Šta je novo?

Stranica za Thermaltake m9

nikola_jancic

Slavan
Učlanjen(a)
30.10.2008
Poruke
98
Poena
309
Jurio sam ovo kuciste sa providnom stranicom sigurno 2 nedelje, na kraju sam uspeo da nadjem samo na jednom mestu i to bez providne stranice. Prodavac mi rece da ima da se naruce u win winu providne stranice, kao kostaju oko 2000 din. Ja ga uzmem, zovem win win, oni kao mogu da naruce ali to je teska procedura i kostala bi me oko 3000, 4000 hiljade (skoro kao celo kuciste)!
Moze li neko da mi kaze gde ima da se naruce ili kupe stranice za ovo kuciste (ili polovno da neko prodaje nema veze dacu mu moje i doplatiti)?

VELIKI POZDRAV SVIMA :wave:
 
Ako nema u winwinu onda mrka kapa, Alti (winwin) je jedini uvoznik Thermaltake-a, pa ako oni nemaju..... zaboravi
Nemoj da tražiš stranicu striktno za taj model, znam da postoje univerzalne. Ima Thermaltake-ova providna strana sa 23cm fenom za nekoliko Mid modela.
Imaš i kineza samo pogodiš dimenzije.
 
napravi sam providnu stranicu
 
pa razmisljao sam od pleksiglasa, ali na sta ce to da lici!? Bilo bi idealno kada bih uspeo da nadjem org, mada nije losa ideja kao sto kaze korisnik Another Man naci neku kinesku!
 
pa i original je od pleksiglasa :)
 
ubodna (da isechesh), dek traka (da zashtitish), bushilica(da izbushish rupe za sharafe ako ih koristish), turpija(da sredish ivice koje si isekao ubodnom), par sharafa ili silikon(uchvrshchivanje plexya) i plexy...slagachu te ali imash mozhda sat vremena posla kad krenesh da radish, obelezhavanje i merenje nije posao ;)
vech radjeno, samo sa staklom od 3mm i silikonom umesto sharafa ;)
 
a sad pravac modding, pa nachni temu u modding sekciji da vidimo kako si realizovao sve ;)
 
Nazad
Vrh Dno