Šta je novo?

Stolice (fotelje)

ja nesto ne verujem u udobnost ovakvih stolica, suvise su mi gay
 
Sa tom kilažom ne razmišljaj o stolici ispod 300e - govorim iz ličnog iskustva.
Kupio sam fotelju - po preporuci na bench-u - od 250e i za godinu dana je tri puta nosio na servis! ...a da... kilaža mi je tada bila 10ak kila veća od tvoje ;)

Šta onda ja da kažem sa 160 kg? Imam konfiguraciju od 30 000 dinara, i treba mi fotelja od 60 000 ? :) :) :)
 
A tema od 1. januara 2006....
 
Ahahahah, priznajem da si me nasmejao :D:D:D
 
Koliki ste bre vi ljudi? 160, 120, 130? :). Treba upitnik o kilazi da postavimo :D .
Ja planiram kupovinu neke kancelarijske stolice s naslonom za vrat itd. Ali u Novom Sadu i za ispod 90kg. Uzeo sam pre godinu dana neko ****** kinesko za 5000 i naravno raspalo se brzo. Uzeo bih nesto s metalnim nogama. Ima neko radnju da preporuci?
 
Nisu ti metalne noge nikakva garancija... to je mit.

Ja moju izlomio, iako je imala metalne noge. Doduse, nogarama i dalje nista ne fali, ali je rukohvat pukao, i to na dva mesta :p
 
Ја сам мени направио столицу за компијутерисање.
Тачније преправио сам аутомобилско седиште.
Купио сам седиште од неког BMW-еа, било неколико па сам испробавао ( кафа и ракија у сваком седишту ).
Постоље сам купио на војном отпаду и прилагодио ауто седишту. ( нећу да вам кажем од чега је постоље, нећете веровати )
Све заједно ме је коштало 4700 динара.

Напомена: Пробу је вршила особа од 120 кила, ја имам 75.
 
neke slicice ne bi bile lose. uvek je zanimljivo videti kucne tvorevine
 
I ja bi to voleo da vidim???:)

Ja furam ovu fotelju stara je 4 godine,kupljena u Metro-u slagacu vas 50ili60eu placena.
Koristimo je svi u kuci posto svi bleje za kompom ne prodje dan da se ne klackam na njoj.Da svi imamo od 90kg do 100kg.
Posle duzeg vremena propao je sundjer na kome se sedi ali pre par dana sam je otvorio sa matorim ubacili 5ticu kocku sundjera zaheftali sve i sad je ko nova.
 

Prilozi

  • IMG20110613_001_edit.jpg
    IMG20110613_001_edit.jpg
    279 KB · Pregleda: 272
Da li neko zna gde mogu naci ovako nesto ili slicno od ergonomskih stolica kod nas?

Otac od jednog druga proizvodi ovako nesto, mislim cak da ima par gotovih, ako nekoga zanima mogu mi se javiti u inbox pa cu pitati za cijenu. Samo sto su njegove od punog drveta a ne od metala i imaju malo manje tockice. Probao sam i interesantno je kako se ispravno sjedi na tome :)
 
Nazad
Vrh Dno