Šta je novo?

Stealth igre

||NeX||

Čuven
Učlanjen(a)
25.11.2002
Poruke
1,142
Poena
649
Trenutno igram Commandos Strike Force, a veliki sam ljubitelj Splinter Cell-a. Volio bih da čujem još koji naslov igre u kojoj je stealth način igre prisutan večinski.
 
Igraj theif deadly shadows, nije u sadasnjem vremenu, al je super.
 
Tako je.Thief pod obaveeezno.
 
Stealth, jel' to ono sas shunjanje?!
 
Second sight.
 
Metal Gear Solid serial obavezno!
 
Prvo Metal Gear Solid 1 za PC... Ako ne mozes da nabavis, dam ti link za torrent...
Drugo Metal Gear Solid 2 Substance za PC. Potreban gamepad (po mogucstvu analogni sa vibracijom).

Onda, ceo Splinter Cell serijal. Pa hitman od 2. dela... Pa Thief, pa Ninja path of darkness, pa iskuliraj malo, imas preko 100+ sati igranja u ovim igricama :D...
 
Mozes probati i Chronicles of Riddick. Nije sunjalica iskljucivo nego ima i akcije ali je dosta dobra.
 
Baš imam originalni Metal Gear Solid 2 Substance za PC. Ali kada ga pokrenem dobijem crni ekran, i malo šta se vidi. Ima li ko riješenje?
 
Poslednja izmena:
Stolen...
 
probaj COLD WAR

sunjalica po ugledu na splintera, naravno nije mu ni blizu !!

poz.
 
Sniper ELITE ;) najiskrenija preporuka :smoke:
 
Prvo Metal Gear Solid 1 za PC... Ako ne mozes da nabavis, dam ti link za torrent...
Drugo Metal Gear Solid 2 Substance za PC. Potreban gamepad (po mogucstvu analogni sa vibracijom).
Nemoj zezati da ovo postoji za PC, čoveče nisam imao pojma, mislio sam da je PS2 exclusive.
Extra:banana:
 
Poslednja izmena:
Prvo Metal Gear Solid 1 za PC... Ako ne mozes da nabavis, dam ti link za torrent...
Drugo Metal Gear Solid 2 Substance za PC. Potreban gamepad (po mogucstvu analogni sa vibracijom).

Onda, ceo Splinter Cell serijal. Pa hitman od 2. dela... Pa Thief, pa Ninja path of darkness, pa iskuliraj malo, imas preko 100+ sati igranja u ovim igricama :D...

sta je Ninja path of darkness ?
 
Daj ne zezaj, slicno kao Tenchu, PSX exclusive... Proguglaj malo...
 
Dobar je Sniper Elite,presao sam ga,samo je prica malo truba.U ulozi si americkog tajnog agenta koji nosi nemacku uniformu koja mu dozvoljava napad na ruse :wc: .Ima ''bullet time'' kao u matriksu.I kada napravish kill shot kamera prati metak onako lozacki do mete.Vetar,rad srca i razdaljina uticu na pucanj i potrebno je zauzimati preticanje.Ne moze se jurisati kao u couteru,bez sunjanja se brzo skonca, i igru ne vredi igrati bez najtezeg setovanja,sa svim opcijama realizma ukljucnim.Bar po meni gubi smisao bez toga.
 
Poslednja izmena:
Ne, drugi, definitivno
Evo opet ga pokrenuo pre par dana :D
 
Thief, ali preskoči prvi dio jer je malo dosadan za moj ukus. Drugi me oduševio, sanjao sam ga noću:D. I naravno Splinter cell
 
Otkad je rainbow six "sunjalica"? :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno