Šta je novo?

Street Fighter 4 na PC

Ma kakvo crno obrtanje, ccc.... uzmi bre igraj sa ljudim preko neta ili sa ortacima. Igrajuci protiv kompa, dovodis se u opasnost da pomislis kako je igra smor :)

provereno tacna informacija
 
Ma kakvo crno obrtanje, ccc.... uzmi bre igraj sa ljudim preko neta ili sa ortacima. Igrajuci protiv kompa, dovodis se u opasnost da pomislis kako je igra smor :)

Uh,to bi bilo smrtonosno za moj i njhov soc life XD
 
^ Ne brini, nije to World of Warcraft ;)
 
Yoshinori Ono working on getting SSF4 on the PC?

Please tell us if Super Street Fighter 4 is coming to the PC.

Ono: The PC version has some problems. In [Street Fighter 4], a large amount of illegal copy appeared on the market all over the world. Please Wait...

Fans who bought the PC version of Street Fighter 4 are waiting for SSF4, will it happen? If so, when?

Ono: We are solving various problems now. Time is necessary for this.

http://www.eventhubs.com/news/2010/jun/24/yoshinori-ono-working-getting-ssf4-pc/
 
Poslednja izmena:
zasto ga jednostavno ne izdaju kao update za one koji su registrovani na live-u
 
Select Capcom PC games on sale for 72 hours



  • * Dark Void -- was $59.99, now $14.99
    * Street Fighter IV -- was $39.99, now $14.99
    * Neopets Puzzle Adventure -- was $29.99, now $14.99
    * Dark Void Zero -- was $9.99, now $4.99
    * MotoGP 08 -- was $39.99, now $9.99
    * Age of Booty -- was $9.99, now $4.99
    * Flock -- was $14.99, now $4.99

SF4 za PC je 15 usd, sad nema izgovora. Ne znam detalje oko kupovine i placanja, ali mi izgleda veoma povoljno.

Source: joystiq - Select Capcom PC games on sale for 72 hours
 
A kad klikneš na buy now kaže da je 29.99$ :trust:
 
Bedak, stvarno je tako. Cena u eurima (EUR32.53). Ljudi, zao mi je, moja greska. Ne znam koji je stos u pitanju.
 
Select Capcom PC games on sale for 72 hours



  • * Dark Void -- was $59.99, now $14.99
    * Street Fighter IV -- was $39.99, now $14.99
    * Neopets Puzzle Adventure -- was $29.99, now $14.99
    * Dark Void Zero -- was $9.99, now $4.99
    * MotoGP 08 -- was $39.99, now $9.99
    * Age of Booty -- was $9.99, now $4.99
    * Flock -- was $14.99, now $4.99

SF4 za PC je 15 usd, sad nema izgovora. Ne znam detalje oko kupovine i placanja, ali mi izgleda veoma povoljno.

Source: joystiq - Select Capcom PC games on sale for 72 hours

Eh da je ovo samo jedna lažna reklama na netu,gde bi nam bio kraj. :)
 
http://forum.benchmark.rs/showthread.php?p=2067737#post2067737

Ja sam uzeo orange box kod njih i jos nesto cini mi se, ali ne mogu da se setim sta. Jedino kod prve kupovine traze da im posaljes sken nekog dokumenta. Mobilnim sam slikao licnu kartu i poslao a key za OB dobio posle 5-6 sati..

Poz
Hvala, javicu ovo drugarima i postovati na jos jednom forumu.

A realno sta ima i da ga uzimas kad ocekujemo turbo... Strpicemo se svi a onda zabava moze da pocne! xD

Upravo to, mozemo da ocekujemo ili da se nadamo. :)
 
da li ovo moze da se kupi bez internet kreditne kartice? molim odgovor dok ne istekne ova akcija...
 
a utkud znam, reko mozda ono platis kad ti donesu mada sam znao da je neizvodljuvo, a sad kapiram da se to skida na hard tako da moje pitanje stvarno nema smisla. Jel neko raspolozen da obavi ovu kupovinu mesto mene? ja bih mu poslao novac postom ili na kucnu adresu ako ste u bg ili ns...ja nemam nikog ko ima tu karticu, a ja sam svoju ponistio pre par dana verovali ili ne...
 
a utkud znam, reko mozda ono platis kad ti donesu mada sam znao da je neizvodljuvo, a sad kapiram da se to skida na hard tako da moje pitanje stvarno nema smisla. Jel neko raspolozen da obavi ovu kupovinu mesto mene? ja bih mu poslao novac postom ili na kucnu adresu ako ste u bg ili ns...ja nemam nikog ko ima tu karticu, a ja sam svoju ponistio pre par dana verovali ili ne...

kupljeno

PS sta mislite, da li ima ikakve nade da ce na bilo kojim podesavanjima igra raditi na mom kompu iz potpisa? da ne bude da sam dzaba kupovao a bice da jesam...
 
Poslednja izmena:
Trebao si da skineš demo pa da probaš, ovako ne znam šta da ti kažem.
 
Radiće ako je malo 'nategneš'.
 
ne mogu druze da je nategnem ni mhz jer nemam vise NF7 nego neku msi na via cipsetu, ne mogu ni fsb na 200 da stavim, uzas boziji (jer ne mogu da spustim mnozilac). ako bude do graficke to cu moci...
 
Iskren da budem, mislim da ces moci da isvuces pristojan frejming na najnizim podesavanjim u trening sobi. Kako ce to izgledati u online tucama, ko zna. Probaj..

Poz
 
ne znam sta da radim sem pod hitno da investiram 150e bar...

@Bojan_N evo cim ga instaliram javicu, jer mi se nije jos skinuo, ali mogu unapred reci da ce biti milospinkfloyd :)
 
Kao sto rece Marko, verovatno ces moci samo u trening stejdzu da igras, sto znaci, gledaj da online uglavnom ti kreiras partije jer tada mozes da biras stage.
 
evo sacu videti kakva mi je sudbina imam jos 1gb da skinem. mada nece me cuditi ako uopste nece biti igrivo jer mi cpu radi na 13.5 X 100Mhz, ispod svog takta, zbog glupave ploce, na nf7 sam ga terao na 11 X 200, sto je nebo i zemlja u odnosu na ovo...
 
Nazad
Vrh Dno