Šta je novo?

Steam exploit - besplatne igre - ukljucujuci i Dotu 2

Krenulo je...

Pitanje je samo koliko će biti temeljni tj. koji je prag tolerancije i koliko će se ljudi izvući.

Hahaha http://steamcommunity.com/id/ca89ra/friends

Zaboravio sam da moraš biti frend da ti trejdovao.

Pa biće lako ako budu hteli da se cimaju.

Svi koji su dodali mnogo frendova sa sumnjivih IP adresa su automatski krivi. Ja da sam Gejb išao bih maksimalno oštro tj. permaban svih accounta pa nek kupuju sve ispočetka :)
 
Poslednja izmena:
Lako je provaliti ko je farmovao i ako hoce banovace sve.
 
da, ali jako je diskutabilno ko je farmovao :)
gde je granica ? 100 fake akaunta, 50 ? ili 10 pa i 3 ?
 
Granica moze da bude i 1 nalog samo je pitanje koliko resursa hoce da potrose na ciscenje jer sto je broj manji treba vise vremena.
Jedan dobar query na bazu moze da poklopi 90% farmera jer svi su radili po sablonu kao iz prve poruke ove teme.
 
da ali ces tako greskom ostetiti obicne ljude

recimo neko ima jedan komp u studentskom domu (ista IP adresa) a 2-3 steam naloga
zajeb*no je to...

naravno ovi sa 50 ili 100 naloga su mrtvi :D
 
da, ali jako je diskutabilno ko je farmovao :)
gde je granica ? 100 fake akaunta, 50 ? ili 10 pa i 3 ?

Mislim da će prag tolerancije biti do 10 naloga. To je ionako 50 uglja u najboljem slučaju što nije previše.

Ako bi kažnjavali baš sve koji su se time bavili bojim se da bi 50% steam zajednice popilo ban...
 
recimo neko ima jedan komp u studentskom domu (ista IP adresa) a 2-3 steam naloga
zajeb*no je to...

Ako se ne varam to je zabranjeno iako mnogi tvrde da nije.

Edit: Koliko vidim braća Rusi prednjače među farmerima...

Znam da će ovo zapaliti neke ljude ovde ali ja iako ne poznajem nijednog Rusa u stvarnom životu, u ovom virtuelnom sam došao do zaključka da su to ljudi bez karaktera.

Em su mnogo bogatiji od nas, em imaju specijalni status od strane izdavača (smešne cene) a opet su sto puta gori od nas kada su ovakve stvari u pitanju.
 
Poslednja izmena:
Korišćenje više naloga na jednom računaru je dozvoljeno, prilično sam siguran.

Što se tiče Rusa... One koje sam "sreo" igrajući DotA-u, pa... Često shvataš da upućena pogrdna reč nije dovoljna da iskažeš svoju frustraciju prema većini njih. Bez preterivanja.
 
da ali ces tako greskom ostetiti obicne ljude

recimo neko ima jedan komp u studentskom domu (ista IP adresa) a 2-3 steam naloga
zajeb*no je to...

naravno ovi sa 50 ili 100 naloga su mrtvi :D

Zasto je bitna IP adresa kad se ona najlakse izbegne? Ti nalozi imaju neke druge stvari zajednicke.
Mladji su od dve nedelje, imaju jednu kupovinu manje vrednosti od tipa 2eura, imaju jednog prijatelja(onog na koga su prebacivali dobijene stvari) i ko zna sta jos.

Vec danima na forumu neki imaju preko 100 uglja, sigurno su to posteno dobili :S:
 
sto da ne, meni su nudili po 50-60 uglja po doti, a propustio sma ih dosta kroz inventar :)
Ima farmera dosta, ali takodje i ovi sa 100 uglja mogu da budu cisti :D

Inace slazem se ovo za 1 prijatelja, 1 jeftinu igru itd. Ako hoce provalice sve lako
 
Nazad
Vrh Dno