Šta je novo?

Stigao je ! Morrowind Game Of The Year Edition !!!

filipenko

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
16.12.2001
Poruke
11,720
Poena
1,020
U extreme plato...fantasticna stvarcica, dobijete lepu kutiju :), 4 cd-a (2 od Morrowinda, i po jedan od svakog expansiona, Tribunal i Bloodmoon). U pakovanju su jos i detaljno uputstvo koje objedinjuje sva 3 manuala kao i mapa na kojoj su pored Vardnefela i mape Solsthajma i Murnholda.
Cena je 2200 dinara. Prilicno povoljno, po mom skromnom misljenju, jer se em dobije sve, em sto se plate stotine sati igranja, a ne kao recimo u Max Payne-u 2, uzmete original i zavrsite igru za 6-7 sati...ctp;

Toliko.

P.S. eto doso i taj dan da se uzima legalan softver :beat:
 
Napokon da se stavi i neka normalna cena.U Poljskoj je sve to oko 23e tj. nesto malo iznad 1500din.
 
Daj bre opti odrasti i igraj neshto ozbiljno ;)

Vanderfufnel ? Solmenstajner ? E bash me zanima ko se igrao random izvlachenja slova za ovo :D
 
driver je napisao(la):
Daj bre opti odrasti i igraj neshto ozbiljno ;)

Vanderfufnel ? Solmenstajner ? E bash me zanima ko se igrao random izvlachenja slova za ovo :D

Nemoj da krenem da nabrajam imena automobila :mrgreen:

Mrka kapa od tebe, vidim ja... ;)
 
driver je napisao(la):
Vanderfufnel ? Solmenstajner ? E bash me zanima ko se igrao random izvlachenja slova za ovo :D

Prilazem i Bigomindzen i Sisotreslih... :mrgreen:


Samo nemoj da mi miniras Optijevu srecu, on je covek bar pronasao igru koja ga ispunjava, na cemu mu iskreno zavidim... :D
 
Zorro je napisao(la):
...



Prilazem i Bigomindzen i Sisotreslih... :mrgreen:


Samo nemoj da mi miniras Optijevu srecu, on je covek bar pronasao igru koja ga ispunjava, na cemu mu iskreno zavidim... :D

Oops, brisite ovo...
 
driver je napisao(la):
Daj bre opti odrasti i igraj neshto ozbiljno ;)

Vanderfufnel ? Solmenstajner ? E bash me zanima ko se igrao random izvlachenja slova za ovo :D

Programerova deca(ako ih imaju) ctp; :mrgreen:
 
Nazad
Vrh Dno