Šta je novo?

Steam exploit - besplatne igre - ukljucujuci i Dotu 2

marepbc

Slavan
Učlanjen(a)
22.12.2006
Poruke
227
Poena
320
Izvinjavam se moderatorima jer sam vec stavio poruku u steam akcijama, ali mislim da je bolje da vise ljudi ovo pogleda.

Ako nekog zanima ima fora za besplatno uzimanje igara na steamu.

I) Da bi mogao da trgujes i dobijas acivmente moras da posedujes bar jednu igru na accountu. Kad je poceo steam holiday i kada su to ljudi ukapirali masovno su poceli da kupuju humble indie bundle za 0.01$ (preko paypala je moguce placati 0.01$, a preko kartice 0.3$ - ali to i nije bitno ). Kada su podigli cenu bundle-a, ljudi su prestali da ga kupuju i presli su na dark messiah of might and magic. Kada je tu nestalo kljuceva izbunarili su da mozes da koristis i besplatan dlc key za igru (valjda) race'07 koji se nalazi ovde http://www.raceroom.net/register/.

II) Ako ste kliknuli na link videli ste da pise "ERROR: Forbidden » RaceRoom Online". Keyevi se dele samo za posetioce sa US ip adresama. Tu cemo koristiti
1) Tor browser i konfigurisacemo ga da nam dodeljuje samo us ip adrese,
2) neki anonymizer tipa www.hide-my-ip.com - ovaj poseduje 14 dana trial ili neki drugi (treba googlati),
3) naci neki proxy koji dodeljuje us ip adrese

III) Da bi ste dobili key, morate da imate jedan email po nalogu. Mozete da koristite gmail za ovaj postupak. Npr. moj mail je [email protected], ako se registrujem negde sa [email protected], sajt ce to protumaciti kao drugi mail, ali ce meni opet stici mail na moju adresu - [email protected].
Zakljucak: za svaki novi nalog npr. ako vam je mail [email protected], kucate [email protected] , [email protected], [email protected] ... Sve ce stici na [email protected]

Kada se ide preko proxya stranice se otvaraju sporije (cisto za one koji ne znaju)

IV) Kada nabavite npr. 10-ak kljuceva da bi mogli da trejdujete na 2 naloga, morate da imate 2 upaljena steama u isto vreme. Da bi imali 2 upaljena steama u isto vreme potreban vam je programcic koji se zove sandboxie. Preko sandboxie-a moze da se pokrene vise instanci jednog programa. Ulogujete se na 2 steam akaunta. Jedan od ta 2 akaunta ce biti mula kojoj cete sve prebacivati.

V) Da bi prebacili sto vise stvari, postoji hack-programcic za steam acivmente koji se zove steam acievement manager (izguglati). Preko njega u par klika odradite acivmente koji vam trebaju bez uopste ulazenja u igre (rusty hearts, crimecraft, tf2, rise of immortals...).

VI) Kada ste prebacili sve sa jednog steam naloga, izlogujete se, kreirate novi, radite acivmente, prebacite na mulu, izlogujete se ..... rinse and repeat.

VII) Iako verujete ili ne verujete u boga - molite se da vas ne banuju.

Manual written by myself licno :d

Ako nekome nesto nije jasno neka pita :)
 
Poslednja izmena:
Mislim da ovoj temi nije mesto na forumu. Ali ja se ne pitam.
 
i meni bi dobro dosao dota 2 key :D ajd ako moze konkretno pojasnjenje za taj proces, posto neam nikakve veze sa steamom, imam ga instaliranog od skoro, al pojma neam sta i kako, gledam ljudi pominju achivmente i gluposti nista tu meni nije jasno :D znam da mnogo trazim, najbolje bi bilo kad bi mi pao key sa neba u narucje xD tj ako je to prost proces, bio bih ti zahvalan kad bi mi prosledio jedan :D
 
i meni bi dobro dosao dota 2 key :D ajd ako moze konkretno pojasnjenje za taj proces, posto neam nikakve veze sa steamom, imam ga instaliranog od skoro, al pojma neam sta i kako, gledam ljudi pominju achivmente i gluposti nista tu meni nije jasno :D znam da mnogo trazim, najbolje bi bilo kad bi mi pao key sa neba u narucje xD tj ako je to prost proces, bio bih ti zahvalan kad bi mi prosledio jedan :D

Razmisljas kao nas prosecan covek - niko ne bi da mrdne prstom, a hteo bi da ima nesto :)
 
ma joooook :D samo hocu da ti budem uzorak, pa da mogu posle da ti podrzim pricu i kazem jeste ljudi ovo je provereno ;)
a i ako si vec uigran i znas to brzo i efikasno da odradis, sto da ne ;) bolje nego da izgubim 15sati pokusavajuci nesto i na kraju nista. elem vredelo je pokusati :p
 
Ali decko je gore napisao sasvim konkretan postupak, ne znam kako neko moze to konkretnije i konciznije da ti objasni...
 
a ja ne znam kako nekom nije jasno da nemam nikakav kontakt sa stimom niti imam predstavu kako funkcionise, a u celom postu se ne pominje dota 2 at all...
dal to znaci da treba da ukradem neki kljuc od nekog tamo gejma pa da trejdujem 20 kljuceva za dotu il sta vec ne znam, tako da nekom ko nikada nije koristio steam, rec kao sto su "ugalj" i ostali pojmovi nista ne znaci...
elem probacu kada se vratim sa posla, pa mozda bude nesto i jasnije ;)
 
ja se ne bih igrao sa ovim.
Da mi banuju akaunt koji je proprilicno vredan... zaj*bi :)
 
a ja ne znam kako nekom nije jasno da nemam nikakav kontakt sa stimom niti imam predstavu kako funkcionise, a u celom postu se ne pominje dota 2 at all...
dal to znaci da treba da ukradem neki kljuc od nekog tamo gejma pa da trejdujem 20 kljuceva za dotu il sta vec ne znam, tako da nekom ko nikada nije koristio steam, rec kao sto su "ugalj" i ostali pojmovi nista ne znaci...
elem probacu kada se vratim sa posla, pa mozda bude nesto i jasnije ;)

Sanse da iz celog onog gore postupka izvuces dotu 2 su jednake sansi da dobijes bilo sta drugo , dakle nakon izvrsenih zadataka ti dobijas ili kupon, ili ugalj ili neku igru, znaci niko ne garantuje da ces izvuci dotu2 , a pritom je to hardware survey koji ti takodje ne garantuje da ces dobiti kljuc...sve u svemu , ako te ne zanima steam, onda ne treba ni ovo, jer nije vredno cimanja...
 
Pozdrav imam jedno pitanje ...otpoceo sam sa ovim sve napravio ip adresu i registrovao sam se , e sad kad mi oni posalju na mail posalji mi aktivaciju za acc ili kod ... i ako je neko vec probao za koliko mu stize to na mail ja napravio i da li treba da cekam 24 h ili bi to trebalo odmah da stigne :D .... Inace dobar tut s obzirom da je nesto novo pored dark messiah i ostalog
 
taj hardware survey koji se dobija na steamu je zapravo igra. wavrinka ovo moze da potvrdi. dakle, to sto dobijate je beta, ali bez 2 invete-a. kada otpakujete poklon mozete igrati igru.
 
Mail treba da stigne odmah. Posalju vam konfirmacioni link i u njega kucate kod koji ste dobili u emailu. Gmail izgleda vise ne radi. Pise da su mi poslali mail, ali ne stize. Mozda su ga disableovali trenutno posto su pisali da je sajt pod napadom sa vecinom ruskih ip adresa. Treba naci novi mail koji prolazi. Uglavnom su banovali sve disposable mailove (privremeni email servisi koji traju npr. oko sat vremena i brisu se).

Mozete da probate bar mail da li radi preko emaila od vaseg provajdera :) Sad cu da probam pa javljam.
 
Epilog svega ce biti konfiskovanje igre kao i za dirt3 sto je bilo. Dzaba trud.
 
Radi preko sbb maila. Link mora da se aktivira sa iste ip adrese sa koje ste pritisnuli na dugme register. Ko nadje email servis koji prolazi, moze da podeli sa drugima ako hoce.
 
i meni bi dobro dosao dota 2 key :D ajd ako moze konkretno pojasnjenje za taj proces, posto neam nikakve veze sa steamom, imam ga instaliranog od skoro, al pojma neam sta i kako, gledam ljudi pominju achivmente i gluposti nista tu meni nije jasno :D znam da mnogo trazim, najbolje bi bilo kad bi mi pao key sa neba u narucje xD tj ako je to prost proces, bio bih ti zahvalan kad bi mi prosledio jedan :D

Za Blizzard-ovce nema DotA ključeva. Čekajte onaj fabulozni SCII DotA :p
 
i meni bi dobro dosao dota 2 key :D ajd ako moze konkretno pojasnjenje za taj proces, posto neam nikakve veze sa steamom, imam ga instaliranog od skoro, al pojma neam sta i kako, gledam ljudi pominju achivmente i gluposti nista tu meni nije jasno :D znam da mnogo trazim, najbolje bi bilo kad bi mi pao key sa neba u narucje xD tj ako je to prost proces, bio bih ti zahvalan kad bi mi prosledio jedan :D

brate :d
 
to je vec konretniji odgovor, znaci moram da drljam te zadatke da bi eventualno osvojio neku od igara tj neki poklon, koji potencijalno moze biti dota2, sto znaci da mi su mi iste shanse da me izvuku na standardan nacin. hvala al kao sto si reko nije vredno truda ;)
 
haha krastavac okene, nisam ja u toj steam prichi :p kontao sam to ishakujes, dobijes kljuc i vozis, a ovo da se ja zezam, i da muljam 20 sati samo zato sto postoji sansa da me use*e, neka fala :p
sta cu kad me smara ceo taj steam, pa se nikad sa njim nisam ni zezao, a mrzi me da provaljujem :p al ko sto rekoh, sad kad je covek lepo obijasnio da to nije sigurica, i'll pass ;)
 
haha krastavac okene, nisam ja u toj steam prichi :p kontao sam to ishakujes, dobijes kljuc i vozis, a ovo da se ja zezam, i da muljam 20 sati samo zato sto postoji sansa da me use*e, neka fala :p
sta cu kad me smara ceo taj steam, pa se nikad sa njim nisam ni zezao, a mrzi me da provaljujem :p al ko sto rekoh, sad kad je covek lepo obijasnio da to nije sigurica, i'll pass ;)

Juce palo 2 Dote 2 :d
 
Ljudi evo da javim posle 2 sata provaljivanja napokon provali radi 100% i poceo sam da skupljam ugalj ...Mail koji radi a ja nisam verovao jeste hotmail pokusajte preko njega ili preko live i 100 % dobijate ...Ja samo sto sam odradio i mnogo sam srecan :D
 
@marepbc proklet da si! :D ubacujes mi rovca :D
 
ne radi nesto pise mi 0$
 
Verovatno ti je profil private :)
 
jel kaznjivo ako samo koristim Achievement Manager da otkljucam igre koje vec imam a mrzi me da radim zadatke ?

A ova fora sto je marepbc dao uputstvo, pa tako moze 1000 coala i raznih igara da se dobije za dzabe, koga ne mrzi :)
 
Ajde ako neko dobije Left 4 Dead 2, nek mi posalje pm da mu dam mail na steamu :) Poslacu cs source :)
 
Nazad
Vrh Dno