne nudi opciju za titlove. Samo ako to pronađe u Debrid searchu onda ima. Ali ne nalazi sve sa Real Debrid clouda u Debrid Searchu. Makar kod mene.
 
Zato je kodi majka mara za Stremio koji je bio zakucan ovih par dana. Na kraju krajeva najmanji problem da se doda nešto ručno na cloud preko Unchained aplikacije i gleda se dok se ne povrati.
Slažem se Kodi je King, a i Unchained aplikacija fino radi
 
Jeste Kodi dobar, ali previše koraka (u odnosu na Stremio) da bi se pustilo nešto. A i kvalitet slike je mnogo bolji na Stremiu kroz LG WebOS nego kroz kroz aplikaciju ( bilo Kodi bilo Stremio) na Android box-u. E sad me zanima kakav je prikaz na Tv-u sa Android ili Google tv operativnim sistemom.
 
20240114_225715.jpg
Није хтело, промених на други линк и код мене проради...
 
Imate na redditu, nešto se zeznulo pri migriranju torrentina na drugi server, pa u peak časovima dolazi do problema, dev radni na rešavanju...
 
Po meni mnogo prostije od Kodija je koristiti aplikacije koje pordrzavaju RD, necu da imenujem ali jedna ima veze sa pcelama.
 
Kada hoću da konfigurišem mediafusion ,izaberem kataloge, unesem Api token sa RD-a, i kliknem install ništa se ne dešava.
danas opet radi, probao maloprije,jedino što mu katalog nije bog zna kakav

evo jedno "poluautomatsko" rješenje kad je torrentio down, instalira se debrid search addon koji dohvaća linkove sa user clouda, na linku https://debridmediamanager.com se jednostavno može handlati svoj debrid cloud, preko searcha se nađe film/serija i klikne na strelice sa RD oznakom da se doda na cloud i bude dostupno preko stremia/debrid search addona
 
Hvala za Debridmediamanager, samo mi reci da li treba još nešto podesiti ili dodati jer mi ne izbacuje rezultate za neke nove serije u pretrazi.
 
Nazad
Vrh Dno