Šta je novo?

Stremio

što se tiče titlova.com, izgleda da se zapuni max broj konekcija na tom serveru di je hostan addon i to se obično dogodi iza 20.og u mjesecu,evo danas je 1. i sad radi jer se resetira svaki mjesec,ne mogu ništa tvrditi jer info nije iz prve ruke ali moglo bi biti da je problem definitivno u tome
 
titlovi.com addon nije bio dostupan za instalaciju iz community addons sigurno vec 10 dana, sad vidim da ga ponovo ima.
 
što se tiče titlova.com, izgleda da se zapuni max broj konekcija na tom serveru di je hostan addon i to se obično dogodi iza 20.og u mjesecu,evo danas je 1. i sad radi jer se resetira svaki mjesec,ne mogu ništa tvrditi jer info nije iz prve ruke ali moglo bi biti da je problem definitivno u tome
Vjerovatno je to problem, jer čini mi se da je neko već ovde to pominjao o čemu ti pričaš 🤷‍♂️
 
titlovi.com addon nije bio dostupan za instalaciju iz community addons sigurno vec 10 dana, sad vidim da ga ponovo ima.
u community addons ima sad sekcija subtitles i ima par novih koji navodno rade,iz nekog razloga tamo nema titlovi.com
autora tih addonova dextera su na redditu pitali hoće li napraviti addon i za titlovi.com,odogovorio je da za sada ima dovoljno addonova za titlove i da se fokusirao na one sa najviše različitih jezika,ok je to logika ali titlovi.com je daleko najbolji za naše jezike i nema smeća kao kod drugih(google translate i ostala sranja) ovi koje je napravio(podnapisi,subscene,yifi,addic7ed) i nisu neka sreća,probao sam "podnapisi" i ne radi mi pa sam odustao do daljnjeg,dok titlovi.com ne riknu opet
 
Meni sinoć nisu radili titlovi
com
 
Koliko god mislio da je svejedno da li je titl sa titlovi.com ili opensubtitles nije tako. Za Ted Lasso srpski titlovi imaju svoju čar. Evo ista scena kod mene preko stremia cro titl opensubtitles i kod drugara cenim srpski sa titlovi.com. 14 je u mesecu pa je verovatno ponovo ona prica sa serverom pa mi ne povlaci srpske titlove. Do pre neki dan sam imao srpske sa tim domaćim pošalicama.
 

Prilozi

  • IMG-bb37738286331110e6de8524ba1ea319-V (1).jpg
    IMG-bb37738286331110e6de8524ba1ea319-V (1).jpg
    260.3 KB · Pregleda: 178
  • IMG-16acf0f8cc7c3a74e2ce11a243ad72cd-V.jpg
    IMG-16acf0f8cc7c3a74e2ce11a243ad72cd-V.jpg
    195.8 KB · Pregleda: 178
Ajte jedna pomoc. Kako da instaliram titlovi.com. U community addons ga nema. Da li ima neka druga varijanta i kako. U pitanju je android tv
 
U pravu si, nema ga. Nalazim ga u My addons jer sam ga skinuo ranije, ali ne i community.

Ne znam kako drugačije da skineš.
 
Sačekajte 1. novembar... Tako je već par mjeseci, nestane krajem mjeseca pa se pojavi od 1. sledećeg mjeseca...
 
Probao ak nazalost nece. Kad ubacim ovaj link u Stremio ne desi se nista.
Druga varijanta otvara neku stranicu heroku app ali ne radi.
 
Napisa despot77 strpi se do utorka 1.11 pa onda probaj i tako ce i titlovi raditi pocetkom svakog meseca pa onda nestanu 😄😉
 
Da li Stremio radi na iPhone telefonima i dal ima sve opcije kao na Androidima?
 
Uspeo sam da instaliram titlovi.com iz samog Stremia, pojavio se. Hvala svima.
Jedino ako neko moze samo jos da mi pomogne da li treba da se negde ukuca nalog sa titlova. Ne vidim nigde nikakva podesavanja.
 
Za titlovi.com 1.0.0 iz samog Stremia nema podesavanja a ako instaliras titlovi.com 2.0.0 tu ima da se ubaci tvoj log i instalira , za njega su vec postavljali odakle moze da se instalira
Sad proverio radi instal znaci kvote nisu popunjene 😄😉
 
Poslednja izmena:
Jel jos nekome prestao da radi imdb watchlist, vidim danas nemam ga u stremiu pa pokusao ponovo da dodam addon ali izbacuje unable to fetch
I kod mene je prestao da radi, al ja ga imam u Stremiu al ne radi
 
Verovatno ne radi više jer od danas nema više besplatnog paketa za hostovanje web aplikacija na Heroku.
 
Oduševljen sam ovim čudom 🙂
Koliko se isplati uzet Real debrid? Kako sam razumeo najbolje je za neke stvari koje su starije pa neka seed-era.
Taj titlovi.com addon mi ne ide u glavu. Gledam Ted lasso i neku epizodu se pojavi, recimo 2 od 10, i nema ga dalje. Onda vuče sa opensubtitles... Nisu loši ali nisu ni najbolji. Da li je do servera titlovi.com i može li tu nešto da se uradi?
 
Ne može da se uradi ništa, već smo pisali o tome, verovatno da im se ispuni neki određen broj slotova/API poziva ili čega god mesečno, pa pred kraj meseca neće ništa da učita, prvog u mesecu se resetuje i opet radi...
 
Meni je najprakticnija vrednost RD to sto mogu da premotavam sadrzaj u sekundi. Ili ako gledam nesto da pokrene odmah gde sam stao,a da ne mora da baferuje pola sata da dodje do tog dela.
 
Takođe sa RD rade torenti i kada si iza CGNAT-a, a ima seedera i za neke starije serije.
 
Ja Stremio instaliram prijateljima i rodbini jer se lakse snalaze nego sa Kodijem. Sak uplacuju i RD. Licno ga ne koristim. Kodi mi je ipak neprevazidjen,ako nista drugo,ono sto mogu da stavim prozirnu pozadinu ispod titla i da biram kojeg ce inteziteta biti :). Stremio to ne moze do detalja da namesti. Ili imas ili nemas.
 
Da li sam dobro razumeo da na mom nalogu za RD mogu da stavim više uređaja. Npr PC, box...
Meni se lično kodi ne sviđa. Daleko od toga da nije dobar ali stremio mi nekako baš jednostavan i kao munja brz. Kodi kada sam probao par puta dosta kilavo je radio.
 
Mozes da stavis vise utedjaja. Ja ga koristim na 6-7. E sad mislim da ne moze istovremwno sa razlicitih ip adresa.Tj verovatno ce raditi ali valjda banuju.ne secam se bas. Brz je stremio,lepsi. Ali nije za mene.
 
Nazad
Vrh Dno