Šta je novo?

Stare igre za stari pc!

Cek bre, valjda i Halo moze da radi na toj masini.
 
Red Alert 2 mozes slobodno da igras ne samo keca
Exp nemoj stavljas posto je prespor i na mnogo brzim kompjuterima
 
half life
 
Abe's exodus,
Abe's oddysee,
Links 2004 Golf,
Snooker,
Rayman 1 i 2,
Crock 1 i 2...
 
TES - (S)Morrowind
KOTOR 1/2
VTM - Bloodlines
Sudeki
FEAR
Prey
Splinter Cell 1/2
NFS - Most Wanted/Carbon
Doom 3
Killer Loop

manje-vise sve sto ne trazi SM 3.0, imao sam gotovo identicnu masinu i sve je terala sto sam pobrojao (samo su se fear i carbon malo mucili)...

Verovatno bi mogao to da igra, ali na rezoluciji 320x240. :D
 
KOTOR 1/2 moze da igra komotno
Doom3 sanjaj :)
Splinter CEll isto, ako nema pixel shader grafiku
Morrowind igriv totalno, to mu je i optimum bio zaono vreme
 
World of Goo. Mala igrica a veoma zarazna i preporucujem je svakome, ne samo ljudima sa starim masinama.Probajte necete se pokajati.
 
Doom3 radi na takvoj masini (presao sam ga na istoj), ali u 640x480 na high ili 800x600 na medium podesavanjima - a ni ne smeta mu, ionako je sve crno :d
Prey je malko MANJE zahtevan od dooma, suprotno ocekivanju (moze i na 800x600 da se igra normalno)...
FEAR ugine od nedostatka memorije na par kasnijih misija, inace mu nista ne fali na nekim razumnim podesavanjima...
VTM Bloodlines, osim sto se ucitavaju mape po 3 minuta, radi bez problema na 1024x768...
Oba KOTORa rade na 1024x768, u dvojci se malo smanje efekti i vozi...samo secka na onoj vodenoj planeti kad prolazis pored prozora :D

Moze takva masina da gura mnogo vise nego sto ljudi zele da veruju...iako 3dMarko kaze da je sherpa...



edit:
Videh da je neko gore spomenuo Halo - njega nisam stavio jer sam ga probao na par slicnih masina, i svuda se vuce ko tovarno magare, njemu treba bar 1giga rama i Rade 9600, jer je to M$-ovo neoptimizovano djubre... Isto vazi i za Midway-ev Area 51 sa Dejvidom Duhovitim...

I niko nije spomenuo recimo XIII (kad smo vec kod D.Duhovitog), Dungeon Siege 1/2 (i dvojka moze da radi, jeste), Metal Gear Solid 1/2, Silent Hill 1/2/3/4...
 
Poslednja izmena:
Oni
 
Shadow Strike, jedna od mojih omiljenih u ranoj mladosti :)
 
Fallout 1,2
Red Alert 2 (bez ekspanzije :))
Stunt GP - mnooogo dobra trka automobila na daljinski!
Half-Life, Opposing Force u multiplayer-u bruka dobre igre, a ni single ne zaostaje
 
Naravno, one menadzerske. Tipa TruckTrainTycoon, Transport Giant...
 
Nazad
Vrh Dno